Prvok, Šampón, Tečka a Karel

Prvok, Šampón, Tečka a Karel

Román vypráví s vtipným nadhledem příběh čtyř kamarádů. Autorem knihy je Patrik Hartl - autor a režisér divácky úspěšných her. Příběh je o čtyřech kamarádech, kteří si dvacet let po maturitě položí otázku, jestli žijí opravdu tak, jak chtěli, když jim bylo osmnáct. A protože si musí přiznat, že by sami ze sebe nejspíš byli zklamaní, pokusí se to změnit....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/11_/118080/prvok-sampon-tecka-a-karel-7nf-118080.jpg 4.22033
Romány, Literatura česká
Vydáno:, Bourdon

slawa.cap
předevčírem

Poslouchal jsem jako audioknihu. Po poslechu vlhkých míst mi kniha přišla jako neuvěřitelná legrace. Humor mi maximálně sedl a s hrdiny jsem se sžil, jako by to byli moji staří známí. Občas mi přišlo, že autor musí znát mě a pár mích kamarádů a psát příběh podle nich.

Frederick

U Hartla se skloubil smysl pro humor s vypravěčským talentem. Při čtení se výborně bavíte a říkate si Vždyť psát je přeci tak snadné! A přitom humor je nejtěžší z kategorií.

Leniiis

Některý pasáže vcelku vtipný! :-D a četlo se samo :-)

esfinge

Paradni ctiva oddechovka, ktera pobavila prijemnym humorem. Idealni knizka na dovolenou.

VendyBW

Příjemná oddechovka, hezky se četlo.

andream

A me se to libilo moc... i kdyz nekdy sem se ztracela kdo je kdo, ale slapalo to i tak.... kniha na letni oddychove cteni jak stvorena, doporucuji

zdazilek

Oddechové čtení. Chvilku jsem se ztrácela v postavách kdo je kdo.

Eszminka

Hezká kniha třeba na dovolenou, nic složitého ,čte se ale lehce a zahrnuje příběhy a trápení ze života 4 spolužáků. Jednoho s velkou rodinou ale bez peněz druhého s penězi co řeší nevěru další je sukničkář a čtvrtý voják který ještě rodinné zázemí nemá. Sázka na které se kamarádi domluví, jim každému změní život. Kontrast humoru a zároveň životního trápení. Mě se líbila:)

rajen

Pan Hartl umí. Kniha mě dokonale pobavila, zaujala tak, že jsem ji v podstatě přečetla v rámci možností na jeden zátah. Tím chci tedy říct, že je velmi čtivá, dost ze života, což mám ráda. Určitě můžu doporučit ke čtení jako nenáročnou a lehce zábavnou knihu třeba na dovolenou. Určitě si přečtu další Hartlovy knihy.

kubla111

Kniha mě bavila od začátku do konce. Přečteno na jeden zátah. Čtivá, snadné rozpoznání postav, dějů, nic náročného. Jemný humor, který neuráží. Je opravdový. Dialogy jakobych slyšel rovnou z jejich úst. Až je člověku líto, že se kniha dá přečíst tak rychle. Paráda a těším se na další knihu pana Hartla.

Marla

Velice sympatický chlapský román o životě, který dává hodně zabrat. Moje první setkání s autorem, nikdy jsem od něj nic nečetla. A díky moc za konec, bála jsem se, že to dopadne po hollywoodsku...

zmrzka88

Super, super, super... Nic jiného mě nenapadá :) Takže pouze takhle stručně :)

VeronikaAug

Já jsem se bavila, hlavně když si Karel v kanceláři odložil, to mě vysloveně rozesmálo. Knížka splnila přesně to, co slibovala, hodnotím 5ti hvězdičkama a doporučuju.

Aneleh

Humor pana Hartla je mi prostě sympatický. I u těchto příběhů čtyř kamarádů ve středním věku jsem se dobře pobavila a odpočinula si. Za vtipnými situacemi se skrývá mnoho pravdy i závažnost životních situací, které jsou však brány tak, jak přicházejí, bez zbytečného sentimentu. Těším se na další autorovo knížky.

Havrnka

Ne tak jedinečné jako Malý pražský erotikon, ale dobře čtivé

99jana99

Kniha se dobře četla,bavila mě moc

veronikovera

Přečteno za jeden den u vody. Čte se samo a nejde přestat :-D

Eva2412

Příjemná a čtivá oddechovka na dovolenou...

Pavlína79

Skvělé první setkání s tak zábavným a přesně vystihujícím autorem.
Všichni jsme, budeme či jsme byli čtyřicátníci a tak při čtení překvapeně zjišťujeme, že kniha je o nás, každý se najde, každý se pozná a přitom pobaví, zasměje a možná i poučí.

eva8941

Závěr mě docela zaskočil, ale jinak perfektní oddychovka

lukma

Příběh ze života. Dobře čtivé

Laime

Moje první kniha tohoto léta, přečtená za dva večery. Výborná oddychovka, skvěle napsaná, uvěřitelná, ze života, pobavila mne. Ideální čtení na dovolenou.
O poznání lepší než Okamžiky štěstí. Potěšilo by mne, kdyby v závěru... no to by byl spojler, tak nic :-)

MPauk

Přečteno cestou domů při čekání na autobus a v autobuse. A k tomu se kniha hodí ideálně - nebyla tak špatná, abych ji odložila a raději zírala z okna, ani tak dobrá, aby mi hrozilo, že přejedu. Zklamal mě moralizující závěr. Díky němu ode mě kniha dostává místo čtyř jen tři hvězdičky.

Kolavanilkova

Kniha se četla sama. Ač nejsem velký čtenář, zvládla jsem jí přečíst za jeden den a ráda se k ní někdy vrátím.

EDAADA11

Skvělá kniha, bavila jsem se celou dobu. Úžasná oddychovka.

Silwinka87

Paráda..Sonda do životů chlapů ve středním věku..Moc jsem se bavila,přečteno za jeden den..
Patrik Hartl je jednička:-)

Dagros

Moc jsem se těšila, až si knížku přečtu. Přečetla jsem jedním dechem a moc se mi líbila. Opět super oddychovka. Autorův styl psaní mě baví a vyhovuje mi :)

91pometlo

Skvela oddychovka, moc jsem se zasmala a rozhodne ji vsem doporucim

Milky92

Krasna oddechova kniha! Precetla jsem hodne rychle,zasmala jsem se! :)

mamboleta

Jednu dobu jsem v metru vídala spoustu lidí s touto knihou v ruce. Musela jsem si ji tedy přečíst taky. :) Je opravdu skvělá!

česká literatura prvotina

Patrik Hartl