Okamžiky štěstí přehled

Okamžiky štěstí
https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/310093/bmid_okamziky-stesti-656779212c8a6.jpg 4 4734 4734

OKAMŽIKY ŠTĚSTÍ je možné začít číst z kterékoli strany. Vyberte si! Příběh sourozenců Veroniky a Jáchyma budete prožívat podle toho, který začátek zvolíte. Buďto do života skočíte jako Jáchym volným pádem z výšky čtyř tisíc metrů, nebo se jako Veronika budete statečně prokousávat citovými nástrahami ode dne ke dni. Prožijete dva příběhy v jednom. Jako on a jako ona. Nebo v opačném pořadí, což bude překvapivě jiné, než byste očekávali... Můžete s nimi hledat štěstí, doufat, věřit, dělat chyby a napravovat je. Budete se o ně bát, fandit jim a zamilovávat se s nimi. A nejenom s nimi. Taky s Eliškou, Kubou, Dedém, Monikou, Viktorem, Amy, Kryštofem, Danou, Viki a Ondřejem. Protože štěstí a lásku hledá každý. I když to zní jako fráze.... celý text

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Okamžiky štěstí. Přihlašte se a napište ho.

skableska
03.06.2024 3 z 5

Knížka je odpočinková, nenáročná,není potřeba znát,pamatovat si, všechny souvislosti...ideální na čtení,když není moc energie.
Příběh mě nepohltil,ale očekávání splnil,takže ok
A příběh ze dvou pohledů mi přijde originální,moc se mi tento nápad líbí.

stanislav0373
03.06.2024 4 z 5

Životní útrapy a kotrmelce střídají malé okamžiky štěstí a já jsem rád, že proti hlavním hrdinům je můj život podstatně nudnější. Dal jsem si teď dva "Hartly" za sebou a už se těším na změnu žánru. I když píše skvěle a postavy vždy dokážou překvapit, je to na mé emoční centrum příliš. Každopádně kniha je to skvělá!

helusa2
23.04.2024 4 z 5

Nápad se dvěma různými pohledy se mi líbil - proplétání příběhů mám ráda.
Hartl píše skvěle, ale bezútěšnost životů jeho hrdinů těžce nesu. Ta existenciální prázdnota je strašně deprimující.. I když závěr byl až překvapivě pozitivní!
Tentokrát mě ale dráždily i opakující se fráze, nepřirozená přímá řeč, někdy až nesmyslnosti a neuvěřitelnosti v jednání postav..
Část příběhů jsem poslouchala i jako audio a bohužel musím konstatovat, že to byla jedna z nejhůře namluvených audioknih, co jsem slyšela..
Jo a četla jsem to z jedné i druhé strany dle souvislostí v čase - přišlo mi zajímavější pamatovat si ještě detaily jednoho vyprávění a porovnávat je s druhým pohledem - organizačně náročnější, ale proč ne, že? ;-)

všechny komentáře

Související novinky (16)

50 nejčtenějších knih minulého roku (2019)

27.02.2020

Knižní tipy ke Dni matek?

29.03.2018

20 nejčtenějších knih Čtenářské výzvy 2017

11.01.2018

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Citáty z knihy (1)

Když dostaneš ránu, hned na ni zapomeň! Jinak se začneš bát! A ty se nesmíš bát! Jestli nechceš bejt knockoutovanej, musíš rány rozdávat! Ne přemejšlet nad tím, kolik už jsi jich schytal!

Ocenění knihy (1)

2016 - Český bestseller (Česká beletrie pro dospělé - ČESKÝ BESTSELLER (hlavní kategorie))

Kniha Okamžiky štěstí v seznamech

v Přečtených7 799x
ve Čtenářské výzvě1 667x

Štítky knihy

Praha humor dospívání sourozenci vztahy společenské romány

Autorovy další knížky

Patrik Hartl