Všetky cesty vedú sem

Všetky cesty vedú sem https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/531040/bmid_vsetky-cesty-vedu-sem-65c53328ade0f.jpg 5 30 10

Môže nezlomné priateľstvo prerásť do lásky, aká vykvitne len raz za život? Ora vie, že presťahovať sa do rodného mestečka v Colorade a začať v ňom odznova nebude ľahké. Po rozchode s dlhoročným priateľom dúfa, že pobyt v horách jej dokáže vyliečiť zlomené srdce. Pomôcť by v tom mohol aj dobre vyzerajúci domáci, na ktorého má dobrý výhľad z prenajatého bytu. Lenže byt jej neprenajal Tobias Rhodes, ale jeho syn Amos. Nevrlý Rhodes si zúrivo chráni rodinu, nedôveruje cudzím a od Ory si drží odstup. Tá sa jeho správaním nedá odradiť a pomaly rozoberá jeho obranný múr.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Lindeni

All Rhodes Lead Here , 2021

Ekniha.
20.04.2024 5 z 5

Po Corrupte začať Zapatu je ako skok z útesu .. tak odlišný žáner.. ale ja to milujem striedať …

Po dvojitom zásahu kedy ma Zach teda trochu sklamal tu mame Roru a Rhodesa…
Neviem ako to ta Zapata robí …ale slowburn romantika v jej podaní ma teda rozhodne bavi

Tobias je presne ten tichý nevrlý “bručoun stále mračiaci a proste dostať sa k nemu je ako preliezť dvojmetrový múr.. ale keď ste tam tak vás nepusti… ta jeho ticha žiarlivosť proste to cítite

Rora je úžasná .. to ich prvotne zoznámenie.. ved povedzme si na rovinu prísť do prenájmu niekomu kto o tom ani netušil

Tentokrat rozhodne áno, malo to všetko čo od slowburn čakam.. Proste ak vás bavi slowburn tak Zapata je spat…

petusska01
10.04.2024 5 z 5

Zapata je v tomto proste najlepšia. Nikto nepíše slowburn romantiku ako ona. Aj táto kniha je topka. Ozaj, práve som ju dočítala a vôbec by mi nevadilo začať odznova. Taktiež som ju nevedela odložiť z ruky a včera som ostala dosť dlho hore! To je záruka kvality! Rhodes s jeho mlčanlivosťou bol krásnym tichým hrdinom, a Amos, to bol zlatíčko. Ora mi niekedy trosku liezla na nervy ale zato, jej činy a zabíjacke úsmevy boli veľmi vtipné a odvážne. Zapata ma previedla rôznymi aj silnymi emóciami počas celého deja a to je neuveritelne ako to dokáže! Ešte aj na posledných stranách to bolo až citeľné, ten pokoj, tá láska. Ozaj aj po odložení knihy mi behajú hlavou rôzne myšlienky,ktoré boli vyslovené. Aj keď sa možno neviem stotožniť so situáciami, ktoré zažívali hlavné postavy, myšlienky, ktoré tam odzneli sú silné a všeobecne platné pre tých, ktorí vnímajú. Krásny príbeh.

Anna195
08.04.2024 5 z 5

Posledné dve knihy, ktoré som od Zapaty čítala neboli moja šálka, ale v tejto knihe mi autorka opäť predviedla, prečo jej slow-burn romatiku tak milujem. Zatiaľ je toto moja TOP kniha od autorky, čistá dokonalosť.

Prostredie Pagosa Springs som si hneď zamilovala. Všetky tie miesta či túry, ktoré absolvovala Aurora som si vedela úplne predstaviť. Možno bude pre niekoho úvod zdĺhavý, keďže práve táto časť príbehu bola venovaná jej životu a udalostiam, vďaka ktorým do mestečka prichádza. Keďže mne Aurora od samého začiatku sadla či jej celková osobnosť, alebo humor, tak som bola len rada, keď som sa o nej dozvedela, čo najviac. Pre mňa to bola veľmi silná žena, ktorá sa len tak ničím a nikým nedá zastrašiť.

