Kavárna v Kodani

Vtipný příběh o lásce, štěstí a cestování, který vás chytne od první stránky! Popadněte teplou deku, hrnek horké čokolády a začtěte se… Úspěšná manažerka Kate má přesně takový život, jaký si vysnila. Pracuje pro jednu z nejlepších PR agentur v rušném Londýně, je úspěšná, okouzlující a její přítel je tak… skvělý. Dokud jí tento skvělý přítel neukradne nápady, díky nimž je povýšen místo ní. Kate by ráda všem dokázala, že není tak mladá a nezkušená, jak si všichni myslí. Získat jako nového klienta velkého prodejce dánských bytových doplňků a nábytku je její šance. Protože práce je pro ni vším. Proto musí absolvovat cestu do Kodaně. Co se zprvu zdá jako otravný PR výlet pro hrstku ještě otravnějších novinářů, jehož jediným účelem je získání zakázky pro Kate, se nakonec změní v cestu, která všem účastníkům změní životy. Během poznávání krás Kodaně a dánského přístupu k životu poznávají novináři i Kate sami sebe. A nakonec se ukáže, že všichni získali mnohem víc než jen námět na články nebo pracovní příležitost....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/393227/kavarna-v-kodani-3Cq-393227.jpg 4.1512

Romantické útěky 1.

Vydáno, Cosmopolis

The Little Café in Copenhagen, 2018

Kniha Kavárna v Kodani

medulinka

Takové fajn oddechové, odpočinkové čtení, nenáročné. Četlo se to hezky. Na zimní dlouhé večery příjemné čtení.

Nočnípták

První kniha ze série Romantické útěky. Já začala číst od 2.- Pekárna v Brooklynu a nedočetla. Tahle byla opravdu lepší. Samozřejmě děj byl předvídatelný. Hlavní postava mně trochu rozčilovala tím, jak se někdy podceňovala. V dánské kavárně jsem se skoro zabydlela a její majitelka byla bezvadná. Romantiky na mne bylo trochu moc, další knihy ze série zkoušet nebudu. Přesto musím přiznat, že jsem se u knihy odreagovala a i když děj asi brzo zapomenu, na Evu a její kavárnu plnou vůní a přátelství budu vzpomínat dlouho.

Kombajnerka

Jestli si ráda čas od času dopřejete nějakou tu romantiku, tak u tohoto příběhu rozhodně nešlápnete vedle.

zimolka

Krásná odpočinková kniha.

Makkys

Tohle bylo velmi příjemné a oddechové čtení.Kniha je opravdu nenáročná, je to přesně ten tip knihy u které si čtenář odpočne a uteče od každodenní rutiny. Tak jak sám název série vypovídá jsou to opravdu romantické útěky.
Postavy v knize mě byli všechny moc sympatické a moc sem si jé oblíbila. V knize je několik typických klišé, ale to mě u téhle knihy vůbec nevadilo.
Při čtení má člověk úplnou chuť na nějakou dobrou kávu a k tomu nějakou dobrotu.
Už se těším až si přečtu další díly.
A jak píšu snad u všech knih mohu všem jen doporučit ;-)

jluky

Názov trošku zavádzajúci - s atmosférou kaviarne v Kodani to malo minimálne spoločného...
Prvé dve tretiny knihy boli pre mňa sklamaním, celkovo hodnotím knihu na priemer.

lencin

Dánské hygge v praxi :-).
Milé, odpočinkové čtení, trochu pobaví a trochu dojme.

Květinka008

Fenomén hygge v praxi :-) Zajímavý nápad - prostředí PR agentury, se kterým se člověk běžně nesetkává, neotřelé místo - Kodaň a zajímavé, vyvíjející se postavy. Letní čtení jako vyšité, a vtipné k tomu... Ráda se ke knížce časem vrátím.

Záblesk života
Záblesk života