Hrdina

Samostatný příběh od autorky oblíbené série Dublin Street. Pro Alexu Hollandovou byl vždycky hrdinou její otec… dokud nezjistila, že ona a její matka nebyly jedinou rodinou, kterou měl. Zrazená a nejistá se snaží aspoň uspět ve své profesi, ale když má v popisu práce schůzku s Cainem Carrawayem, povolí jí nervy. Tenhle nádherný, úspěšný muž je s její minulostí až příliš spojený. Jak se tedy vlastně stalo, že kývla na jeho nabídku stát se jeho asistentkou? Přestože Caine není právě vzorný šéf, navzdory minulým i čerstvým sporům je to k sobě začíná táhnout....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/296110/big_hrdina-iV6-296110.jpg 4.1803

Vydáno: , Ikar (ČR)

Hero, 2015

Kniha Hrdina

PepkazDepka

Dobrá jednohubka, fajn sa čítala. Trošku mi prekážali milionkrát opakované výrazy typu "blesky v očiach", "zatiahly sa mu oči", "oči ako búrkové mračná", "tvrdý pohľad" a ďalšie alternatívy... Možno to bola len chyba českého prekladu.

nina3905
20.08.2022

Výborná romantikuš kniha - výborná zápletka, super rozuzlenie, krásna žena, úžasný muž. Príbeh ma zaujal hneď od prvých riadkov. Príbeh Alexy a Caina je plný útrap z minulosti, ale aj iskrenia a lásky. Odporúčam na prečítanie.

martina1797
09.08.2022

Bylo tam všechno, co od takového žánru očekávám. Možná závěr trošku víc překombinovaný, ale nějak mi to nevadilo. Opět příjemné čtení.

Silvisek
31.07.2022

Co dosat. Musim rict, ze ti byla krasna kniha, jako vsechny od teto autorky.

Ewe291
13.06.2022

Bolo to pekne, romantika, erotika, napätie .... Aj ked od autorky je moja srdcovka seria Dublin Street ale aj toto bolo mile

CiaKawlone
08.04.2022

Jednoznačně můžu říct, že je to můj šálek čaje. Zápletka je hezká. Knih tohoto žánru jsem přečetla už myslím dost, abych mohla říct, že to bylo rozhodně povedené. Postavy hezky vykreslené. Asi nemám co vytknout.

petraj30
01.02.2022

Tento román mě velmi mile překvapil, sice to nebylo úplně bez chybičky, ale byl rozhodně lepší než ty, co jsem poslední dobou četla.
Co se týče hlavních hrdinů, nebyli úplně nejhorší, ale byly chvíle, kdy mi lezli krkem, takže "odvařená" jsem z nich rozhodně nebyla. Alexa se podle mě až příliš ponižovala.
Byla jsem ráda, že v tomto příběhu nehraje sex až tak důležitou roli a je to i o něčem jiném. Začátek byl nejlepší, ten střed byl poměrně táhlý. Myslím, že ta zpověď Caina byla úplně zbytečná, protože nebyla pro děj a okolnosti tak důležitá. A i když ten konec byl celkem zajímavý, nebyla jsem tak nadšená, jako na začátku a taky byl zbytečně natahovaný.
I přesto byla kniha moc zajímavá a pěkně napsaná.

Artep071
06.01.2022

Knihu jsem koupila za pár kaček aniž bych si četla o čem je a wuau....... jsem příjemně překvapená, jak mi to sedlo xi xi ... Bavila jsem se příběhem jenž měl pěkné tempo co mě drželo u knížky až do posledního řádku . Moc fajn a určitě doporučuji :)