koupit eknihy

Patrik Hartl

česká, 1976, webkoupit eknihy

Nahrávám...

Komentáře (12)

Přidat komentář
Perhonen
včera

Zákon schválnosti skutečně existuje, a ano, zafunguje zpravidla vždy v tu nejméně vhodnou dobu - Hartlovy knihy jsou toho živoucím důkazem.

Mně osobně se líbí zejména nadhled, s jakým dokáže autor řešit ve svých knihách obtížné životní situace a na všem špatném dokáže najít i tu druhou, světlejší stránku. Optimismus, to je životní postoj, který na mě z jeho děl dýchá.

V Hartlových humorně pojatých příbězích ze života se najdete.

brabofka
28.12.2017

K Partriku Hartlovi jsem se dostala přes Všechnopárty. Už tam zaujal nejen svým smíchem ale celou svou osobností. Prvok, moje první knížka, byla pro mě rána solar. Jelikož následovala hned po Bábovkách R. Třeštíkové, nečekala jsem, že by i chlap mohl napsat něco tak čtivého, zábavného a ještě o chlapech, jejich pohledu na svět, životním postoji a pocitu štěstí. Následovaly Okamžiky štěstí. A nyní Ježíšek dokonce přinesl i Erotikon. Pořád musím přemýšlet nad tím, že i chlap dokáže přenést ten obyčejný život do knižní podoby, která je čtivá, vtipná i dojemná. Každý večer se těším na svou chvilku s Patrikem. Kdy se řehtám nahlas jako blázen nebo brečím nad příběhy hlavních hrdinů. A je jedno jestli to bylo u Prvoka, Erotikonu a nebo Okamžiků štěstí.

JakubiRa
19.04.2017

Patrik Hartl je prostě svůj. Jako spousta lidí jsem si ho "všimla" ve Všechnopárty a Show Jana Karause, takový člověk se přehlédnout nedá. A pak to přišlo. Jedna knížka, druhá... život z moha úhlů pohledu, o tom je svět a o tom Patrik píše a tak i žije. Je bezprostřední a mně se líbí.

Kočičáci
12.04.2017

Patrika Hartla jsem poprvé zaznamenala díky jeho jedinečnému smíchu ve Všechnopárty. Potom mi to seplo, vždyť to je autor toho propagovaného Erotikonu! Tak to si tedy musím udělat vlastní názor...a začala jsem od prvotiny. To mi spadla brada poprvé. U Erotikonu se mi posunula ještě o kousek níž. Jsem zvědavá kde skončí po přečtení Okamžiků štěstí.
Jsem moc ráda, že se u nás objevil takovýto šikovný a charismatický autor.
Hodně úspěchů v další tvorbě!

ajasin
14.03.2017

Chcete se odreagovat, pobavit a odpočinout si? Nejste prudérní a tolerance je vaše druhé jméno? Pak jsou knihy Patrika Hartla přesně pro vás.

pavla s.
07.01.2017

..dostala jsem od Ježíška Okamžiky štěstí a prožila jsem okamžiky štěstí , napětí , dojetí....fakt výborné , vřele doporučuji ! pavla s.

bara9550
03.01.2017

Nejen, že je nesmírně sympatický, vtipný a charismatický, ale jeho knihy jsou čtivé a zkrátka pro mě naprosto skvělé!
Dokonce, aniž bych věděla, o jakých místech ve svých knihách píše, měla jsem je v oblibě už předtím, než jsem je našla jmenované třeba právě v jeho knihách.
Např. v Okamžicích štěstí - Lokal Blok. To je prostě Paráda! :)
Moc se těším na další Knihy.

Mini.Baby
13.11.2016

Miluju ho!!!

fis.rena
07.11.2016

Já ho prostě baštím,je skvělej :D TOP český autor.

Frenkis
16.10.2016

Už se těším na další knihu Okamžiky štěstí, bude to super vánoční dárek.

kní
20.01.2016

Kdo neví o čem je řeč (ten "jeho smích"):
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10090925908-vsechnoparty/216522161600002/obsah/446322-patrik-hartl

ale nejde jen o smích - on je naprosto podivuhodně trhle roztomilá osobnost!

RobertRoberts
16.01.2016

Nejvíc je stejně jeho smích...:-)