Okamžiky štěstí

od:

Okamžiky štěstí

OKAMŽIKY ŠTĚSTÍ je možné začít číst z kterékoli strany. Vyberte si! Příběh sourozenců Veroniky a Jáchyma budete prožívat podle toho, který začátek zvolíte. Buďto do života skočíte jako Jáchym volným pádem z výšky čtyř tisíc metrů, nebo se jako Veronika budete statečně prokousávat citovými nástrahami ode dne ke dni. Prožijete dva příběhy v jednom. Jako on a jako ona. Nebo v opačném pořadí, což bude překvapivě jiné, než byste očekávali... Můžete s nimi hledat štěstí, doufat, věřit, dělat chyby a napravovat je. Budete se o ně bát, fandit jim a zamilovávat se s nimi. A nejenom s nimi. Taky s Eliškou, Kubou, Dedém, Monikou, Viktorem, Amy, Kryštofem, Danou, Viki a Ondřejem. Protože štěstí a lásku hledá každý. I když to zní jako fráze....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/31_/310093/okamziky-stesti-9MY-310093.jpg 42018
Žánr:
Romány, Literatura česká
Vydáno:, Bourdon
více informací...
Nahrávám...

Diskuze o knize (7)

Lidka
22. května

tterko!
Moc děkuji. Potěšila mne tvá odpověď! Pozdě? Nikdy není pozdě.
Ještě jednou děkujuuuu!!!! Lidka

ttterka
20. května

Odpověď pro Lidku:
Slovo "gištiribiligi" zde autor napsal z toho důvodu, že když byl malý, často vysával a když vysál špatně, pochopitelně dostal vyhubováno... A tak si zvolil taktiku, že při vysávání přejede každé místo tolikrát, než vysloví ono, jím vymyšlené slovo, "gištiribiligi". Tímto vlastně vložil do příběhu kousek ze svého dětství, vše vysvětluje v Show Jana Krause. Snad je odpověď dostačující i přesto, že se dostavila s téměř půlroční odmlkou.

Lidka
23. ledna

Může mi někdo prosím
vysvětlit, co znamenalo to slovo GIŠTIRIBILIGI, které neustále opakovala dcerka Veroniky Ája? Něco mi ušlo:-)) Díky!

kopretitinka
09.11.2016

Těším se. Jak jinak. Bude to první kniha, kterou budu číst od tohoto autora. Jako člověk je mi svým způsobem sympatický. Zajímavé myšlenkové pochody, originální pohled na svět =)
https://www.youtube.com/watch?v=ChWAK7j1BCc

Imor
02.11.2016

Bezvadný nápad mít možnost číst knihu ze dvou pohledů :-) moc se na to těším.

Frenkis
12.10.2016

Tak to bude skvělý Vánoční dárek

mozkit
29.09.2016

tesime se uz :-D