Kavárna v Kodani

Vtipný příběh o lásce, štěstí a cestování, který vás chytne od první stránky! Popadněte teplou deku, hrnek horké čokolády a začtěte se… Úspěšná manažerka Kate má přesně takový život, jaký si vysnila. Pracuje pro jednu z nejlepších PR agentur v rušném Londýně, je úspěšná, okouzlující a její přítel je tak… skvělý. Dokud jí tento skvělý přítel neukradne nápady, díky nimž je povýšen místo ní. Kate by ráda všem dokázala, že není tak mladá a nezkušená, jak si všichni myslí. Získat jako nového klienta velkého prodejce dánských bytových doplňků a nábytku je její šance. Protože práce je pro ni vším. Proto musí absolvovat cestu do Kodaně. Co se zprvu zdá jako otravný PR výlet pro hrstku ještě otravnějších novinářů, jehož jediným účelem je získání zakázky pro Kate, se nakonec změní v cestu, která všem účastníkům změní životy. Během poznávání krás Kodaně a dánského přístupu k životu poznávají novináři i Kate sami sebe. A nakonec se ukáže, že všichni získali mnohem víc než jen námět na články nebo pracovní příležitost....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/393227/big_kavarna-v-kodani-3Cq-393227.jpg 4.12173

Romantické útěky / Romantické úteky 1.

Vydáno: , Cosmopolis

The Little Café in Copenhagen, 2018

Kniha Kavárna v Kodani

EmillyT
včera

Postupně se vracím zpět k mým oblíbeným Romantickým útěkům a říkám si, že je škoda, že je to jen pohádka a v reálném životě to tak snadné není. Ale čtení milé a odpočinkové.

Havrnka
05. prosince

Romantická kniha pro ponuré podzimní večery. Velmi se mi líbil popis procházek Kodaní, že jsem měla chuť se do tohoto města vypravit.

Ív688
03. prosince

Občas člověk potřebuje přečíst něco jako moderní pohádku, pro adventní čas a Vánoce jako dělané, zachumlat se s knihou a šálkem čaje a představovat si...díky za milý hygge příběh s dobrým koncem, doporučuji všem, kteří chtějí mít na konci knihy na tváři úsměv

harena
28. listopadu

Moc milé, pohodové čtení pro adventní čas. Sympatické postavy, romantická zápletka a příjemná hygge atmosféra se nese po celou dobu čtení. Knížku zavírám s úsměvem, spokojená a dobře naladěná. Jdu hledat recept na pravé dánské skořicové šneky. Krásné počtení.

Ivuška235
22. listopadu

Úžasný román, přečetla jsem během vánočních svátků. Těším se na další román od této autorky :)

Dashmo
22. listopadu

Po sérii krimi a vraždách som potrebovala pauzu a poriadnu dávku romantiky. Toto však bolo na mňa až príliš presladené. Miestami som sa úplne strácala, dialógy boli prízemné. Nehovoriac o tom, že zakaždým keď Ben ,chrapľavo vzdychol, Kate do ucha mala som potrebu si za neho poriadne odkašľať. A pardon ale vkladať kúsok ryže a naanu druhému do úst v reštaurácii je vážne také vzrušujúce?
Hviezdičky sú za tú Kodaň a hygge. Zajtra bežím do Ikei

klarka009
21. listopadu

Už vím proč je Julie Caplin tolik oblíbená. Její styl psaní mi velmi sedl a ta hygge atmosféra na mě dýchala od začátku do konce :) Co se mi strašně líbilo tak bylo právě prostředí. Zamilovala jsem se do Kodaně a to jsem tam ještě ani nebyla :D (chystám se na jaře a doufám, že to vyjde ).. díky autorce jsem se skrz její knížku o tom místě dozvěděla zajímavé věci.
Co se týče postav, tak mi všechny sedly. Kate i zbytek její skupiny se pěkně postupně vyvíjeli. Každý řešil nějaký svůj problém a každý z nich si v Kodani něco uvědomil. Hate to love romantická linka se také povedla. Myslím, že jsem si na tuhle knihu nemohla vybrat lepší čas a všemi deseti vám ji doporučuji, pokud jste ještě nečetli.

Snapeova
20. listopadu

Kniha byla hodně předvídatelná, ale líbilo se mi, že se hlavním hrdinům stavěly do cesty různé překážky, i když se to dalo čekat. Ze začátku mě to moc nebralo, když se na scéně objevil Ben, bylo to lepší. Pak přišlo několik momentů, kdy jsem musela protáčet oči a pak už to bylo fajn. Četlo se to rychle a bylo to nenáročné. Jelikož jsem teď delší dobu knihu podobného žánru nečetla, tak mi ani moc nevadilo to jak je předvídatelná a klišoidní. Byla to taková příjemná pohádka pro dospělé. Líbilo se mi zapojení Kodaně, Hygge a nesourodé skupinky lidí.