Zmizela v mlze přehled

Zmizela v mlze
https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/347389/bmid_zmizela-v-mlze-kio-347389.png 4 1705 1705

Josef Bergman série

Ann-Solveig žije v odlehlé vesnici u norského fjordu vysoko za polárním kruhem s mužem, ze kterého má strach. A nikdo jí to nevěří. Pod vlivem své sousedky, psychosomatičky Katrine se rozhodne partnera opustit… ale nakonec místo toho skočí z útesu do moře. Přesně o rok později začne Katrine dostávat výhrůžné vzkazy. Vzápětí zemře další její pacientka - rybáři ji najdou uškrcenou na opuštěném místě u řeky. Český kriminalista Josef Bergman chtěl na tomto místě strávit poklidnou rybářskou dovolenou a ujasnit si životní priority, ale místo toho se stane jedním z důležitých svědků v zamotaném případu. Postupně zjišťuje, že skoro každý obyvatel zdánlivě idylické vesnice má nějaké tajemství…... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zmizela v mlze. Přihlašte se a napište ho.

Mayaotzin
23.07.2024 4 z 5

Bergman si nedá pokoj ani na dovolené :-)

Kvalitou se i tato 5. kniha v sérii drží stále vysoko. Klevisová mě baví!

Matkaknihomolka
02.07.2024 4 z 5

V první řadě musím říct, že české autory detektivek moc nevyhledávám. Na Klevisovou jsem ale slyšela samou chválu, takže jsem se vlastně těšila na dobré počtení. Příběh mě celkem bavil, Bergman je mi moc sympatický, zkrátka detektiv na vlastní pěst. Prolínalo se zde několik životních osudů, až jsem se v tom někdy ztrácela. Mělo to zápletku, mělo to napětí, mělo to vraždy. Zkrátka vše, co dobrá detektivka má mít. Určitě si přečtu i další díla autorky.

Rainbowdreamer
29.06.2024 5 z 5

Další z "cestovatelských" detektivek M. Klevisové, tentokrát z nejzazšího severovýchodního cípu Norska, kde (polární) lišky opravdu dávají dobrou noc. Úžasná ponurá atmosféra dalekého severu, dokonalé popisy pro nás exotického prostředí, prokreslené charakteristiky lidí a jejich konání, jako bych byl přímo tam na místě. Jak je u této autorky zvykem, nejde o žádný akční thriller, děj se odvíjí v poklidném rytmu, podněcující člověka k hlubšímu zamýšlení a úvahám, kniha je psaná kultivovaným a vytříbeným jazykem. Nádherný čtenářský zážitek.

10 nejprodávanějších eknih (leden)

09.02.2018

Žebříček nejprodávanějších eknih (září)

19.10.2017

Žebříček nejprodávanějších eknih (srpen)

18.09.2017

Je lepší pohnout se ze své vůle kamkoli než čekat, kam vás dostrkají okolnosti.

Domov není hlína, do které zapustíte kořeny, je to hřejivý pocit, který si všude nesete s sebou.

Čas- i život - se dá prodloužit, když ho naplníte zážitky.

Kniha Zmizela v mlze v seznamech

v Právě čtených32x
v Přečtených2 470x