Ian

Ian https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/506916/bmid_vlci-z-wall-street-ian-UdM-506916.png 4 225 225

Vlci z Wall Street série

Ian Bradley je ukázkový příklad esa z Wall Streetu: nosí luxusní značkové obleky, má závratně vysoké příjmy a rohovou kancelář se skvělým výhledem na New York. Naplno pracuje a užívá si života plnými doušky. Ženy mu padají k nohám. Jenže teď se mu do cesty postaví jedna, která nejenže odolává jeho šarmu, ale ještě má tu moc dostat ho do kolen. Lara McKenzieová je cílevědomá, mimořádně inteligentní dcera FBI agentů, vycházející hvězda v oblasti boje proti hospodářské kriminalitě. Její nejnovější případ – prošetření podezření, že se Ian Bradley dopustil zneužití informací v obchodním styku – by pro ni mohl znamenat výrazný posun v kariéře. Od pohledu pozná, kdo je darebák. A na Iana to bezvadně sedí: absurdně pohledný nafoukaný frajírek, chvastoun a sukničkář. Udělá vše proto, aby prokázala jeho vinu. A on udělá vše, aby dokázal opak. Je však jen otázkou času, než se souboj myslí ocitne v osobní rovině a do hry vstoupí neobvykle silná přitažlivost. Ianův případ už pro Laru není jenom práce. A vše příjemné, co s ním souvisí, s sebou přináší nečekaná rizika.... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Red

Hot Asset , 2018

Tess61
25.06.2023 5 z 5

Knížka, která nemá chybu. Přečetla jsem celým dechem. Postavy sympatické. Přečtu klidně znova

Hypatia1010
22.06.2023 5 z 5

(SPOILER) Je to první kniha, kterou jsem od autorky četla a musím říct, že mě hodně potěšila. Kniha je čtivá, má spád a člověk se u ní rozhodně nenudí. Interakci mezi Larou a Ianem, ale i mezi ostatními postavami, podtrhuje břitký humor a skvělá chemie. Oba hlavní protagonisty jsem si zamilovala hned od začátku a vývoj jejich vztahu jsem hltala s velkým očekáváním, právě proto, že se oba nejdřív vzájemné přitažlivosti kvůli okolnostem bránili.
Ian neměl zrovna bezstarostné dětství a dospívání, vše čeho dosáhl, si musel opravdu těžce vydobýt svým úsilím a inteligencí. To, že nyní patří k špičkám potravního řetězce na Wall Street, je čistě jeho zásluha. Ale někdo se nyní pokouší zničit jeho kariéru i život tím, že na něho pošle kontrolu kvůli zneužití informací v obchodním styku.
Lara je cílevědomá, zásadová, pečlivá a touží uspět v tomto případu, aby se mohla ucházet o místo agentky FBI. Zpočátku se jí zdá snadné odolávat Ianovi, nejen protože je sukničkář, ale také opravdu věří, že je vinen. Jenže jak pokračuje její pátrání, začíná o jeho vině čím dál víc pochybovat. A když Lara případ uzavře a odešle závěrečnou zprávu svému nadřízenému v SEC, konečně mohou plně podlehnout citům, které dosud potlačovali.
Těsně před koncem, když se Lara rozhodla přijmout práci v D.C., aby se přiblížila svému snu, jsem si říkala: "ne, takhle to přece nemůže skončit". Musím říct, že konec byl ještě lepší, než jsem si dovedla představit. Autorka nechala situaci vyřešit Iana a ten se toho zhostil opravdu výborně. Místo aby Laru přesvědčoval, raději se rozhodl ji podpořit a prozatím udržovat vztah na dálku. Koneckonců peněz vydělal víc než dost, takže si mohl dovolit investovat do letenek na každý víkend. Tohle jsem opravdu ocenila, protože co si budeme povídat, často je to žena, která se kvůli vztahu s mužem obětuje a vzdá svých snů (nebo jejich splnění alespoň oddálí) a bohužel nejen v knihách nebo filmech, ale i ve skutečném životě.
Moc se mi líbili také všichni Ianovi přátelé, takže opravdu moc doufám, že se brzy dočkám i jejich příběhů.

Jita160
21.06.2023 4 z 5

(SPOILER) Nejdříve něco o vlcích jsou to mstitelé Avengers ,nejlepší přátelé jaké si člověk může přát.

Jak jedna aférka ,nezávazný sex s vdanou ženou může člověku převrátit život naruby a dostat ho do pořádného průšvihu.

