koupit knihy

Patrik Hartl

česká, 1976

Nahrávám...

Nová kniha

Prvok, Šampón, Tečka a Karel

Prvok, Šampón, Tečka a Karel - Patrik Hartl

První román populárního autora Patrika Hartla vychází po osmi letech s filmovou obálkou. Román s vtipným nadhledem vypráví příběh čtyř kamarádů, kteří si 20 let po maturi... detail knihy

TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všech 5 knih

Komentáře (30)

katynka78
14. září

Ani nevím, jak jsem na něj narazila, ale Díky Bohu, že narazila. Patrik Hartl je autor, který opravdu umí. Je specifický nejen svým smíchem, který mimochodem miluju a vždy mě dostane z depky, ale hlavně svým humorem a znalostí lidských tužeb.
Nejvíce mě však baví jeho schopnost skvěle vystihnout pocity jak mužů, tak žen.
Vše do sebe zapadá, s vtipem umí popsat závažná témata, která nezesmešňuje, jen ukazuje, že je jde chápat i jinak než s hrůzou.
Jsem moc ráda, že pan Patrik Hartl je náš spisovatel a je to moje srdcovka. Líbí se mi jeho pohled na život a to je vidět v jeho veškeré tvorbě.

Ira13
13. září

Byla jse po operaci a nebylo mi veselo. Kamarádka mi půjčila Erotikon a já se najednou začala zas smát. Z mého výbuchu smíchu v 1 v noci, dostal manžel málem infarkt. Nakonec jsem si knihu koupila. Jako i všechny ostatní. Prvoka jsem četla 2x. Po druhé před filmem. Když jsem si tam představovila herce, řehtala jsem se ještě víc. Patrik je trochu takový blázen ( v dobrém ), ale je to Borec

Kiwisska
28. ledna

Já ho prostě miluju! :))

bolkovo
05. ledna

Pokaždé, když čtu jeho knihu, tak mu chci zavolat, že jsem se do něho zamilovala.. :)

Doubravka1975
21.12.2020

Všechny knihy přečtené. Jsou že života a o životě každého z nás.
Divadelní hru jsem zatím ještě žádnou neviděla. Musím co nejdřív napravit. A na film Prvok....se moc těším.
Sleduji ho na facebooku , člověk se srdcem na dlani, vždy pobaví a nesmím samozdřejmě zapomenout na jeho bezkonkurenční smích .....

EvikU.
05.11.2020

Snad u žádného autora jsem neviděla dva tábory jako u tohodle. Jedni ho mají rádi, druzí ne. A přijde mi, že je to tak půl na půl. Já mám přečtené všechny jeho knihy. A až vyjde další, zase si ji přečtu. Jsou to takové skvělé oddychovky. Místy ze života, místy vtipné, občas trochu moc vulgární, ale já si u nich odpočinu mezi jiné knihy.

georginaa
20.09.2020

Tak zvláštní človíček, že vás donutí se smát i když vám vůbec do smíchu není. Září pozitivem a je nesmírně ušlechtilý a zábavný. Jeho komedie jsou opravdu pohlazení na duši.

Adlinkaa
13.08.2020

Patrik Hartl je jeden z mých nejoblíbenějších českých autorů. Jeho knížky jsou lék na špatnou náladu, stejně jako jeho smích :)

1