Prvok, Šampón, Tečka a Karel

První román populárního autora Patrika Hartla vychází po osmi letech s filmovou obálkou. Román s vtipným nadhledem vypráví příběh čtyř kamarádů, kteří si 20 let po maturitě uvědomí, že ve skutečnosti nežijí tak, jak si v osmnácti představovali. A protože si musí přiznat, že by sami ze sebe nejspíš byli zklamaní, rozhodnou se, že s tím něco chtějí udělat. Obsah zůstává stejný, avšak obálka a vnitřní strany knihy skrývají autentické fotografie z natáčení stejnojmenného filmu autora a režiséra Patrika Hartla....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/453417/big_prvok-sampon-tecka-a-karel-8WS-453417.jpg 4.14226

Kniha Prvok, Šampón, Tečka a Karel

ctuacturad
včera

Oddechovka, čte se snadno, není to žádný velký literární počin, ale pohodička. Jako pozorovat a odposlouchávat skupinu puberťáků u piva...

kulatina
včera

To byla jízda, nádhera. Tak jsem po dlouhé době viděla Simonu Monyovou v mužských šatech, a dobře jsem se bavila. Takhle ženský pohled na život bych od autora nečekala. Moc jsem se bavila, a fandila všem hrdinům, a téměř bych věřila, že tento scénář napsal život. Za mě nejvyšší počet.

Alto98
včera

Přečteno po shlédnutí filmu. Zvláštní styl psaní, suše vysvětlujícími větami připomíná spíš scénář. Obsah podobný knížkám od Viewegha. Děj a postavy přepálené. Film dobrý, kniha už méně.

ŽralokPeet

Je to sranda, čtení knihy hezky utíká, doporučuju všem.

Crozz

Super, sranda od začátku do konce...

LunaL.

Tuhle knihu jsem přečetla už potřetí - poprvé, chvíli po vydání jsem ji brala jako vtipnou a oddechovou. Podruhé mě zarazilo, že zase tak vtipná není, že je hlavně o "vyhořelých" chlapech, co nejsou spokojení s vlastním životem. I tak jsem se nemohla dočkat filmu - a hned po kině jsem se pustila do knížky znovu! :) Knížka je vtipná, sprostá, smutná, někdy deprimující. Je o přátelství, nové i staré lásce, o hledání sebe sama - prostě o životě :) Dávám o hvězdičku víc, než minule a vím, že si knihu určitě zase někdy přečtu :)

evask

Sprostý, ale milý. To mě napadlo hned na začátku čtení. Vulgárních výrazů přibývalo, na můj vkus až moc. Pak jsem na to přišla - vulgarita jako způsob odlehčení tématu. Protože jinak je ta knížka o příliš vážných věcech, jen tvrdá realita, žádná sranda.

Dumicek

Tento žánr já nevyhledávám,ale kniha se mi dostala do ruky,tak jsem si řekla proč ne..mohu jen říct,že mě mile překvapila a přečtenou jsem ji měla za 1 den..příjemná oddychovka,která rozhodně nezklame.