Pekárna v Brooklynu

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Romantický a vtipný příběh o cestě do Brooklynu, lahodných dortících, lásce i přátelství. Vydejte se na výlet do města, které nikdy nespí, a nechte se okouzlit! Sophie doufá, že ji její přítel James už brzy požádá o ruku. Jenomže všechno dopadne jinak a Sophie se rozhodne přijmout stáž v americkém časopise. Odjezd do New Yorku je pro ni spíš útěk než životní příležitost. Naplno se vrhne do práce a nemyslí na nic jiného. A už vůbec ne na lásku. Ubytuje se nad maličkou pekárnou sympatické Belly, která peče ty nejúžasnější dortíky v celém Brooklynu. Spřátelí se a Sophie začne volný čas trávit v její pekárně a pomáhá jí s pečením sladkostí i svatebních dortů. Jenže Bella má bratrance Todda, obletovaného, šarmantního a naprosto neodolatelného. Má jen jednu chybu – odmítá jakýkoliv vážný vztah. Jenže ten nehledá ani Sophie, takže jejich přátelství zdánlivě nestojí nic v cestě… Další romantický příběh od Julie Caplinové, autorky oblíbené Kavárny v Kodani, vás tentokrát vezme na výlet do životem kypícího New Yorku a přesvědčí vás, že z útěku se může vyklubat dobrodružství a že lásku někdy najdeme, až když ji hledat přestaneme....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/407349/big_pekarna-v-brooklynu-guV-407349.jpg 4.21513
Série:

Romantické útěky / Romantické úteky 2.


Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy

Vydáno: , Cosmopolis
Originální název:

The Little Brooklyn Bakery, 2018


více info...
Nahrávám...

Komentáře (386)

Kniha Pekárna v Brooklynu

AnDyB
dnes

Tento díl se mi líbil více než první. Je to opravdu jednoduchá jednohubka a velmi předvídatelná ale příjemné se čte. Libi se mi cestování s popisováni místa od autorky to ji moc jde :)

locin
15. března

Toto byla moje první kniha z této série. A musím říct, že toto je přesně co po celém dni člověk potřebuje... Odpojit se od negativních věcí a zahltit se cestováním a romantikou..

Autorka píše velmi hezky a čtivě a děj vás nenechá jen tak odejít... Možná předvídatelný děj, ale o to víc si chci přečíst další z nich... Protože je to jistota na pozitivní a příjemný večer :o)


emilieselden
10. března

Moje čtvrtá kniha z této série. Čtu hlavně kvůli cestování. Jinak je to pořád stejné. Nebaví mě, že už od první stránky víte, jak se to bude vyvíjet a jak to dopadne.

MatBla
09. března

Tohle byla moje první ze série romantických útěků, a jsem nadšená.
Bylo to vtipné, krásné, mělo to fakt šmrnc.
Ten konec byl úžasný, přečetla jsem ho třikrát dokola.
Prostě krása, těším se na další příběhy.

VeronikaZe
08. března

Takto tohle je zatím moje nejoblíbenější kniha od autorky. Kniha mě dočista pohltila a přečetla jsem ji 2x za sebou, naprosto jsem tím příběhem byla unešená.
Takového chlapa a život by si přála snad každá romantická duše.. bylo to vtipné, dojemné, odvážné, romantické a i trošku erotické.
Po přečtení knihy jsem asi upadla lehce do deprese musím říct :D Protože takový příběh, to bylo prostě něco. Opravdu jsem si knihu zamilovala a už teď se těším, až si jí přečtu znova.

Iris30
07. března

Další romantické čtení, které prostě potěší. Tedy aspoň mě.

Tentokrát nás autorka zavede do Brooklynu, kde to opět bude vonět a píšu narovinu, nečíst večer, tak si opravdu jdu něco ke čtení upéct. Vždy jsem měla chuťové buňky naprosto rozhozené :))))) v dobrém slova smyslu.

Krásné jsou tam popsány i výlety, čtenář si připadá, jak kdyby je sám absolvoval.

Já nemám co dodat, přes romantiku utíkám od starostí a su za to ráda, líbí se mi tenhle styl psaní, i když vím, jak to celé dopadne.

Přesto si přeci jen dovolím výtku nakonec, na mne byl moc úspěchaný, přidala bych pár stránek, nebo možná i další kapitolu.

mcabr
03. března

Pěkné, oddychovka, dobře se četlo.

Ticiana
01. března

Skvela oddychovka plna pozitivnich lidi. Sophie, Bella a Todd... no nejvic se mi libil Todd i kdyz nekdy byl na presdrzku. Romanticke a fakt me to bavilo.

1 ...