Ian zámožný ,elitní, atraktivní sukničkář a obchodník je obviněný ze zneužití informací.
Vyšetřování se ujme cílevědomá agentka ,která je chladná a naprosto loajální...
Dokáže přijít na důvod jeho obvinění a zachránit ho a nebo naopak on zachrání jí?

katerina4564
20.06.2023 4 z 5

Hned úvodem musím zmínit, že se mi opravdu hodně líbil český překlad, v knize se neobjevují žádná do očí bijící slova a to ani u sexuálních scén, za což dávám rozhodně plus. Samotný příběh mě zaujal už po prvních několika stránkách, kde byla Lara popsána jako neústupná a pečlivá vyšetřovatelka a tudíž mi bylo jasné, že to Ian s dobýváním nebude mít snadné. Celým příběhem knihy proplouvá v podstatě podtext detektivky/vyšetřování, což mu dodává děj, který není jen o nahánění a sexu. Když už si však čtenář pomyslí, že se blíží happy end, stočí se příběh zase ,,na začátek". Prostě řečeno, Ian a Lara si k sobě tu cestu musí opravdu vyšlapat. Tak jako z jiných knih mívám u sexuálních scén občas nechutný pocit, tady je vše přijatelné a přirozeně vyplývající z vyvíjejícího se vztahu. Určitě se těším na pokračování dalších vlků, i když lze předpokládat, kdo s kým skončí, věřím, že autorka tomu dodá opět zajímavý příběh.

Leniii
10.06.2023 4 z 5

Příjemná oddechovka

dencazrnu
30.05.2023 5 z 5

Prostředí Wall Street mě neskutečně bavilo a tohle vypadá na velmi slibný začátek této nové série. Jsem ráda, že po dlouhé době nebyla kniha zaplněná jen bizarním sexem na všech možných místech, ale konečně jsme se také dočkali nějakého děje :-) Celá kniha je vlastně jeden velký flirt, kdy na nás čekají i vtipné momenty, u kterých se čtenář pobaví. Opravdu se mi líbila chemie mezi hlavními postavami a těším se, že v dalších dílech se seznámíme i s dalšími členy této bláznivé party.

Je fakt, že závěr knihy je už takovou klasikou. Na druhou stranu, co všechno se dá ještě v rámci tohoto žánru vymyslet, abychom my, čtenáři byli překvapení? :-)

MAU256
26.05.2023 5 z 5

Čtivý romantický příběh s malou zápletkou. Ian zazobanec, jehož začátky nebyly nijak růžové, ale svou vůlí to dotáhl tam, kde nyní je a teď ho někdo chce záměrně potopit a nasadí na něj kontrolu, Laru. Jejich přitažlivost, dialogy, chemie, prostě vše super. Už se těším na příběh Matta a Sabriny.

Zomy
16.05.2023 4 z 5

Škoda za to zdejší opatrné, až vlažné hodnocení - já jsem moc spokojená. Dostala jsem všechno, co od žánru očekávám. Jsou tu krásní a úspěšní lidé, atraktivní prostředí New Yorku, lehká zápletka a romantika o napraveném prostopášníkovi. Četlo se to parádně a těším se na další Vlky.

astra3
15.05.2023 5 z 5

Mně se to líbilo. Vtipné, romantické. Už se těším na další.

katallinka
14.05.2023 4 z 5

Zase jednou romantika, která mě moc bavila a nepřipadala mi hloupá. Dialogy mezi postavami byly vtipné a zápletka se povedla. Doufám, že budu mít možnost si přečíst i další díly.

Ešína
08.05.2023 4 z 5

Ale jo, nebylo to špatné. Trochu jsem se po přečtení pár recenzí bála, že to bude nudné. Nebylo. Dialogy mezi postavami byli vtipné. Možná se z toho dalo vytřískat víc ale co už. Je to odechovka, která neurazí.

Fidibus
07.05.2023 3 z 5

(SPOILER) Takový průměr. Ian, který se vypracoval a je sukničkář, potká ženu, rovnocennou partnerku. Ta je ovšem pověřena jeho vyšetřováním a potřebuje významný případ pro svou kariéru. Mezi oběma to jiskří. Ona nic nenajde, ovšem je donucena z práce odejít. Nakonec Ianovi pomůže, happy end.
Knihu zachraňují některé dialogy a hlavně Ianovi skvělí přátelé, jinak mi to přišlo ne zcela domyšlené - chybí důkaz, tak jak by ho asi odsoudili. Kdo za tím stojí, je od párty jasné, akorát motiv.
Číst se to dá, moc přitom nepřemýšlet...

