Ian

Ian https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/506916/bmid_vlci-z-wall-street-ian-UdM-506916.png 4 214 47

Vlci z Wall Street série

Ian Bradley je ukázkový příklad esa z Wall Streetu: nosí luxusní značkové obleky, má závratně vysoké příjmy a rohovou kancelář se skvělým výhledem na New York. Naplno pracuje a užívá si života plnými doušky. Ženy mu padají k nohám. Jenže teď se mu do cesty postaví jedna, která nejenže odolává jeho šarmu, ale ještě má tu moc dostat ho do kolen. Lara McKenzieová je cílevědomá, mimořádně inteligentní dcera FBI agentů, vycházející hvězda v oblasti boje proti hospodářské kriminalitě. Její nejnovější případ – prošetření podezření, že se Ian Bradley dopustil zneužití informací v obchodním styku – by pro ni mohl znamenat výrazný posun v kariéře. Od pohledu pozná, kdo je darebák. A na Iana to bezvadně sedí: absurdně pohledný nafoukaný frajírek, chvastoun a sukničkář. Udělá vše proto, aby prokázala jeho vinu. A on udělá vše, aby dokázal opak. Je však jen otázkou času, než se souboj myslí ocitne v osobní rovině a do hry vstoupí neobvykle silná přitažlivost. Ianův případ už pro Laru není jenom práce. A vše příjemné, co s ním souvisí, s sebou přináší nečekaná rizika.... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Red

Hot Asset , 2018

Lutzinka
24.04.2024 3 z 5

Souhlasím s komentáři pode mnou. Nenáročné, rychlé, sympatické a fajn :-)

Ciarra
23.04.2024 4 z 5

Nenáročná jednohubka s předvídatelným dějem - vše myšleno v dobrém. Postavy byly sympatické a už se těším na další díly (mezi Mattem a Sabrinou to pěkně jiskří a Kennedy s Kate? Na ty dva se těším asi nejvíc!)

Petraj365
17.04.2024 2 z 5

Takové moc rychlé. Myslím, že dobré téma, ale zápletka moc rychle vyřešená.

Misshell1
01.03.2024 4 z 5

Vtipem nabitá oddechovka se zajímavými dialogy.

Vaiolet
27.02.2024 3 z 5

Jedná se o příběh, který byl napsán v mnoha variacích už tolikrát (např. knihy od Christiny Lauren, Alice Clayton...), že je zkrátka těžké se neopakovat. Bohatý podnikatel a vcelku obyčejná holka, on se šíleně zamiluje a ona ho sice chce, ale myslí si, že není dost dobrá... No tak jí chvíli přemlouvá a ona podlehne. Žádnou složitější zápletku nenajdeme a když se konečně blíží i trocha akce a napětí, tak to autorka zbytečně rychle utne. Cením ale to, že mezi Ianem a Larou to fakt hrálo. Byla tu chemie, vzájemné oťukávání, vtip. Také sem si oblíbila i vedlejší postavy a jsem velmi zvědavá na příběhy dalších "vlků".

Sančez
20.01.2024 4 z 5

Senzační oddychovka. Čtivá od začátku do konce.

Damonka12
01.01.2024 3 z 5

Super oddychová kniha. Není ničím speciálním. Ale čtení jsem si užila.

Njangu
10.12.2023 5 z 5

Bavila jsem se.
Knížka je svižně napsaná,l se spoustou vtipných dialogů.
Těším se na zbytek série.

tynaaa770
01.11.2023

Nemůžu říct, že by mě kniha nebavila, ale asi jsem od toho čekala malinko víc. Postavy byly fajn, Lara občas zbytečně moc zásadová, ale z pozice jejího zaměstnání jsem to chápala.
Líbily se mi vedlejší postavy a vztahy, co mezi sebou všichni i s hlavním hrdinou měli. Za mě bych možná natáhla zápletku, aby čtenář prožil trochu více drama - bylo to hrozně rychle vyřešené a já osobně při tom nepocítila žádné napětí.
Knihu bych zařadila mezi příjemné oddechovky

pollyn
27.10.2023 4 z 5

(SPOILER) Takové příjemné, i děj a zápletku to mělo :) Jen mi nějak chybělo vysvětlení Ianovy motivace ohledně Lary. Podle popisu byla opravdu celá průměrná v nevzhledném oblečení a neměla úplně prostor před ním nějak inteligencí vyniknout, no ne?

moma08
22.10.2023 4 z 5

To bylo docela pohodové čtení..
Mně se to z jedné strany líbílo, ale z druhé to bylo strašně předvídatelné a zápletka mohla být trošku větší...
Další díl si určitě přečtu.

lusitta05
13.10.2023 4 z 5

Zápletka fajn, romantika fajn, aj keď to nemalo nejaké grády, ale celkovo hrozne zdĺhavé. Chýbalo mi viac poriadnej šťavy.

kacenka6144
05.10.2023 4 z 5

Neobvyklá dvojice - úspěšný makléř a kontrolorka. Příběh má všechno, co od takové knížky čekáme - zápletka kolem hlavního hrdiny, romantická linka, vztahová zápletka a rozuzlení. Těším se na příběhy zbytku party od Wolfů.