Prvé stretnutie Aurory a Rhodesa bolo veľmi vtipné a už vtedy som čakala, aký bude v skutočnosti náš zachmúrený, tichý a rezervovaný Tobias Rhodes. Pod tým drsným povrchom sa skrýval milujúci, zodpovedný, nápomocný muž plný lásky a nádherných činov. Ich postupné zbližovanie sa mne osobne veľmi páčilo, ale samozrejme na tie veľké veci si musíme počkať. Vždy som sa tešila z tých malinkých činov (možno pre niekoho nepodstatných), ktoré po malých krokoch robil Rhodes pre Auroru. Takže som si ich zbližovanie užívala a ani som nechcela, aby to skončilo.

Obaja sa vyrovnávajú s rôznymi situáciami vo svojich životoch, no napriek tomu si boli veľkou oporou. V príbehu sa objavuje aj zopár zvratov, ktoré prirodzene vyplývajú z rôznych sutuacií, ktoré ovplyvňujú naše postavy. Celý tento nádherný príbeh nečakanej lásky dopĺňajú vedľajšie postavy, ktoré si nejde nezamilovať a samozrejme som si obľúbila najmä Amosa, keby nie je Amosa neviem, neviem. Epilóg bol nádherný a tu bolo skvelo ukázené, ako sa môže život zmeniť a čo je dôležité.

nina3905
30.03.2024 5 z 5

Kráľovná pomalej romantiky je späť:-) Príbeh pohladí každú romantickú dušu a myslím si, že mnohé z nás si našli nových obľúbených knižných hrdinov. Perfektná romantikuš kniha.

mysterygirl
24.03.2024 5 z 5

To bylo tak krásný ..opět je tu stará známá Zapata. Originální příběh , který jsem nechtěla, aby skončil.

Paja1709
23.03.2024 5 z 5

Po posledních dvou knihách od Zapaty jsem si řekla ,že do dalších se už pouštět nebudu jelikož jednu jsem nedocetla a druhá mi nesedla.Ale jsem rada,že jsem neodolala a začala číst tuto.To byl ,tak krásný příběh. Wouu kniha se četla úplně sama.Muzu jen doporučit .

Majka1979
23.03.2024 5 z 5

Opäť niečo tak krásne, príbeh mladej dievčiny, ktorá potom ako ju využije jej expriateľ, skončí v garážovom byte, v ktorom nie je vítaná.
Vďaka peniazom sa jej podarí majiteľa presvedčiť, aby jej ho prenajal na mesiac.
Z mesiaca sa stane oveľa viac. V dedine spozná veľa ľudí aj vďaka práci v obchode, kde sa zamestná.
Všetko vyzerá byť skvelé.
Zmení sa to potom, ako sa jej začne ozývať minulosť a bude sa jej snažit zas zasiahnuť do života.
Ako sa k tomu postaví? A čo jej vzťah s majiteľom domu a jeho synom?
Naozaj jedna top kniha od autorky.
Môžem určite len a len odporúčať :)

Hatshepsut
22.03.2024 4 z 5

Opět velmi krásná kniha této autorky. Pozvolný romantický příběh, kde si hlavní hrdinka Aurora léčí své zlomené srdce v městečku Pagosa Springs.

KlosKa
18.03.2024 5 z 5

Nádherná kniha. Za mě určitě nejlepší, co jsem od ní zatím četla

Kaduri
17.03.2024 4 z 5

Jedna z najkrajších kníh Mariany Zapaty.
Príbeh sa odohráva v národnom parku v Colorade, v mestečku Pagosa Springs. Pozerala som si fotky na internete a je to krása.
Mariana má dar stvoriť kúzelný, pozvoľna sa vyvíjajúci ľúbostný príbeh. Áno, je to trošku naivné, trošku klišé, ale to k tomuto žánru patrí:).
Preklad spočiatku dosť krkolomný, postupne som si asi zvykla...
Celkovo sa mi to moc páčilo.
4,5 hviezdičiek.

2021  88%S láskou, Lukov
2020  82%Rytmus, já & Malychin
2022  88%Srdcem proti zdi
2023  76%Drahý Aarone

Kniha Všetky cesty vedú sem je v