Hvězdy na cestě

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Každý má svůj příběh, jen ho nikdy nevidíme celý V minulosti stárnoucího slavného herce Igora a jeho dcery, úspěšné spisovatelky Vandy, se skrývá tragédie, která navždy změnila jejich životy. Po letech odcizení se setkávají na Krétě, aby tu splnili jedno poslední přání. Podaří se jim během společných dnů ustát řadu vypjatých situací a najít k sobě ztracenou cestu? Emotivní vyprávění o vině a odpuštění vás spolu s hrdiny dovede k jasnému poselství: Každý má svůj příběh, jen ho nikdy nevidíme celý....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/450952/big_hvezdy-na-ceste-xbZ-450952.jpg 4.1342
Nahrávám...

Komentáře (116)

Kniha Hvězdy na cestě

Christie2020
17. května

Lehce předvídatelný příběh o spoustě životních nedorozumění a křivd. Ale proč ne. Možná se k této knížce časem i vrátím.

p.stranska
31. března

Názorný příklad, že napsat skvělý román je umění a dřina a dokáží to jen vyvolení. Tahle knížka se čte dobře, ale je to takové laciné čtení. Osud každé postavy odhadnete téměř okamžitě, kdy je vám jako čtenáři představena a propletení jednotlivých dějových linií je tak vyumělkované, že je nevěrohodné až kýčovité. Jediná originalita v díle je pes jako průvodce dějem, to mě bavilo.


tess.de.veles
10. března

Nebylo to špatné...., ale za rok si na knihu asi už nevzpomenu....tak hluboce mě zase neoslovila.....

Aleh
04. března

Příběh jedné rodiny. Otec, matka a jejich dcera Vanda. Bylo zajímavé sledovat, jak se vyvíjel od dětství až do dospělosti vztah otce a jeho dcery. Slavný herec a úspěšná spisovatelka. Klikaté uličky osudu dovedly otce a dceru až na Krétu, aby tu splnili jedno poslední přání. A tak se na určitou dobu opět protly cestičky jejich osudů. Ano, mohlo by se zdát, že takových a jemu podobných osudů je, ale zasazení děje až na mořské pobřeží jednoho řeckého ostrova jistě přidalo na originalitě příběhu. Zajímavé, čtivé. Doufám, že autorka chystá pro své čtenáře další příběh...

Zlatinka.Emilly
03. února

Docela pěkná knížka, jen ten konec bych si já vylepšila. Proč musel být Adam tak brutální vůči klavíristovi? Že by nikdo neřešil, co provedl? Jgor byl praštěný domýšlivec, Anna vyřešila problém po svém, bylo mi jí moc líto, ale super, že nezůstala nic dlužna, Vandu čeká skvělý život na Krétě a Kluka taky.

Hanjimka
12. ledna

Čteno ušima jako audiokniha. Načetl velmi dobře Richard Krajčo. Příběh jedné rodiny, který se mi líbil i když konec bych si představovala jinak. Určitě doporučuji.

ujira
29.12.2021

Hezky napsané, ale nic průlomového.

evineckY
11.12.2021

Složitý příběh, který řeší vztahy v rodině. I když se takové situace prakticky stávají dnes a denně po celém světě, nikdy se to nečte lehce. Ale... jelikož jsem to poslouchala načteno charizmatickým hlasem Richarda Krajča, bylo to lepší, než kdybych to četla :-)

''Každý má svůj příběh a my ho nikdy nevidíme celý ''

''Někdy bývá hranice mezi láskou a nenávistí příliš křehká''

1