Hvězdy na cestě

KoupitKoupit eknihuAudiokniha

Každý má svůj příběh, jen ho nikdy nevidíme celý V minulosti stárnoucího slavného herce Igora a jeho dcery, úspěšné spisovatelky Vandy, se skrývá tragédie, která navždy změnila jejich životy. Po letech odcizení se setkávají na Krétě, aby tu splnili jedno poslední přání. Podaří se jim během společných dnů ustát řadu vypjatých situací a najít k sobě ztracenou cestu? Emotivní vyprávění o vině a odpuštění vás spolu s hrdiny dovede k jasnému poselství: Každý má svůj příběh, jen ho nikdy nevidíme celý....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/450952/hvezdy-na-ceste-xbZ-450952.jpg 4.1121
Romány, Literatura česká
Vydáno, CPress

Kniha Hvězdy na cestě

Ivanka.dc

Krasna kniha. Cetla jsem na dovce,takze pribeh z Krety se cetl jednim dechem.

kuttnerovka

Pěkný, milý příběh. Příjemná oddechovka ze života. Zasazení do nádherného prostředí Řecka. Autorka mě čím dál více utvrzuje, že za to stojí. Příběh promyšlený, návaznost děje a postav. Čtivé, příjemně jednoduše psané. Žádné složité zápletky. Ukazuje realitu běžného života nic zbytečně přikrášleného.

MV111

Jednoduchá.

Pája89

Kniha se krásně četla, pohlcující příběh z krásného prostředí. Konec lekce otevřený, klidně by mohlo být pokračování v další knize. Za sny mě pohltilo více, ale určitě nelituji koupě knihy a ráda si ponechám domácí knihovně.

kacunka157

Moc pekna kniha, prijemne se cetla

amysa

Moje první kniha od autorky, které se podařilo hezky poskládat písmenka a vytvořit tak čtivý příběh ze života, leč pro mne byl lehce předvídatelný a místy až zbytečně moc dramatický.
Nicméně mne velmi potěšilo závěrečné smíření a také jsem ráda četla i tu "psí" dějovou linku:)
Velmi hezká a povedená je i knižní obálka a milým faktem je i to, že mi přečtená knížka pomohla splnit další stupínek letošní čtenářské výzvy:)

sára11

Moc pěkná kniha.

Ila1971

Tak toto je přesně typ knihy, která vás nutí vše rychle udělat, aby jste zase mohli pokracovat ve čtení. ???? Na konci jsem citila smutek, ze končí. Příběhy nekolika lidí navzajem se prolinajici. Vzbudí zamyšlení.