Prvok, Šampón, Tečka a Karel přehled

Prvok, Šampón, Tečka a Karel
https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/453417/bmid_prvok-sampon-tecka-a-karel-8WS-453417.jpg 4 5350 5350

První román populárního autora Patrika Hartla vychází po osmi letech s filmovou obálkou. Román s vtipným nadhledem vypráví příběh čtyř kamarádů, kteří si 20 let po maturitě uvědomí, že ve skutečnosti nežijí tak, jak si v osmnácti představovali. A protože si musí přiznat, že by sami ze sebe nejspíš byli zklamaní, rozhodnou se, že s tím něco chtějí udělat. Obsah zůstává stejný, avšak obálka a vnitřní strany knihy skrývají autentické fotografie z natáčení stejnojmenného filmu autora a režiséra Patrika Hartla.... celý text

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Prvok, Šampón, Tečka a Karel. Přihlašte se a napište ho.

KnihovniceVěra
07.06.2024 4 z 5

Naprosto splnila moje očekávání, úplně jsem si vybavila, co bylo ve filmu, jen ten konec u Šampóna vyzněl v knize trochu jinak. Vlastně celá knížka je taková příprava na filmový scénář. Obojí se mimořádně povedlo.

Knihomolkapaja4
02.06.2024 5 z 5

Za mě příjemná, vtipná oddechovka, takové ze života a zrovna od tohoto autora mám knihy moc ráda. :-D Zfilmovaná verze byla za mě super.

ninano
22.05.2024 4 z 5

Nenáročná, odpočinková četba na dovolenou v aktuálně moderním stylu.

všechny komentáře

Související novinky (8)

50 nejčtenějších knih roku 2021

27.12.2021

50 nejčtenějších knih letošních prázdnin

02.09.2021

50 nejčtenějších knih roku 2020

26.12.2020

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Citáty z knihy (1)

... současná diktatura peněz je horší, než bývala diktatura proletariátu.

Ocenění knihy (1)

2021 - Český bestseller (Audioknihy)

Kniha Prvok, Šampón, Tečka a Karel v seznamech

v Přečtených8 778x