Drak spí

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

"Některá tajemství je lepší zapomenout" V zapadlé jihočeské vesničce se před čtrnácti lety odehrálo něco, o čem Eliščina matka už nikdy nechtěla mluvit. Dospělá Eliška se teď vrací, aby dávné události pochopila. Po jejím příjezdu však zmizí mladá žena a další je zavražděna. Spojitost zločinu se starým nevyřešeným případem nakonec přivede na scénu Josefa Bergmana. A kriminalista během pátrání po vrahovi zjišťuje, že místní před ním tají temnou minulost i vlastní skříně plné kostlivců....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/445610/big_drak-spi-On7-445610.jpg 4.6763
Série:

Josef Bergman 7.


Žánr:
Detektivky, krimi, Romány, Literatura česká

Vydáno: , Motto
Originální název:

Drak spí, 2020


více info...
Nahrávám...

Komentáře (274)

Kniha Drak spí

edith79
16. října

Po delší době jsem sáhla po knize od Michaely Klevisové a musím konstatovat, že autorka je čím dál lepší. Drak spí mě neskutečně bavilo už od první stránky. Všechny postavy byly perfektně vykreslené, všem mohl člověk nahlédnout do duše. Knížka doslova dýchala napětím, pachatel mohl být v podstatě kdykoliv. Navíc mám vztah k České Kanadě, což byl další plusový bod. Pro mě jednoznačně zatím nejlepší Klevisová.

lenka.plaszova
16. října

Další skvělá kniha od této autorky. Příběh nutí číst dál a dál, je protkaný osudy zúčastněných postav a čtivými popisy.


V28
15. října

Až na ten dlooouhatánský začátek to bylo fajn, opět krásná, tajemná Šumava a zajímavě zamotané i čtivé.

baji42
14. října

Zajímavá detektivka, přesto musím souhlasit s některým z předchozích komentářů. Trochu jsem měla problém s orientací v postavách. Ale autorka rozhodně psát umí.

daja51
14. října

Za mě velká spokojenost - super čtení, napínavé až do samého konce - určitě si paní Klevisovou zařadím do oblíbených autorů, a to mám za sebou teprve její dvě knihy.

Didi15
08. října

Líbilo se mi to opět .Nejvíc se mi ale líbily díly z nečeského prostředí . Ale budu se těšit až spisovatelka napíše nějakou další knihu . Jsem ráda, že tu máme někoho ,kdo umí napsat zajímavou knihu.

Dresia
06. října

Nemohla jsem se začíst. Strašně moc postav, ztrácela jsem se v nich, nikdo z nich mi nepřišel ničím zajímavý.

radus
05. října

Je zajímavé, jak autorka z pár postav na malé odlehlé vesničce dokáže vymyslet tak zašmodrchaný případ. Klevisová mě opět nezklamala, její detektivky jsou vždycky čtivé, napínavé a s překvapivými závěry.

1 ...