Sněžný měsíc přehled

Sněžný měsíc
https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/413568/bmid_snezny-mesic-PZk-413568.jpg 4 1584 1584

Josef Bergman série

< 6. díl >

Nová detektivka Michaely Klevisové zavádí čtenáře do idylické krajiny Beskyd, kde na horách ještě žijí lidé podobně prostě a v souladu s přírodou jako generace jejich předků. I sem ale vstoupil byznys, který staré roubenky mění na hotely a penziony a vše živé v lesích na lovnou zvěř. Realitní agentka Olga byla zavražděna na odlehlém místě vysoko v horách před roubenkou, kterou nabízela k prodeji. Stalo se to jen několik týdnů po vraždě makléřky v Praze. Oba případy spojují podobné okolnosti, a navíc se zavražděné ženy mohly znát. Kriminalista Josef Bergman proto odjíždí do hor a pátrá mezi místními obyvateli. Není to však jednoduché, protože obyvatelé horských samot jsou nedůvěřiví a uzavření a spousta z nich má svá tajemství, o která se s Bergmanem rozhodně dělit nechtějí.... celý text

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Sněžný měsíc. Přihlašte se a napište ho.

Psímáma
10.06.2024 4 z 5

Moje první kniha od autorky. Po pár stránkách jsem chtěla knihu odložit, pak jsem se "chytla" a s velkým zaujetím dočetla. Napínavé, podezření hezky rozdělené mezi více osob, občasné sondičky do lidské duše. Myslím, že o příští výpůjčce v knihovně mám jasno ;-)

Kasty
08.06.2024 5 z 5

Opět povedená detektivka. Děj byl napínavý, měl spád, přesně tak to mám ráda. A prostředí Beskyd byl příjemný bonus.

Rosana
07.05.2024 5 z 5

Opět skvělá, skvělá, skvělá Michaela Klevisová. Opět doporučuji a doufám, že toho ještě hodně napíše, abych měla co číst. Děkuji moc za tak krásné knihy.

všechny komentáře

Související novinky (4)

100 nejčtenějších knih roku 2022

27.12.2022

10 nejprodávanějších eknih (srpen)

16.09.2019

10 nejprodávanějších eknih (červenec)

07.08.2019

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Citáty z knihy (5)

Nikdy neprozrazuj, na čem ti nejvíc záleží a čeho se nejvíc bojíš.

Z lidí se stává stádo tupců. Nejenže nerozhodujou o svým čase a myšlenkách, ale už ani nedokážou samostatně najít cestu z bodu A do bodu B.

Člověk často dostane od života nejvíc v situacích, kdy čeká nejméně.

Více citátů z knihy najdete u autora.

Kniha Sněžný měsíc v seznamech

v Přečtených2 228x