Drak spí přehled

Drak spí
https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/445610/bmid_drak-spi-fPH-445610.png 5 1889 1889

Josef Bergman série

"Některá tajemství je lepší zapomenout" V zapadlé jihočeské vesničce se před čtrnácti lety odehrálo něco, o čem Eliščina matka už nikdy nechtěla mluvit. Dospělá Eliška se teď vrací, aby dávné události pochopila. Po jejím příjezdu však zmizí mladá žena a další je zavražděna. Spojitost zločinu se starým nevyřešeným případem nakonec přivede na scénu Josefa Bergmana. A kriminalista během pátrání po vrahovi zjišťuje, že místní před ním tají temnou minulost i vlastní skříně plné kostlivců.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Drak spí. Přihlašte se a napište ho.

Rainbowdreamer
29.06.2024 5 z 5

Michaela Klevisová opět nezklamala. Poutavý příběh z prostředí jihočeské samoty blízko hranic. V knize je i dost pasáží plných napětí, ale hlavní hodnota knihy je jako u jiných detektivek této autorky v dokonalém popisu prostředí, krajiny, lidí a vztahů mezi nimi. Já mám vždycky pocit, jako bych se přenesl do popisovaných reálií a velmi důvěrně je znal. K čtenářkému zážtku přispívá i bohatý a kultivovaný jazyk.

Psímáma
26.06.2024 5 z 5

Vynikající. Čtivé, napínavé, moc hezky rozehrané na spoustu stran, trocha nedávné historie, jednání jednotlivých postav, jejich charaktery krásně popsané.

Fčelička
02.06.2024 4 z 5

Spíše román než detektivka. Velmi dobře se čte, i když se zdá, že některé motivy se autorce opakuji....a po přečtení více jejich knih už lze pachatele odhadovat podle děl minulých...

100 nejčtenějších knih roku 2023

27.12.2023

100 nejčtenějších knih roku 2022

27.12.2022

50 nejčtenějších knih roku 2021

27.12.2021

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Člověk občas musí překročit hranu, nebalancovat na ní, nerozhlížet se, ale prostě rovnou jít dál.

Kniha Drak spí v seznamech

v Právě čtených27x