Pokušení

Pokušení https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/528177/bmid_pokuseni-65be232f1432b.jpg 3 30 7

Pokušení série

Nesmělá studentka Penny Taylorová vždycky dodržuje pravidla. Alespoň tak se to jeví jejím spolužákům. Ovšem i Penny má své zapovězené tajemství – bezhlavě se zamilovala do svého učitele. A je si docela jistá, že i on do ní. Profesora Huntera zbožňují všichni. Je vysoký, tmavovlasý, pohledný a naprosto nedosažitelný. Tajemství, které se skrývá v jeho hlubokých hnědých očích, tajemství temnější, než jaké si kdy Penny dokázala představit, ji nesmírně láká. A zdá se, že ani James Hunter není z těch, kdo by dokázali odolat tak sladkému pokušení.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Ikar (ČR)

Temptation , 2015

monika0181
22.04.2024 4 z 5

Toxický vztah dospělého chlapa a nevyzrálé studentky.
Plný myšlenek, sebezpytace ze strany Penny.
Část knihy mě vtáhla a hnala dál. Bohužel ne celá.
Uvidíme, co další díl.

Jaruš71
21.04.2024 4 z 5

Čeká nás ještě 7 dílů vztahu Penny a profesora + 3 díly Profesor Hunter tak uvidíme

nina3905
24.03.2024 2 z 5

Žiaľ, očakávania zostali nenaplnené...

Jita160
18.03.2024 3 z 5

Studentka a její profesor.
Mladá, nezkušená a naivní Penny podléhá ďábelský sexy a majetnickému profesoru komunikace.
Rozjíždí se hříšný, nebezpečný ,zkažený a toxický vztah. James má na ni špatný vliv a přesto se s ním Penny cítí v bezpečí cítí ,že konečně žije. Oba před sebou něco skrývají a to jejich vztah vede do záhuby.
Příběh měl docela dobrý začátek ,ale postupem to bylo docela utrpení a konec,tím ho pro mě paní spisovatelka zabila... snad se to vylepší pokračováním????

Majuš333
16.03.2024 odpad!

Nie, nie a ešte raz veľké NIE!!!!! Aj 'návod na použitie' má v sebe viacej šťavy než toto!!!

Culda
07.03.2024 2 z 5

(SPOILER) za mě teda velké ne :( .... obrovské zklamání :(

což je škoda, protože anotace vyzněla tak dobře , že jsem po tom sáhla jak to vyšlo. Děj plytký, dá-se-říci o ničem. Vztah mezi hlavními postavy (pravda, mezi všemi postavami) horší jak Béčková telenovela. (se berete - se neberete - se berete :-D )

Jediné co se dalo číst byly teda ty sex-scény ale i ty leckdy postrádaly logiku :-D, ale přece jen je to erotický román, takže nikdy nečekám knihu typu nominováno na cenu..... :)

Penny - pokrytecká lhářka, která se neumí rozhodnout a chování má horší jak pětileté děcko.... jako vážně, dělat predčasné závěry bez nazoru druhé strany a místo vysvětlení se chtít vyspat s druhým? :/.... další ani rozepisovat nechci :-/

dlouho jsem nebyla tak rozčarovaná a zklamaná :(

PetraN17
07.03.2024 3 z 5

Nevím, chvíli mi to přišlo jako dort od pejska a kočičky..

sex

Ivy Smoak