Okamžiky štěstí

OKAMŽIKY ŠTĚSTÍ je možné začít číst z kterékoli strany. Vyberte si! Příběh sourozenců Veroniky a Jáchyma budete prožívat podle toho, který začátek zvolíte. Buďto do života skočíte jako Jáchym volným pádem z výšky čtyř tisíc metrů, nebo se jako Veronika budete statečně prokousávat citovými nástrahami ode dne ke dni. Prožijete dva příběhy v jednom. Jako on a jako ona. Nebo v opačném pořadí, což bude překvapivě jiné, než byste očekávali... Můžete s nimi hledat štěstí, doufat, věřit, dělat chyby a napravovat je. Budete se o ně bát, fandit jim a zamilovávat se s nimi. A nejenom s nimi. Taky s Eliškou, Kubou, Dedém, Monikou, Viktorem, Amy, Kryštofem, Danou, Viki a Ondřejem. Protože štěstí a lásku hledá každý. I když to zní jako fráze....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/31_/310093/okamziky-stesti-9MY-310093.jpg 3.92688
Romány, Literatura česká
Vydáno:, Bourdon

Kniha Okamžiky štěstí

Miláček484
dnes

Začala jsem též Veronikou a pak Jáchymem. jednoznačně 5 hvězd, super čtení.

Ternem

Začala jsem Veronikou. První stránky mě vyděsily a byla jsem nešťastná, že Hartla si spíš dám na black list než mezi oblíbené autory.
Spletla jsem se, knížka mi přirostla k srdci a o hvězdičku méně dávám za poslední stránky Jáchyma, které mě trochu nudily.

kralikova.Lú

První jsem četla Veroniku a teď čtu Jáchyma. Veronika super. Ale jak mi napsala sestřenka: je dobře, že si četla první Veroniku, kdyby to bylo naopak, strašně by ti lezla na nervy a má asi pravdu :)

Kaja01

Moje první kniha od autora. Líbil se mi nápad napsat knihu z pohledu dvou sourozenců - Veroniky a Jáchyma, ale samotný příběh mě až zas tak nezaujal. O Hartlovi se teď všude mluví, všichni jsou nadšení, ale mě bohužel autorův styl moc nezaujal.

mamadli1922
22. květnaodpad!

Jedna pasáž za vše: "Ještě ne!" prosila ho úpěnlivě, když už vypadal, že bude mít orgasmus. A on se snažil vydržet co nejdýl, ale stejně moc dlouho nevydržel, protože po té pauze nedokázal vzrušení vůbec regulovat. Nakonec se omlouval, že to nedokázal oddálit, ale zjistil, že ani nemusel, protože Monika přece jen stihla orgasmus taky. Akorát při něm zadržela dech, takže byla tak potichu, že to ani nepoznal."

To jako vážně? Tohle se tiskne po deseti/statisísích?? Něco tak tupého, plochého a žalostně napsaného jsem ještě nečetl. Pravda je, že pokud to člověk bere jako parodii, docela se při čtení i baví. Bohužel je to myšleno vážně. Kniha je jen změť zevrubně načrtnutých událostí, které se dějí za sebou bez jakéhokoli náznaku literární součinnosti. Tohle má být nástupce Viewegha? Níž už česká literatura klesnout nemohla. Patrik Hartl je dno. Ten chlap neloví rybky na mělčině, ale kupuje zmražené v Makru.

hapac

Moje první knížka přečtená od p. Hartla, první jsem četla Veroniku a pak Jáchyma. Knížka mě bavila a líbil se mi nápad pohled na stejnou věc a dobu z pohledu sourozenců.

Gabika9

Veroniky polovina super, Jáchymova trochu slabší. Celkově pohodové čtení s překvapivými úseky.

Simi129

Odpočinkové čtení. První jsem četla Jáchyma, potom Veroniku. Má první kniha tohoto autora.