Tsunami přehled

Tsunami
https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/500618/bmid_tsunami-faB-500618.jpg 4 612 612

Vzpomínky jsou jako vlny, stále se k nám vrací. Den Eminých narozenin se kvapem blíží. Kromě členů její rodiny se však na oslavu chystá i jeden nezvaný host – minulost, kterou všichni považovali za dávno mrtvou. V návalu nečekaných emocí tak začnou ožívat události z jedné dovolené v Thajsku, která otřásla osudy všech zúčastněných. Polozapomenuté vzpomínky se vracejí se silou tsunami a hrozí, že rodinu plnou tajemství rozmetají na kousky.... celý text

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Tsunami. Přihlašte se a napište ho.

KatyM.
dnes 5 z 5

I z druhé knihy autorky jsem nadšená. Kniha je rozdělená do tří části, střídá se minulost se současnosti. Postavy jsou pěkně propracovány, děj má spád. Příběh byl překvapivý až do poslední stránky. Již se těším na další knihu od autorky.

Formicka93
01.06.2024 4 z 5

Nenáročná oddechová na dovolenou. Velice dobře se čte.

Njangu
30.05.2024 5 z 5

Tak to teda bylo.
Už si ani nepamatuji, kdy naposledy jsem měla tolikrát husí kůži při čtení příběhu. Bylo to hodně čtivé a příběh vás vtáhne do děje a odmítá pustit.
Psáno z pohledu všech hlavních postav je neotřelý nápad a výborně vám dokáže ukázat, co se všem odehrává v hlavě a pomůže pochopit celý příběh přesně tak, jak autorka chce.
Zatím vše, co Karin Krajčo Babinská napsala mě nesmírně baví a těším se na nějakou novou knihu.

všechny komentáře

Související novinky (11)

100 nejčtenějších knih roku 2023

27.12.2023

Nejprodávanější knihy posledního týdne 2022 (beletrie)

04.01.2023

Nejprodávanější knihy minulého týdne (50.)

21.12.2022

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.

Ocenění knihy (1)

2022 - Český bestseller (Cena čtenářů)

Kniha Tsunami v seznamech

ve Čtenářské výzvě197x