Kavárna v Kodani přehled

Kavárna v Kodani
https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/393227/bmid_kavarna-v-kodani-3Cq-393227.jpg 4 3200 3200

Vtipný příběh o lásce, štěstí a cestování, který vás chytne od první stránky! Popadněte teplou deku, hrnek horké čokolády a začtěte se… Úspěšná manažerka Kate má přesně takový život, jaký si vysnila. Pracuje pro jednu z nejlepších PR agentur v rušném Londýně, je úspěšná, okouzlující a její přítel je tak… skvělý. Dokud jí tento skvělý přítel neukradne nápady, díky nimž je povýšen místo ní. Kate by ráda všem dokázala, že není tak mladá a nezkušená, jak si všichni myslí. Získat jako nového klienta velkého prodejce dánských bytových doplňků a nábytku je její šance. Protože práce je pro ni vším. Proto musí absolvovat cestu do Kodaně. Co se zprvu zdá jako otravný PR výlet pro hrstku ještě otravnějších novinářů, jehož jediným účelem je získání zakázky pro Kate, se nakonec změní v cestu, která všem účastníkům změní životy. Během poznávání krás Kodaně a dánského přístupu k životu poznávají novináři i Kate sami sebe. A nakonec se ukáže, že všichni získali mnohem víc než jen námět na články nebo pracovní příležitost.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Cosmopolis

The Little Café in Copenhagen , 2018

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kavárna v Kodani. Přihlašte se a napište ho.

MiraRunaway
12.06.2024 3 z 5

Naprosto předvídatelný děj s klasickou romantickou zápletkou. Hlavní postavy neustále chodí do kavárny a jedí pečivo. Mezi tím se občas věnují courání po centru Kodaně. Líbila se mi dánská atmosféra a styl. Je to příjemné čtení a máte chuť se vydat na cestu, ale osobně mám radši více psychologie. Kniha mi něčím hodně připomíná sérii s Becky Bloomwoodovou od Sophie Kinselly nebo Hypotézu lásky. Postavy sympatické ale dětsky nevyzrálé. Takový typ knih mi přijde spíše pro teenagery nebo romantické duše. Mě bralo vlastně jen to "cestopisné" téma.

Mi-šu-le
06.06.2024 5 z 5

Není to moje první kniha od autorky a velmi mě překvapila. Možná je to tím, že jsem v Kodani byla několikrát a je to trochu moje srdeční záležitost, protože atmosféra a životní styl je tam naprosto okouzlující. Ačkoliv dej je předvídatelný, tak musím říct, že mě to moc bavilo. Všechny postavy byly sympatické, kromě Joshe a Morgan. Jediné, co mi vadilo, že v knize bylo celkem dost chyb. Přečteno za 2 večery. Doporučuji. Zase mám chuť, se tam podívat.

kob
04.06.2024 4 z 5

Sáhla jsem po této audioknize spíše z nouze, ale byla docela fajn.
Hygge je moje oblíbené téma.

všechny komentáře

Související novinky (8)

100 nejčtenějších knih roku 2023

27.12.2023

50 nejčtenějších knih letošních prázdnin

01.09.2023

100 nejčtenějších knih roku 2022

27.12.2022

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Citáty z knihy (5)

Nejde o to, odkud pocházíte, ale kam jdete.

Někdy je dobré mít strach. Člověk pak dává víc pozor.

Dobrou buchtou vyřešíte jakýkoli problém.

Více citátů z knihy najdete u autora.

Kniha Kavárna v Kodani v seznamech

v Přečtených4 496x