Okamžiky štěstí

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

OKAMŽIKY ŠTĚSTÍ je možné začít číst z kterékoli strany. Vyberte si! Příběh sourozenců Veroniky a Jáchyma budete prožívat podle toho, který začátek zvolíte. Buďto do života skočíte jako Jáchym volným pádem z výšky čtyř tisíc metrů, nebo se jako Veronika budete statečně prokousávat citovými nástrahami ode dne ke dni. Prožijete dva příběhy v jednom. Jako on a jako ona. Nebo v opačném pořadí, což bude překvapivě jiné, než byste očekávali... Můžete s nimi hledat štěstí, doufat, věřit, dělat chyby a napravovat je. Budete se o ně bát, fandit jim a zamilovávat se s nimi. A nejenom s nimi. Taky s Eliškou, Kubou, Dedém, Monikou, Viktorem, Amy, Kryštofem, Danou, Viki a Ondřejem. Protože štěstí a lásku hledá každý. I když to zní jako fráze....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/310093/big_okamziky-stesti-9MY-310093.jpg 3.94321
Nahrávám...

Komentáře (1084)

Kniha Okamžiky štěstí

dana_vrana
včera

Zajímavý nápad, dva pohledy na stejné/podobné životní situace. Příběh je to vlastně zcela prostý. Každý chce být šťastný, alespoň na chvíli. Někdy nás to stojí hodně sil, někdy to přijde samo a jde jen o to to přijmout, zbytečně nepřemýšlet a nepokazit to. Začala jsem Jáchymem a asi to bylo dobře - přišel mi více propracovaný a zajímavější. Veronika pak mezery doplnila.

terinkha
15. března

11/2023
Knihy od Hartla obecně hezky plynou. Je to takový milý a nenásilný, krásně se to čte, všechno se dřív nebo později vysvětlí (tady třeba až o hodně později s příběhem druhého ze sourozenců). Oddychový čtení? Paráda. Kniha, kterou potřebuju mít ve svý knihovně? Nikoliv.
Co mi vadilo - ne z každýho sexu musí nutně vzniknout dítě a ne všichni mladý jsou tak blbí, aby souložili bez ochrany; příliš mnoho (šťastných či nešťastných) náhod, které vedly k dalším a dalším příběhům, takový krásný navršený mohylky, který někdy hrozí, že spadnou.
Kdo mě bavil - Stano s Vladem, jednoznačně. Kdo mě nebavil - (ko)Kot, Monika, Dedé.
Závěrečný dojmy jsou takový nijaký a povšední, protože je to prostě napsáno tak, aby to uspokojilo maximum lidí a moc emocí to nevyvolávalo.
Strašně jsem váhala, kolik hvězd, nakonec tři, je to takovej lepší průměr :-)


malýčtenář
14. března

Další kniha, která mě zaujala, i když místy byla smutná. Sourozenci, kteří přijdou nečekaně o rodiče a najednou se musí postarat sami o sebe. Vylíčeno ve dvojím pohledu. Starší sestry a mladšího bratra. Zajímavá kombinace napsané knihy. Opět nezklamala.

Kohynka
23. února

Knížka byla nádherná a přitom vlastně úplně "obyčejná". Narozdíl od většiny, rozhodně doporučuji začít číst Jáchymem! Pana Hartla miluji ️

vmatusko
05. února

Ďalšia Hartlova kniha obsahujúca pekný príbeh, ktorý je ale prepletaný neverou, nezáväzným sexom jednotlivých postáv a vzájomným hľadaním sa. Je zaujímavé že autor sa dal na takúto cestu - v jeho knihách je problém nájsť nejaký pár alebo manželov, ktorí sa nakoniec nepodvádzajú. Je to trochu smutné, lebo to dáva obraz o dobe v akej žijeme. "Komu môžem veriť?" Rýchle zamilovanie a následne vychladnutie, kde už medzi sebou nič necítia, až sa navzájom odcudzia a tak hľadajú ďalej a ďalej...

Briv
22. ledna

Ale jo, dobré to bylo, vybrala jsem si ji jako oddechovku a to splnila. Bavilo mě to. Začala jsem první číst Veroniku a teď si říkám, jak by to na mě působilo, když bych začala Jáchymem - ale to už se nedozvíme:).
Kdo nečeká náročné čtení i trochu nadsázky, tak nebude zklamán.

heavy66
12. ledna

Čtyři hvězdy, protože jsem chtěl vědět, jak to bude dál! Autor umně splétá bič osudových zvratů a šlehá jím záda hlavních hrdinů. Nedivím se, že Veronika končila u psychologa. Zasloužila by víc než jen okamžiky štěstí. Tři plus jedna v panelce na Jižňáku, denně na šestou do fabriky, večer Ulice, o víkendu velký nákup v Lidlu. V létě týden na chatě, a lyžovačka v Bedřichově. U psychologa jsme ještě nebyli, má pořád plno. Z toho upleť bič, Patriku!

kusma
06. ledna

Přečetla jsem další autorovu knihu, za mne asi nejslabší. Presto velmi čtivé a k tomu zajímavý nápad, jak napsat román. Začala jsem Jáchymem a až na pár hluchých míst to bylo fajn. Druhá část mě ale nějak nechytla a vlastně mě začala bavit až na konci. Celou dobu jsem si říkala, zda by to tak taky bylo, kdybych zvolila opačný směr čtení. Každopádně jde hlavně o vztahovku a milostné problémy (že ze sexu můžou být děti asi hrdinové netuší). Celkově průměr, ke kterému se vracet nebudu.

1 ...