Jedna jediná noc

Kasie Fitzgeraldová je spolehlivá a zodpovědná. A má těsně před svatbou. A právě to je důvod, proč ji kamarádka vytáhne na víkend do Las Vegas. Má to pro ni být poslední výkřik svobody, než se vdá. Za jednu jedinou noc se toho sice nedá příliš stihnout, ale i přesto se Kasie změní život. I když obvykle takové věci nedělá, vyspí se záhadným cizincem a jedinou její myšlenkou je, že netušila, že to může být takové... Podlehne Kasie své vášni nebo si zachová chladnou hlavu a zůstane se svým dlouholetým partnerem? Dokáže jí jedna jediná noc ve Vegas převrátit život naruby? Román Jedna jediná noc ve vás rozezní ukrytou vášeň a rozehraje utajené touhy, které vás srazí na kolena....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/258798/big_jedna-jedina-noc-258798.jpg 3148

Jedna jediná noc 1.

Vydáno: , XYZ (ČR)

Just One Night, 2013

Kniha Jedna jediná noc

Zuzana207
19.09.2021

To, čo Kasie považovala za jednorazové dobrodružstvo, jej nečakane zmenilo život. Áno, tento príbeh je jednoduchý, priamočiary a celkovo klišé, ale na druhej strane je veľmi čitateľný, iskrivý a úlohu oddychovky určite splní.
Nie je to úplná topka, ale ani brak. Sexuálne scény nepôsobili podľa mňa vulgárne či rušivo a primeraným spôsobom dopĺňali vzťah, ktorý sa potupne rodil medzi hlavnými postavami.

Jita160
19.09.2021

Za jednu noc se toho opravdu nedá stihnout příliš,ale když se jedná o sex s cizincem?
A i přesto vám to dokáže změnit život. Příběh pro mě byl velmi zajímavý, čtivý a hodně vzrušující.Eroticke scény, kterých tam bylo hodně byly někdy na hraně, ale co už je to přece erotický román tak nečekejme nic na Oskara.
Kasie vedla nějaký svůj nalinkovany život se svým přítelem a byla přesvědčená ,že je to co chce .
Jenže bitvu, kterou musela svést se svojí vášní byla zbytečná...prohrála na plné čáře.
Tak za mě JO!!!!!

evineckY
14.03.2021

''Jsi mým oceánem a já tobě měsícem.''
Bylo to klišé. Byla to romantika. Ale vadilo mi to násilné vkládání porna za každou cenu. V tom baru - to jako vážně? To musel pracháč zaplatit lidem, aby se na ně dívali a dotýkali ?! Ale konec to vyhladil :-)

Chvilkasnění
17.05.2020

Příběh zajímavý, ale u Kasie jsem měla chuť vraždit. Bohužel to není kniha ke které bych se znovu vracela.

Juvka
26.03.2020

Typická oddechová literatura. Neurazí ani nenadchne.

Myška43
06.03.2020

Mě se kniha líbila. Příběh mě zaujal a určitě jsem ji nečetla naposledy.

08.11.2019

Téma skvělé ale struktura nic moc

janina66
23.08.2019

Nemohu souhlasit se záporným hodnocením. Mně se celá kniha i příběh líbil. Vždyť je to erotická kniha, tak nemůžete čekat něco hlubokého.