Drak spí přehled

Drak spí
https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/445610/bmid_drak-spi-fPH-445610.png 5 1865 1865

Josef Bergman série

< 7. díl >

"Některá tajemství je lepší zapomenout" V zapadlé jihočeské vesničce se před čtrnácti lety odehrálo něco, o čem Eliščina matka už nikdy nechtěla mluvit. Dospělá Eliška se teď vrací, aby dávné události pochopila. Po jejím příjezdu však zmizí mladá žena a další je zavražděna. Spojitost zločinu se starým nevyřešeným případem nakonec přivede na scénu Josefa Bergmana. A kriminalista během pátrání po vrahovi zjišťuje, že místní před ním tají temnou minulost i vlastní skříně plné kostlivců.... celý text

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Drak spí. Přihlašte se a napište ho.

Fčelička
02.06.2024 4 z 5

Spíše román než detektivka. Velmi dobře se čte, i když se zdá, že některé motivy se autorce opakuji....a po přečtení více jejich knih už lze pachatele odhadovat podle děl minulých...

Rosana
29.05.2024 5 z 5

Opet skvela Michaela Klevisova. Pise proste skvele. Rikam si, co budu cist, az od ni prectu vsechno (coz bude za chvili).

janina66
22.05.2024 5 z 5

Po 4letech jsem se ke knize vrátila, tentokrát formou audioposlechu. Opět jsem ji moc užila. Krásný popis přírody, zaniklé vesnice, povahy lidí v zapadlých Hůrkách. Nádherná kniha.

všechny komentáře

Související novinky (10)

100 nejčtenějších knih roku 2023

27.12.2023

100 nejčtenějších knih roku 2022

27.12.2022

50 nejčtenějších knih roku 2021

27.12.2021

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Citáty z knihy (1)

Člověk občas musí překročit hranu, nebalancovat na ní, nerozhlížet se, ale prostě rovnou jít dál.

Kniha Drak spí v seznamech

v Přečtených2 636x