Divoch Chase

Chase Tyler zachraňuje rodinný podnik sňatkem pro peníze. Ale když zažije okamžik, v němž hrozí tragédie, uvědomí si, že prožívá velkou, celoživotní lásku.

https://www.databazeknih.cz/images_books/56_/56849/texas-texas-divoch-c.jpg 4.1139

Texas! (2.)

Texas! Chase (1991)

Vydáno:, Ivo Železný

babiočka

Červená knihovna po americku ;-)

kytarka

Taková trochu červená knihovna. Kniha se mi, ale i svým způsobem líbila. Je to taková příjemná oddechovka, kdy člověk nepotřebuje nad dějem moc přemýšlet jen si odpočinout a vypnout s knihou. Přečtení za par hodin.

LutherKing
17.06.2016

Přečteno za pár hodin, jako slušná oddychovka k volnýmu dni.

Téra
20.04.2016

Opět jeda ze slabších knih od Brownové. A Marcie mi občas přišla, jak nějaká psychopatka, co se rozhodla, že toho Chase prostě dostane za každou cenu.

sipkulka
17.08.2015

Opět oddechovka ;)

helenkan
23.06.2015

Líbily se mi všechny tři díly.

jaja10
17.05.2015

Asi má nejoblíbenější kniha z této série. :-)

jarkaska
07.01.2015

Kniha se mi líbila, stejně jako první díl.

R.E.M.
04.09.2014

Slibný začátek a to je tak vše. Postupujícími stránkami mi byly postavy čím dál tím víc nesympatické, jejich chování podivné. Dějová linka mě zklamala, včetně konce.

Babo
31.08.2014

Nic zvláštního,,,,

polly43
10.08.2014

Právě jsem dočetla druhý díl románu "Texaské trilogie" a již se těším na závěrečný díl.

Ivy
11.05.2014

Kniha mě zastihla v takové náladě, že mě ten příběh opravdu chytil za srdce. Postavu Marcii jsem si naprosto zamilovala.

zoew
21.04.2014

Milostná klasika s očekávaným happy endem, napsáno svižně a čtivě. Ideální odpočinkové čtení pro unavenou mysl.

inule
16.05.2013

Pěkné čtení, moje první knížka této autorky a líbila se mi. Čtivě napsané, žádné sáhodlouhé popisování, pěkný příběh a romantika.

modranka
05.03.2013

Lepšie než prvá časť. Odporúčam prečítať.

zoja
22.02.2013

Obálka je opravdu hrozná, nicméně se mi dostala do ruky v druhém vydání a tam je to docela pěkné :-). Ve druhém vydání se kniha jmenuje Odhodlaný Chase. Příběh moc pěkný, ostatně jako celá série.

gabca007
08.02.2013

Opravdu krásná knížka....stejně jako první o Luckym. Teď se těším na třetí.

medvídě
07.02.2013

Uzasna knizka... prvni od teto autorky, a tak jsem zvedava, kdy se dostanu k dalsim a doufam, ze budu opet nad miru spokojena :)

Evaevelína
10.12.2012

no obálka mě dlouho odpuzovala,ale vzhledem k tomu že jsem četla první díl o Luckym tak jsem se do toho pustila.A nádhera, ještě lepší než předchozí kniha o Luckym.To jsem si zas pobulela,moc moc pěkná kniha.

hannah2000
29.06.2012

Tuhle knižku jsem objevila už před časem v knihovně - vyšla poměrně dávno, ale stojí za přečtení. Je to druhý díl z trilogie Texas. Letos (2012) Ikar vydává trilogii znovu. Těším se hlavně na třetí díl, který jsem z původního vydání nikde nesehnala. Doporučuji přečíst celou trilogii :-).

meduzka123
08.08.2011

Jedna ze starších knih. A doporučuji. Pěkně se čte a konec opět nezklame !

Sandra Brown

Sandra Brown