Zlodějka příběhů

Šéfka televizního scénáristického týmu Anna Valentová je výrazná osobnost – lidé ji buď milují, nebo nenávidí. Anna chce být ve všem nejlepší, jenže teď se jí pracně vybudovaná pověst hroutí pod rukama: její dcera je nezvěstná a navíc neznámý vyděrač odhalil všechna její tajemství. Co s tím vším mají společného její dvě kamarádky z dětství? Pak dojde k vraždě a zůstává na charizmatickém inspektoru Josefu Bergmanovi, aby rozpletl složitě zamotané klubko přátelských a mileneckých vztahů…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/36948/josef-bergman-zlodejka-pribehu-KJm-36948.jpg 4.2589

Josef Bergman 2.

Detektivky, krimi, Romány, Literatura česká
Vydáno, Motto

Kniha Zlodějka příběhů

tonysojka
23. listopadu

To postupné odkrývání karet zamíchaných autorkou, podrobný popis postav a pomalé plynutí děje se mi líbí. Nevím, jak to spisovatelka dělá, ale i přes tu pomalost jsem se nedokázal od čtení odtrhnout.

Annannas
22. listopadu

Pro mě jednoznačně nejlepší kniha této autorky. Skoro jsem se nedokázala odtrhnout.

Mychaela

Naprostá bomba!
Po Sněžném měsíci byla laťka nastavena vysoko, ale Zlodějka příběhů ji naprosto zadupala :)
Kniha mě hrozně moc bavila, byla čtivá, svižná, žádné prázdné dialogy o ničem, (pro mě) zajímavé prostředí, téma i životní peripetie jednotlivých postav a hlavně jsem fakt až do posledních pár stránek netušila, kdo je "vinen". Autorka rozehraje tolik variant, že vás drží v napětí až do konce...
Říkala jsem si to už po zmiňovaném Sněžném měsíci, ale po Zlodějce to platí tuplem - těžko věřit, že jde fakt o českou detektivku, leckterá americká nesahá Klevisové ani po kotníky!

iva2111

Výborné, čtivé :)

Lenoulinka

Na to, že čtu s oblibou detektivky a thrillery, tohle bylo pro mě utrpení.
Tak nezazivnou knihu jsem dlouho nečetla. Děj mě nebavil a to je Ulice můj oblíbený seriál. Na to jak je Klevisova oblíbená, já ji na chuť nepřišla a hodně dlouho po ní nesáhnu.

Evule *

Za mě opět výborné čtení, autorku jsem zařadila mezi mé oblíbené autory a v knihovně hned zamlouvám další v řadě.

martineden

Další román od Michaely Klevisové a opět super!

Lumír23

Kniha mě velmi bavila, milé bylo, že šlo odhadovat kdo a co, ne jak v jiných knihách, že není ani náznak možností a stejně je to zahradník, aniž by v okolí byla zahrada. Opravdu jsem si knihu užil.

Zmizela v mlze
Zmizela v mlze