Okamžiky štěstí

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

OKAMŽIKY ŠTĚSTÍ je možné začít číst z kterékoli strany. Vyberte si! Příběh sourozenců Veroniky a Jáchyma budete prožívat podle toho, který začátek zvolíte. Buďto do života skočíte jako Jáchym volným pádem z výšky čtyř tisíc metrů, nebo se jako Veronika budete statečně prokousávat citovými nástrahami ode dne ke dni. Prožijete dva příběhy v jednom. Jako on a jako ona. Nebo v opačném pořadí, což bude překvapivě jiné, než byste očekávali... Můžete s nimi hledat štěstí, doufat, věřit, dělat chyby a napravovat je. Budete se o ně bát, fandit jim a zamilovávat se s nimi. A nejenom s nimi. Taky s Eliškou, Kubou, Dedém, Monikou, Viktorem, Amy, Kryštofem, Danou, Viki a Ondřejem. Protože štěstí a lásku hledá každý. I když to zní jako fráze....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/310093/okamziky-stesti-9MY-310093.jpg 3.93442
Žánr
Romány, Literatura česká
Vydáno, Bourdon
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (947)

Kniha Okamžiky štěstí

Přidat komentář
1bublina
předevčírem

Začala jsem Veronikou a udělala jsem dobře. Bavila mě mnohem víc než Jáchym. Ten mi přišel takový víc povrchní. Happy end vždycky potěší. Myšlenka příběhu dvou sourozenců psaná odděleně se mi moc líbila a oceňuji propojení i překvapení na konci. Myslela jsem, že mě u Jáchyma už nic nepřekvapí a přeci jenom tam něco bylo. Tohle byla poslední kniha, která mi od Hartla chyběla, tak snad napíše něco dalšího. Budu se těšit.

Terycte
předevčírem

Moje první česká romantika/próza. A teda (potlesk) .Moc pěkně zpracované, prolínající se příběhy. Jak se dva mladí lidé, sourozenci, pletou, ztrácí, nachází ve svém životě, až dojdou ke svému štěstí.
Četla jsem od Jáchyma. A jeho příběhu byl skvělý. Veroničin pro mě byl slabší, kde to zlepšovaly pohledy ostatních (přátel, kluků,...). Dávám 3/5 ⭐


Lucie89
14. října

Čím více jsem četla, tím více se mi kniha líbila. Oceňuji příběhové zvraty. :)

Keporkakyně
12. října

O kondomu postavy zřejmě nikdy neslyšely - a to jako má být moderní román??? Blé a fuj.

Hanče76
09. října

Super ????

Acnaj
05. října

Za mě taková oddechovka, čtivá, ale těžko uvěřitelná...

Hanami1
04. října

Jak řekl manžel, už podle názvu to nebude nic pozitivního. Přece jen jsou to okamžiky, nikoliv trvalé štěstí. Takže za mne trochu ponurá knížka s koncem, který je přitažený za vlasy. Zvlášť u Jáchyma.

Kája95
30. září

Pro mě je Hartl opravdu nejvtipnější autor u nás.
Kniha není žádným myslitelským dílem, ale je tak neuvěřitelně předvídatelná až je prostě úžasná

1 ...

Doporučujeme

Prosím vás, sestřičko
Prosím vás, sestřičko
Potížistka
Potížistka
Manželky, milenky, zoufalky
Manželky, milenky, zoufalky
Výchova dívek v Čechách
Výchova dívek v Čechách