Dámaskloboukem
01.09.2023 5 z 5

Podle mě, to mělo všechno, co má taková knížka, v rámci žánru mít, a nebylo tam nic rušivého.
Nejvíce se mi líbila scéna, jak hlavní hrdina odvážně a bez zábran balil neznámou slečnu, načež prasklo, že je to kontrolní orgán.
Po knížce bych nesahla nebýt komentáře pode mnou. Tímto děkuji uživatele s uzasnym kozim profilem Alžbětě4340.

alzbeta4340
29.08.2023 5 z 5

Na odpočinkovou žánrovku (úspěšný investiční makléř a kontrolorka) vymyslela autorka docela povedený příběh, který dával smysl a bavil mě. Určitě zkusím i další díl.
4,5 hvězdičky

Knihotyna
08.08.2023 4 z 5

Ze začátku knihy (tak prvních 100 stran) jsem se nemohla začíst a myslela jsem, že kniha bude mít tak max dvě hvězdičky (nakonec má čtyři :)).

Jedná se o takovou pohádku, u které asi všichni víme jak dopadne :), právě proto ji čteme!

Co se mi líbilo:
- Ian žije opravdu luxusně, ale dostal se tam kde je díky své vůli a píli, ani tak nezapomíná na to, odkud přišel a myslí i na ostatní
- Ianovy pravidla - je sice sukničkář, ale musí se nechat, že v tom má celkem systém :D
- kamarádi - Kennedy a Matt byli boží a když se k nim přidaly ještě Kate a Sabrina o opravdu dobrou knížku bylo zaděláno :) - tahle "banda" váš prostě rozesměje (těším se i na další díly o Mattovi a Kennedym :))
- pohádkový konec - řešení na míru :)

To kdo Iana udal a hlavně proč (!) by mě na začátku knihy vůbec nenapadlo!

Milé čtení s dobrým a romantickým koncem :)!

Princezna22
03.08.2023 5 z 5

Kniha se mi četla moc hezky. Bylo to svižné a krásné napsané. Taková trošku knížky jednohubka pro prima odpoledne s chlapem jménem Ian. Přesně tohle jsem teď potřebovala odreagování. Skvělé.

Toledo
21.07.2023 3 z 5

Po delší době jsem opět zabrousila do žánru knih pro ženy a byla to taková odpolední oddychovka. Docela zajímavé postavy, ale příběh takový nijaký. Je dobře, že se to autorka nesnažila celé zaobalit jen do sexuálních scén, ale bylo to na mě trochu plytké. Asi se ani do dalších díl pouštět nebudu...

alzbeta2843
27.06.2023 5 z 5

Wau tak táto kniha ma veľmi pekne prekvapila. Ja som si túto knihu kupovala s malou dušičkou s tým, že to bude taká primerná jednohubka, ktorú prečítam a nebudem vedieť ani o čom to bolo, ale aspoň ma prinúti oddýchnuť mozog od iných myšlienok. K tomu konieckoncov pristupujem celkom často. Avšak táto kniha ma chytila asi tak od štvrtky knihy, keď sa začal už dej vyvíjať a s ním i odhaľovať život hlavných hrdinov. Ja som si hlavného hrdina veľmi obľúbila, i tú jeho na prvý pohľad ukazujúcu stránku. Na hlavnej hrdinke sa mi páčilo, že bola veľmi zásadová a čestná, nevybočovala zo svojej práce, len kvôli tomu, žeby ju okúzlil nejaký chlap. Vôbec som nečakala, že príbeh bude uberať týmto smerom a preto som si to užila. Najmä som si užila slovné prestrelky ich kamarátov a veľmi sa teším na ich príbehy, pretože to bude eštelen stáť zato!

Tess61
25.06.2023 5 z 5

Knížka, která nemá chybu. Přečetla jsem celým dechem. Postavy sympatické. Přečtu klidně znova

Lauren Layne
americká