sahha sahha komentáře u knih

Sněžný měsíc Sněžný měsíc Michaela Klevisová

Bezvadná knížka jako všechny od autorky. Bavila mě a byla napínavá až do konce. Doporučuji.

18.03.2024 5 z 5

Skutečné zločiny na Ostravsku Skutečné zločiny na Ostravsku Ivana Žáková

Kniha se četla dobře. Není to forma románu, jde vidět, že ji psala novinářka, ale styl i forma se mi líbila a bonus jako fotky byly fajn.

05.02.2024 5 z 5

Jiné místo Jiné místo Kateřina Karolová

S knížkou jsem dlouho bojovala, ale dočetla jsem ji.. Líbil se mi styl psaní, ale téma už méně. Podruhé už bych do ní nešla, ale jsem ráda, že jsem ji přečetla.

24.01.2024 2 z 5

Hvězdy na cestě Hvězdy na cestě Karin Krajčo Babinská

Líbila se mi. Nečekejte těžké čtení nebo životní moudra. Tato kniha je dobře napsaná, laskavá a milá. Doporučuji

17.10.2023 4 z 5

Vesničanka Vesničanka Mirka Skočílková

Autorku mám ráda. Je čtivá a její knížky se mi líbí. Tuto knihu řadím k těm spíše slabším, přesto ji nezavrhuji a těším se na další

31.07.2023 3 z 5

Vraní oko Vraní oko Michaela Klevisová

Autorku mám ráda a tato kniha jen potvrdila, že právem. Do poslední chvíle napínavá, čtivá... prostě paráda.

29.07.2023 5 z 5

Tsunami Tsunami Karin Krajčo Babinská

Má první knížka od autorky a jsem nadšená. Velmi dobře se mi četla, příběh byl výborný a celé to dávalo smysl. Co více si přát? Už se těším, až si přečtu další

27.06.2023 5 z 5

Jak se dívám na komentáře, tak jsem asi jediná, kdo si z knihy neseděl na zadek. Možná je to tím, že pracuji v obdobném zařízení a vím, jak to tam chodí. Nebo mám štěstí na kolegy, kteří se nejsou p...i. Přijde mi, že kniha je o tom jak autor dobře (většinou jen on) dobře pracuje a je zachráncem dětí. Nechci být nespravedlivé, ale více mi to nedalo..

27.06.2023 1 z 5

Myší díra Myší díra Simona Votyová

Pěkná knížka, milá jednohubka. Po přečtení Vám zůstane úsměv na tváři.

31.03.2023 5 z 5

Houpačky Houpačky Lucie Konečná

Čtení, u kterého si lze krásně odpočinout. Moc se mi líbila. A můžu říci, že jsem hlavním hrdinkám moc záviděla

28.02.2023 5 z 5

Zahrada Zahrada Petra Dvořáková

Prvotní téma knihy se mi zdálo parádní a četla jsem. Jedním dechem. Ale pak přišlo druhé téma (nebudu prozrazovat) a to mě tak znechutilo, že jsem měla knihu problém dočíst. Podobně jsem to měla i u předchozí knihy Vrány. Takže shrnutí : za mě moc překombinováno. I z jednoho tématu lze vytřískat hodně a autorka ten potenciál má..

21.02.2023 1 z 5

Zlodějka příběhů Zlodějka příběhů Michaela Klevisová

Paní Klevisová mě zatím nezklamala. Na knížku jsem se těšila a byla jsem spokojená. I když jsem už ke konci tušila, kdo vraždí, tak mi to vůbec nevadilo. Knížka je čtivá, napínavá a těším se na další.

25.12.2022 5 z 5

Dědina Dědina Petra Dvořáková

Kniha se četla pěkně, klasická oddechovka. Příběhy lidi jedné vesnice jsou napsány tak, že se ve vesnici ocitnete také. Doporučuji všem, co si chtějí odpočinout od náročného čtení a pobavit se.

25.11.2022 3 z 5

Pořád jen provokuje Pořád jen provokuje Isabelle Filliozat

Čtivá kniha, která nabízí různé situace a naše reakce na ně. Díky ilustracím to není jen klasicky nudná odborná kniha. Doporučuji

05.11.2022 4 z 5

Chata ve Švýcarsku Chata ve Švýcarsku Julie Caplin

Další příjemná kniha od mé oblíbené autorky. Ten kdo hledá opravdovou oddychovku spojenou s romancí neudělá chybu.

28.10.2022 4 z 5

Veronika Žilková: Dělte dvěma Veronika Žilková: Dělte dvěma Petr Macek

Nejsem vyloženě fanynka paní Žilkové, ale ráda jsem si knihu přečetla. Kniha je čtivá, úplně ne se vším se ztotožňuji, ale je to její vyprávění...

27.08.2022 3 z 5

Pekárna v Brooklynu Pekárna v Brooklynu Julie Caplin

Jedním slovem áááách... Samozřejmě víte jak to dopadne, ale stejně ááách. Kniha je čtivá, odpočinková, hezká. Od této spisovatelky patří mezi ty hezčí. Takže doporučuji.

29.07.2022 5 z 5

Pérka, drátky, kolečka Pérka, drátky, kolečka Martina Málková

I když mi chvilku trvalo se začíst, tak se kniha četla sama a dobře.
Pěkný příběh, zajímavý konec. Těším se na další knihu od této autorky.

21.07.2022 4 z 5

Víno z hroznů Víno z hroznů Ladislav Štaidl

Nic bez čeho bych nemohla žít, četla se dobře... nic náročného.... a život měl pestrý.. takže proč ne

13.02.2022 3 z 5

Opuštěný dům Opuštěný dům Mirka Skočílková

Autorka zraje jako víno. Kniha od knihy je lepší. Opuštěný dům je krásná kniha, čte se sama a je velmi příjemná. Mohu jen doporučit.

11.02.2022 5 z 5