Okamžiky štěstí přehled

Okamžiky štěstí
https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/310093/bmid_okamziky-stesti-656779212c8a6.jpg 4 4754 4754

OKAMŽIKY ŠTĚSTÍ je možné začít číst z kterékoli strany. Vyberte si! Příběh sourozenců Veroniky a Jáchyma budete prožívat podle toho, který začátek zvolíte. Buďto do života skočíte jako Jáchym volným pádem z výšky čtyř tisíc metrů, nebo se jako Veronika budete statečně prokousávat citovými nástrahami ode dne ke dni. Prožijete dva příběhy v jednom. Jako on a jako ona. Nebo v opačném pořadí, což bude překvapivě jiné, než byste očekávali... Můžete s nimi hledat štěstí, doufat, věřit, dělat chyby a napravovat je. Budete se o ně bát, fandit jim a zamilovávat se s nimi. A nejenom s nimi. Taky s Eliškou, Kubou, Dedém, Monikou, Viktorem, Amy, Kryštofem, Danou, Viki a Ondřejem. Protože štěstí a lásku hledá každý. I když to zní jako fráze.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Okamžiky štěstí. Přihlašte se a napište ho.

janadibelkova
14.07.2024 5 z 5

Jako vždy skvělé, dojemné čtení. Patrik Hartl nikdy nezklame.

Mrs.Depp
06.07.2024 4 z 5

Milá knížka, ideální na léto. Příběh o tom, jak se život někdy zamotá a že se vyplatí se nevzdávat ani když už máte pocit, že nemůžete dál. O maličko více se mi asi líbil příběh Jáchyma, který je přesně typ muže, do kterého bych se nejspíš v reálu dokázala zamilovat. Už teď se těším, až si přečtu další knihy Patrika Hartla.

skableska
03.06.2024 3 z 5

Knížka je odpočinková, nenáročná,není potřeba znát,pamatovat si, všechny souvislosti...ideální na čtení,když není moc energie.
Příběh mě nepohltil,ale očekávání splnil,takže ok
A příběh ze dvou pohledů mi přijde originální,moc se mi tento nápad líbí.

50 nejčtenějších knih minulého roku (2019)

27.02.2020

Knižní tipy ke Dni matek?

29.03.2018

20 nejčtenějších knih Čtenářské výzvy 2017

11.01.2018

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Když dostaneš ránu, hned na ni zapomeň! Jinak se začneš bát! A ty se nesmíš bát! Jestli nechceš bejt knockoutovanej, musíš rány rozdávat! Ne přemejšlet nad tím, kolik už jsi jich schytal!

Ocenění knihy (1)

2016 - Český bestseller (Česká beletrie pro dospělé - ČESKÝ BESTSELLER (hlavní kategorie))

Kniha Okamžiky štěstí v seznamech

v Právě čtených128x
v Přečtených7 832x
ve Čtenářské výzvě1 673x
v dalších seznamech6x

Praha humor dospívání sourozenci vztahy společenské romány

Patrik Hartl
česká, 1976