Hrdina

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Samostatný příběh od autorky oblíbené série Dublin Street. Pro Alexu Hollandovou byl vždycky hrdinou její otec… dokud nezjistila, že ona a její matka nebyly jedinou rodinou, kterou měl. Zrazená a nejistá se snaží aspoň uspět ve své profesi, ale když má v popisu práce schůzku s Cainem Carrawayem, povolí jí nervy. Tenhle nádherný, úspěšný muž je s její minulostí až příliš spojený. Jak se tedy vlastně stalo, že kývla na jeho nabídku stát se jeho asistentkou? Přestože Caine není právě vzorný šéf, navzdory minulým i čerstvým sporům je to k sobě začíná táhnout....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/296110/big_hrdina-iV6-296110.jpg 4.1719
Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy

Vydáno: , Ikar (ČR)
Originální název:

Hero, 2015


více info...
Nahrávám...

Komentáře (126)

Kniha Hrdina

Ms.Floyd
04. září

Neurazí, ani nenadchne... Občas některé už přečtené knížky po čase čtu znovu, téhle se to ale netýká. Styl Samanthy Young mě úplně nenadchnul, touto knihou jsem si to jen potvrdila.

anna7852
19. srpna

Luxusnii,takových příběhů se nikdy nenabažím:)


vcielka
02. srpna

Velmi dobre sa to citalo. Mozno by som privitala miestami dramu trochu ineho razu, ale inak som si knizku uzila

moudivlacek
05. července

Romantika, sex, ale také smíření s minulostí, vytýčení budoucnosti a učení žít s druhou polovičkou. Alexa a Caine to neměli v životě jednoduché, každý má svůj styl, jak se postavit zlým lidem i událostem, otázkou je, jestli dokážou být oni dva také rovnocennými partnery. Na knize se mi nejvíc líbila divokost Alexy a utajované soukromí Caine.
Na odreagování to nebylo špatné.

LilluLong
19. května

Autorka ani s týmto príbehom nesklamala, píše zaujímavo vie uputat a jej schopnosť vymyslieť a premyslieť další príbeh nemá obdobu. Mozem len doporučiť. U mna ma 5*

illca2
14. dubna

Jsem mile překvapená. Knížka se četla přímo parádně! Příběh, romantika, hlavní postavy, napětí.. Super!

knihomolkajesie
29. března

Příjemný, romantický příběh, kterému v podstatě kriminální zápletka, dodává tu správnou šťávu. Přiznám se, že takovou zápletku jsem ani v nejmenším nečekala a jakmile jsem se k ní dostala, musela jsem knihu ihned dočíst, abych věděla, jak to dopadne.

lihate
22. března

A mě se to líbilo. Krásný, dojemný příběh, který se mi zdál sice trochu zamotaný, ale nakonec dával smysl. Oceňovala jsem Lexinu odvahu, několikrát přešla činy, které se jí stali a stále si šla za svým. Každý se nejprve potřebuje najít, aby zjistil, že to co hledal, má celou dobu vedle sebe. A tady to platí dvojnásob. Autorka nezklamala ani tímto příběhem.

"To, koho milujeme, rozumem neovlivníme."

1