Pekárna v Brooklynu

Pekárna v Brooklynu
https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/407349/bmid_pekarna-v-brooklynu-guV-407349.jpg 4 2055 2055

Romantický a vtipný příběh o cestě do Brooklynu, lahodných dortících, lásce i přátelství. Vydejte se na výlet do města, které nikdy nespí, a nechte se okouzlit! Sophie doufá, že ji její přítel James už brzy požádá o ruku. Jenomže všechno dopadne jinak a Sophie se rozhodne přijmout stáž v americkém časopise. Odjezd do New Yorku je pro ni spíš útěk než životní příležitost. Naplno se vrhne do práce a nemyslí na nic jiného. A už vůbec ne na lásku. Ubytuje se nad maličkou pekárnou sympatické Belly, která peče ty nejúžasnější dortíky v celém Brooklynu. Spřátelí se a Sophie začne volný čas trávit v její pekárně a pomáhá jí s pečením sladkostí i svatebních dortů. Jenže Bella má bratrance Todda, obletovaného, šarmantního a naprosto neodolatelného. Má jen jednu chybu – odmítá jakýkoliv vážný vztah. Jenže ten nehledá ani Sophie, takže jejich přátelství zdánlivě nestojí nic v cestě… Další romantický příběh od Julie Caplinové, autorky oblíbené Kavárny v Kodani, vás tentokrát vezme na výlet do životem kypícího New Yorku a přesvědčí vás, že z útěku se může vyklubat dobrodružství a že lásku někdy najdeme, až když ji hledat přestaneme.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Cosmopolis

The Little Brooklyn Bakery , 2018

Tereziee
předevčírem 4 z 5

Jako vždy jsem od Caplinové dostala přesně to, co jsem potřebovala. Pohodovou oddechovku, u které můžete vypnout a nechat se unášet příběhem. Oba hlavní hrdinové byli sympaťáci a prostředí New Yorku bylo opět parádně vykresleno přesně tak, jak to autorka umí. Těším se na další díly.

Anežka173
09.07.2024 5 z 5

Ideální oddechové čtení doplněné o odborné gurmánské popisy, kterých je tam možná místy trochu moc. Ale jinak je kniha povedená.

maryska09
06.07.2024 3 z 5

Velmi sladké letní čtení. Šťastný konec je jasný už od začátku, jen se čeká, jakými cestami se k němu postavy dopracují. Na letní dovolenou ideální

hrosik3
06.07.2024 5 z 5

Ideální letní čtení. Krásně jsem si u toho odpočinula. Sophie i Todd sympaťáci. Příjemná atmosféra, doporučuji.

marketa.ul
05.07.2024 4 z 5

Musím říct, že jsem překvapená, jak moc se mi tento příběh líbil. Po Kavárně v Kodani, kterou jsem protrpěla, jsem nečekala, že mě něco od autorky tak pohltí. Jsem ráda, že jsem se rozhodla ji dát další šanci. Sophie i Todda jsem si zamilovala, jejich propojení a blízkost mi přišla naprosto uvěřitelná.
Hezká oddechová knížka.

andy_nejedla
03.07.2024 5 z 5

To bylo tak krásné čtení, do Todda jsem se zamilovala úplně stejně jako všechny ostatní ženy v knize. Konec mě moc potěšil.

Katuska88
27.06.2024 5 z 5

Klasická romantická literatura pro ženy, ale nemohla jsem přehlédnout tu přehlídku všech děl Julie Caplinové. Romantická literatura není můj oblíbený žánr, ale opravdu jsem si četbu užila a budu pravděpodobně pokračovat ve čtení dalších dílů série.

Renata1961
13.06.2024 4 z 5

Odpočinková kniha, která se dobře čte.

MarceD.
10.06.2024 4 z 5

Další ze série romantických útěků, kde je zápletka i rozuzlení předem jasné. Přesto jsem to přečetla s chutí a aspoň zprostředkovaně si užila trochu New Yorku.

miša63
27.05.2024 5 z 5

Odpočinkové čtení, spousta zajímavých míst a jídel

Pauvka
13.05.2024 5 z 5

Naprostá pecka. Já prostě miluju tuhle sérii, hlavně ty popisy míst ve městě. Jako bych tam byla já sama. A o jídle ani nemluvím.

Věra91
12.05.2024

Tuhle sérii prostě miluji. Ty knihy mě baví, vždy u nich nejen vypnu, ale i je mám vždy přečtené za chvilku, jelikož od nich nedokážu se odtrhnout.

denyjanostik
12.05.2024 5 z 5

Za mě lepší než 1. Díl (kavárna)

ivca79
02.05.2024 5 z 5

Na těchto knížkách se mi mimo romantické linky líbí i popis míst a pak typické jídlo. Člověka to donutí zkoušet nové recepty

TercaHoney
20.04.2024 5 z 5

Po Kavárně v Kodani jsem si udělala obrázek, jak nejspíše bude tato kniha vypadat. Stejně jako u první knihy, jsem se na začátku musela spíše přemlouvat, ale jakmile se děj rozjel, nemohla jsem se od něj odtrhnout. Nádherné popsání známých míst pro toto město, kdy vám přijde, že tam skutečně jste. Nejvíce se mi líbil popis děje na pláži, kdy jsem cítila, jako bych tam skutečně byla. Kdo má načtené tyto romantické příběhy jako já, tak mi dá zapravdu, že závěr knihy nebyl žádným překvapením a již od jistého e-mailu se dalo odhadnout, jak příběh skončí, ale to vůbec ničemu nevadí.

EliBla
18.04.2024 5 z 5

Klasický romantický příběh, od kterého se nemůžete odtrhnout, i když víte, jak vše dopadne. Kniha se mi líbila více než Čajovna v Tokiu.

ještěrka38
11.04.2024 4 z 5

Klasická slaďárna, ale nakonec se mi to líbilo víc než Kavárna v Kodani. Ale od začátku víte, kdo se do koho zamiluje a jak to skončí.

VerronikaH
07.04.2024 5 z 5

Tak tohle byl pro mě zatím nejlepší díl. Nevím, jestli za to můžou moje rozbouřené hormony, ale tolik emocí ve mě žádná z předchozích knih od autorky nevyvolala. Už dlouho se mi nestalo, že bych hltala stránku za stránkou a nedokázala se od knihy odtrhnout. A dokonce mě konec dojal až k slzám. Poprvé mi byli oba protagonisté opravdu sympatičtí a žádná postava mi tu vyloženě nevadila. Jednoduše naprosto kouzelné.

regulax
04.04.2024 2 z 5

Typická harlekýnka. Beru to jako přemostění do Brooklynu a na Manhattan :-)

Lucinka007
30.03.2024 4 z 5

Jako vždy se mi knížka z tenhle série moc líbila :-). Jen ten konec byl trošku rychle "rozuzlen" a ukončen.