Sněžný měsíc přehled

Sněžný měsíc
https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/413568/bmid_snezny-mesic-PZk-413568.jpg 4 1617 1617

Josef Bergman série

Nová detektivka Michaely Klevisové zavádí čtenáře do idylické krajiny Beskyd, kde na horách ještě žijí lidé podobně prostě a v souladu s přírodou jako generace jejich předků. I sem ale vstoupil byznys, který staré roubenky mění na hotely a penziony a vše živé v lesích na lovnou zvěř. Realitní agentka Olga byla zavražděna na odlehlém místě vysoko v horách před roubenkou, kterou nabízela k prodeji. Stalo se to jen několik týdnů po vraždě makléřky v Praze. Oba případy spojují podobné okolnosti, a navíc se zavražděné ženy mohly znát. Kriminalista Josef Bergman proto odjíždí do hor a pátrá mezi místními obyvateli. Není to však jednoduché, protože obyvatelé horských samot jsou nedůvěřiví a uzavření a spousta z nich má svá tajemství, o která se s Bergmanem rozhodně dělit nechtějí.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Sněžný měsíc. Přihlašte se a napište ho.

knidopel
včera audiokniha 5 z 5

Moje druhá kniha od Michaely Klevisové a musím přiznat, že ačkoliv detektivky, ani české romány nejsou mým šálkem kávy, tohle mě dost bavilo. Knihu jsem si poslechla v audio verzi a zpříjemnila mi mou cestu do Beskyd. Děj mě příjemně překvapil a oceňuji formu vyprávění z vícero pohledů hlavních postav. Určitě sáhnu i po dalších dílech této série s kriminalistou Bergmanem.

MilaJ
23.07.2024 3 z 5

Taková oddychovka, ideální na letní večery.

janastok
21.07.2024 4 z 5

Tato autorka nezklame. Poklidná detektivka, tentokrát z letních Beskyd.

100 nejčtenějších knih roku 2022

27.12.2022

10 nejprodávanějších eknih (srpen)

16.09.2019

10 nejprodávanějších eknih (červenec)

07.08.2019

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Nikdy neprozrazuj, na čem ti nejvíc záleží a čeho se nejvíc bojíš.

Z lidí se stává stádo tupců. Nejenže nerozhodujou o svým čase a myšlenkách, ale už ani nedokážou samostatně najít cestu z bodu A do bodu B.

Člověk často dostane od života nejvíc v situacích, kdy čeká nejméně.

Více citátů z knihy najdete u autora.

Kniha Sněžný měsíc v seznamech

v Právě čtených26x