Prvok, Šampón, Tečka a Karel

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Román vypráví s vtipným nadhledem příběh čtyř kamarádů. Autorem knihy je Patrik Hartl - autor a režisér divácky úspěšných her. Příběh je o čtyřech kamarádech, kteří si dvacet let po maturitě položí otázku, jestli žijí opravdu tak, jak chtěli, když jim bylo osmnáct. A protože si musí přiznat, že by sami ze sebe nejspíš byli zklamaní, pokusí se to změnit....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/118080/prvok-sampon-tecka-a-karel-7nf-118080.jpg 4.13282
Žánr
Romány, Literatura česká
Vydáno, Bourdon
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (817)

Kniha Prvok, Šampón, Tečka a Karel

Přidat komentář
martiline
včera

Moje třetí knížka od Patrika Hartla. A opět (jako při první i při druhé knize) jsem se nemohla odtrhnout a četla prakticky kdekoliv a kdykoliv to šlo. Nádhera. Ani minutku se nenudíte. Ač v životě hlavních hrdinů knihy nebylo vše sluncem zalité a ani se nekonal vždy happy end ... tohle Patrikovi odpustíte. Vlastně ani vám to tak nepřijde, protože - jako v každé jeho knize - je to ŽIVOT.

burg
předevčírem

Výzva 2020. Byl jsem ke knize trochu skeptický, ale po prvních pár stranách mě pan Hartl neskutečně nabudil svým nadšením pro věc a lehkostí jakou spřádal příběh čtyř kamarádů. Přečteno za dva dny a zvláštní je, že jak to první den vypadalo jen jako humoristická a notně odlehčená kniha na léto, tak na druhý den čtení mi zbylo pěkné drámo v podobě nevěry, rozvodu a smrti. Ale i o tom dokáže autor psát s lehkostí sobě vlastní.
A teď mě omluvte, jdu vyzkoušet zdalipak jsem sráč či nikoliv...


Bebe434
předevčírem

Moje první přečtená kniha od autora. Od první stránky příběh plný akce, kde na nic nečekáte půl knihy. Skvělá oddechovka plná vtipných i smutných situací ze života čtyř rozdílných kamarádů.

Misute603
28. května

Příběh ze života,precteno za den, mám ráda Hartlovo knížky a styl psaní.
Všechny postavy mi byly sympatické, klidně bych brala i pokračování.

lukas5373
26. května

Svěží kniha ze života. Líbila se mi a určitě si od tohoto autora přečtu i další knihy.

zuzka894
22. května

Ze začátku jsem se knize vyhýbala, nebyla pro mě lákavá názvem ani obálkou. V knihkupectví bych si ji nekoupila.
Při návštěvě u rodiny mi byla nabídnuta k zapůjčení. Tak jo, řekla jsem si, zařadí ji aspoň do výzvy. Nelituji. Úžasné čtení. Člověk se při čtení cítí takový uvolněný, zasměje se. Knihu přečtete za dva dny.
Zkrátka krásný příběh čtyř kamarádů že školy.

vysokaa
20. května

Skvělá oddechová knížka. Pan Hartl píše velice čtivě, v jednu chvíli by se člověk chtěl smát, v druhou brečet a ve třetí domluvit a profackovat nějakou z postav!:Dd Myslím, že si určitě ještě něco od pana Hartla přečtu!

kkackah
20. května

Tato knížka byla bohužel mou již třetí knihou od pana Hartla, což ji nakonec asi stálo lepší hodnocení.. Nedokázala jsem na 100 % odlišit příběhy Prvoka, Šampóna, Tečky a Karla od předchozích Hartlových hrdinů, vše mi splývalo dohromady.. Autorův styl je opravdu velmi čtivý (knihu jsem měla za 3 dny přečtenou), ale spíše jsem se snažila ji dočíst co nejrychleji, abych mohla znovu sáhnout do knihovny pro další beletrii, která bude mít trochu větší hloubku.

1 ...

Doporučujeme

Válka s mnohozvířetem
Válka s mnohozvířetem
Sběratelé ostatků
Sběratelé ostatků
Kříž u potoka
Kříž u potoka
Ve službách klanu
Ve službách klanu

Štítky

česká literatura prvotina zfilmováno

Autor a jeho další knihy

Patrik Hartl
česká, 1976

Podobné knihy

Kniha Prvok, Šampón, Tečka a Karel je v

Právě čtených67x
Přečtených5447x
Čtenářské výzvě1318x
Doporučených214x
Knihotéce669x
Chystám se číst643x
Chci si koupit120x
dalších seznamech6x