Prvok, Šampón, Tečka a Karel

Román vypráví s vtipným nadhledem příběh čtyř kamarádů. Autorem knihy je Patrik Hartl - autor a režisér divácky úspěšných her. Příběh je o čtyřech kamarádech, kteří si dvacet let po maturitě položí otázku, jestli žijí opravdu tak, jak chtěli, když jim bylo osmnáct. A protože si musí přiznat, že by sami ze sebe nejspíš byli zklamaní, pokusí se to změnit....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/118080/prvok-sampon-tecka-a-karel-7nf-118080.jpg 4.13861
Romány, Literatura česká
Vydáno, Bourdon

Kniha Prvok, Šampón, Tečka a Karel

andrea7459
včera

Bylo to fajn čtení, opravdu jsem se v některých pasážích hlasitě a dlouho smála. Kniha mě pobavila.

katves
předevčírem

Pro mě oddychové čtení, které se čas od času hodí.

hana0990

Takové nemastné, neslané.

Sudin

Docela fajn oddychovka. Rychle to uteklo až je škoda, že kniha nebyla delší.

HeleHo.

Moje druhá kniha od P. Hartla a další asi ani nepotřebuju. Vlastně jsem se nechystala ani na druhou, ale byla mi doporučena s tím, že je jiná/lepší než ta první. To je sice pravda, ale pořád žádná sláva. Taková oddychovka, ale když se to vezme kolem a kolem, úplně o ničem.

Sarah.H

Úžasný, miluju všechno od Hartla a ani tato knížka nezklamala. Některé pasáže hodně pobavili. Doporučuji

valeria0031

Skvělý krátký příběh o přátelství a problémech naprosto odlišných osobností. Jako figurky.
Je to rychle za vámi, ale zanechá to ve vás dobrý dojem :)

Linda007

Nebylo to vyloženě špatný, ale ani skvělý.