Ian

Ian https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/506916/bmid_vlci-z-wall-street-ian-UdM-506916.png 4 225 225

Vlci z Wall Street série

Ian Bradley je ukázkový příklad esa z Wall Streetu: nosí luxusní značkové obleky, má závratně vysoké příjmy a rohovou kancelář se skvělým výhledem na New York. Naplno pracuje a užívá si života plnými doušky. Ženy mu padají k nohám. Jenže teď se mu do cesty postaví jedna, která nejenže odolává jeho šarmu, ale ještě má tu moc dostat ho do kolen. Lara McKenzieová je cílevědomá, mimořádně inteligentní dcera FBI agentů, vycházející hvězda v oblasti boje proti hospodářské kriminalitě. Její nejnovější případ – prošetření podezření, že se Ian Bradley dopustil zneužití informací v obchodním styku – by pro ni mohl znamenat výrazný posun v kariéře. Od pohledu pozná, kdo je darebák. A na Iana to bezvadně sedí: absurdně pohledný nafoukaný frajírek, chvastoun a sukničkář. Udělá vše proto, aby prokázala jeho vinu. A on udělá vše, aby dokázal opak. Je však jen otázkou času, než se souboj myslí ocitne v osobní rovině a do hry vstoupí neobvykle silná přitažlivost. Ianův případ už pro Laru není jenom práce. A vše příjemné, co s ním souvisí, s sebou přináší nečekaná rizika.... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Red

Hot Asset , 2018

nina3905
07.04.2023 5 z 5

Vydarený začiatok novej romantikuš série. Nenáročná, romantická jednohubka so sympatickými hlavnými protagonistami. Už teraz som zvedavá na pokračovanie o ďalších vlkoch z Wall street.

lena.o.knihach
07.04.2023 4 z 5

Ian Bradley vede spokojený život. Má skvělou práci, luxusní byt, tučnou výplatu, přátelé, na které se může spolehnout, ženy se za ním otáčí ovšem do té doby, než se seznámí s Larou McKenzieovou, která má jediný úkol - zjistit, zda Ian zneužil obchodní informace a dokázat jeho vinu.

Lara do Ianova světa ani za mák nezapadá. Striktně se snaží držet své práce, která by ji konečně dopomohla k tomu, stát se agentkou FBI.

Chtěla jsem oddechovou romantiku se sympatickými postavami a přesně to jsem dostala. Ono se toho upřímně v knize ani tolik neděje, ale mně to vůbec nevadilo. Uteklo to rychle, takže jsem u příběhu aspoň na chvíli vypnula a skvěle se mi to hodilo do nálady.

První díl Vlků z Wall Street rozhodně doporučuji. Nic od toho neočekávejte, a když se vám to povede, budete pak z knihy nadšení.
Ani jsem nečekala, že si tuhle partu přátel tak moc oblíbím a moc se těším na pokračování, kde se všichni prostřídají.

Matri
05.04.2023 3 z 5

Tak toto bola doslova priemerná kniha. Čítalo sa to ľahko, rýchlo, bolo to aj niečím iné (vyšetrovanie), ale nič čo by ma extrémne nadchlo. Ďalšie páry v partii vyzerajú zaujímavo, takže asi siahnem aj na pokračovanie. Taká rýchla oddychovka, preto hodnotím ako lepšie 3/5, alebo slabšie 4/5.

helg_abooks
04.04.2023 4 z 5

Tak toto bylo nenáročné. Milé, romantické a se špetkou detektivní zápletky. Byla to krásná víkendová oddechovka ze světa Wall Street. Samej chlápek v luxusním obleku obklopený ženami s botama od Prady a předraženou kabelkou. A víte co ? Mně to bavilo.
Ian na první pohled ukázkový příklad ,,prevíta z Wall Street". Nechutně bohatý sukničkář. Samozřejmě pohledný až nebezpečně sexy. Ego až na půdu. I přesto jsem si jeho postavu oblíbila už na začátku a nic se nezměnilo až dokonce. Což se o agentce Laře říct nedá.
Lara se mi začala zamlouvat až nějak posledních 50 stránek. Do té doby mi přišla nudná.
Ianovo přátelé byli super. Matt, Kennedy i Sabrina. Takhle loajální kamarády by měl mít každý.
S touto autorkou je to má první zkušenost. A jistě ne poslední. Očekává se pokračování z tohoto světa. Protože těch vlků z Wall Street je spoooouusta. A já se budu těšit, až nám Lauren představí dalšího.