hana1039
27.04.2023 4 z 5

Skvělá četba po thrilleru :-) Tři přátelé, jejich špičkování a taky velká loajalita,jak už u takových kamarádů bývá... příště přijde,,na řadu,, Mat se Sabrinou,tak se máme na co těšit :-))

JanickaP
25.04.2023 5 z 5

Podle anotace jsem se na knizku opravdu tesila, pak jsem si precetla par recenzi a skoro jsem se ke cteni nechtela ani dostat,ale nakonec jsem se "premluvila" a zacala číst. Za me je knizka super, videla jsem chemii mezi Larou i Ianem, bavily me jejich dialogy i dialogy vedlejsich postav. Za me opravdu pekne cteni. Těším se na Matta a Sabrinu

KatieKuli
19.04.2023 3 z 5

Těšila jsem se podle anotace na zajímavé téma, ale Lauren úplně nenaplnila možnosti, jaké tohle úvodní setkání série mohlo mít. Je to škoda, nebylo to vyloženě špatné, jen by to mohlo být lepší. Prostě takové nemastné - neslané. Neurazí, ale znova číst nebudu.
Trochu jsem si představovala, že by to mohlo být jako knihy Julie James, ale ta je rozhodně o level výš. Aspoň zatím, uvidíme jak se vyvinou další 2 díly Vlků...

Ketfl
17.04.2023 3 z 5

Na Iana jsem se moc těšila. Za prvé se mi moc líbily předchozí dvě knihy autorky, které u nás již vyšly, za druhé anotace zněla prostě nesmírně slibně. Proto jsem celkem zklamaná, že ač má autorka opravdu příjemný styl psaní, tak kniha je naprosto plochá a průměrná. Řekla bych, že tomuto příběhu chybělo tak nějak vše - jiskra, humor, špičkování, romantika a hlavně hloubka. Veškeré interakce mezi hlavními postavami mi přišly absolutně plytké a vlastně jsme se o nich nedozvěděli nic moc osobního či zajímavého. Naopak se mi ale líbilo, že jednoho ze záporáků čtenář neodhadne hned po chvíli čtení. Text knihy se jinak četl velice příjemně, ale v závěru ve mně kniha nezanechala vůbec žádný dojem. Přijde mi to jako obrovská škoda a moc mě mrzí, že autorka nevyužila potenciál, který tento příběh i postavy nabízely. Další díly této série si ráda přečtu, ale Ian je opravdu naprostý průměr, který sice vyloženě neurazí, ale ani moc nenadchne.

havrmoni
15.04.2023 3 z 5

Tak nějak to nebylo ono. Líbí se mi, že se nehrotí nedorozumění či konflikt, že postavy spolu komunikují. To je za mě vždy velké plus. Není to špatné jen tomu něco chybělo. Mám ráda tyhle party lidí, rodiny apod. a v podstatě bezproblémový děj a klidně i sladké klišé, ale trochu více.... já nevím .....jiskry, špičkování, vzrušení?
Nic méně rozhodně si přečtu další díly.

georginaa
15.04.2023 3 z 5

Tak musím říct, že mě tam chybělo skoro všechno. Více chemie mezi Ianem a Larou, více sexu, více zábavy, hravosti a špičkování ( jen byla zmínka, že ji umí rozesmát, ale my u toho očividně nebyli) Jen se mluvilo o vyšetřování, ale vše s vpovzdálí, prostě se tam nedalo chytit žádného bodu, kdy bych si řekla, jo to stálo za to. Je to škoda, jelikož nápad by to byl pěkný, takže to shrnu - četlo se to poměrně rychle bez žádných kolísavých zvratů, proplouvá to středem bez výrazných vln, svým způsobem jsem zklamaná, protože obálka je famózní, proto jsem dala bodík v hodnocení navíc.

Andrejka91
14.04.2023 4 z 5

Mě se to líbilo a připomínalo mi to sérii Vested interest od Melanie Moreland.
Četlo se to rychle, je to napsané skvěle, plný počet hvězd dát nemůžu, na to mi tam chyběla nějaká větší zápletka ale jako oddechové čtení mohu knihu doporučit.
Moc se těším na další díly.

bosorka382
10.04.2023 3 z 5

Som sklamana ze nemozem dat viac hviezdiciek. Autorku mam rada aj sposob akym pise,prostredie, postavy ale toto bolo tak nezazivne. Tahalo sa to a nemalo to ten drive,ktory ocakavam v knihe s takouto anotaciou. Skoda.

Lauren Layne
americká