Mentolka78
03.04.2023 3 z 5

Knihu jsem si vzala na víkend, abych si přečetla nějakou lehčí knihu a na mě byla až moc lehká, až taková vlažná. Četla jsem lepší knihy, např. od T. L. Swan. Ty jsou čtivé od začátku do konce. Takže já za sebe moc nedoporučuji Iana...

kristy.books
02.04.2023 4 z 5

Od Lauren Layne som už pár kníh čítala, preto som si nemohla nechať ujsť ani jej novinku. Prvý diel série Vlci z Wall Street sa mi z jej kníh zatiaľ páčil najviac. Prvú polovicu knihy som si naplno užívala, v druhej moje nadšenie trochu odpadlo, no celkovo som s knihou bola spokojná, čítala sa mi ľahko a rýchlo. Mám rada spojenie romantiky a vyšetrovania/určitej "detektívnej" zápletky.

Ian to nemal v detstve jednoduché, no aj napriek nepriaznivým podmienkam sa dokázal vypracovať na úspešného muža. Navonok pôsobí ako arogantný playboy, ktorý strieda jednu ženu za druhou a peniaze míňa na kvalitné veci, čo bola aj sčasti pravda, no vo vnútri to bol dobrosrdečný človek, ktorý nezabudol, ako vyrastal a snažil sa pomáhať deťom s podobným osudom. Veľmi sa mi páčilo jeho kamarátstvo s Mattom, Kennedym, Kate a Sabrinou. Hoci sa neustále podpichovali a robili si jeden z druhého srandu, v ťažkých časoch preňho boli veľkou oporou. Na ich doťahovačkách som sa dobre bavila.

Lara tvrdo pracovala na tom, aby sa dostala do FBI. Keďže tam pracovali aj obaja jej rodičia, musela sa ešte o to viac snažiť, aby všetkým dokázala, že na to naozaj má a nejde len o protekciu. Jej zamestnanie sa mi páčilo, bolo to niečo nové, neokukané a vnieslo do deja spestrenie. Lara bola sympaťáčka, síce som si ju neobľúbila hneď, ale postupne som si k nej našla cestu.

Romantická linka bola fajn (mám rada príbehy od nepriateľstva k láske, takže v tomto ohľade mi to sadlo), ale viac ma bavilo vyšetrovanie obvinenia, ktorému čelil Ian a ktoré vyšetrovala Lara. Okolo celého obvinenia bolo veľa nejasností, takže som bola zvedavá, kto za ním v skutočnosti stojí. Tieto dve zložky sa v príbehu pekne dopĺňali.

Bol to príjemný začiatok série, teším sa na ďalšie príbehy o Ianových kamarátoch. Snáď sa ich dočkáme čo najskôr.

evineckY
01.04.2023 5 z 5

Teoreticky jsem hajzlík. Jo, říkám to já sám, takže vy se už nemusíte namáhat....

Začátek skvělé série a připodobnila bych ji k Melanii Moreland.
Řeší se tady nejen soukromí, ale i vážné firemní problémy.
Skvěle jsem se bavila s partou prima kamarádů.

biki
28.03.2023 4 z 5

O víkendu jsem měla náladu jen na zcela nenáročnou romanci. A té se mi v podobě této knihy opravdu dostalo - hlavní hrdina jako vystřižený ze žurnálu, jinak také bohatý hajzlík, a jako jeho protějšek atraktivní, ale zarputilá žena s ambicemi. Nelze opomenout ani hrdinovy dva přátele s podobnými charakteristikami (budou jim asi věnovány další díly). Standardní vývoj vztahu obou hrdinů směrem k očekávanému finále, což se pochopitelně neobešlo bez komplikací. Za co jsem ale přidala jednu * je nezvyklé povolání hrdinky a okolnosti, za kterých se obě hlavní postavy seznámily.

Lauren Layne
americká