Prvok, Šampón, Tečka a Karel

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

První román populárního autora Patrika Hartla vychází po osmi letech s filmovou obálkou. Román s vtipným nadhledem vypráví příběh čtyř kamarádů, kteří si 20 let po maturitě uvědomí, že ve skutečnosti nežijí tak, jak si v osmnácti představovali. A protože si musí přiznat, že by sami ze sebe nejspíš byli zklamaní, rozhodnou se, že s tím něco chtějí udělat. Obsah zůstává stejný, avšak obálka a vnitřní strany knihy skrývají autentické fotografie z natáčení stejnojmenného filmu autora a režiséra Patrika Hartla....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/453417/big_prvok-sampon-tecka-a-karel-8WS-453417.jpg 4.14955
Nahrávám...

Komentáře (1170)

Kniha Prvok, Šampón, Tečka a Karel

malýčtenář
14. března

Po shlédnutí filmu, jsem se rozhodla si přečíst i knížku. Musím říci, že mě kniha více bavila a samozřejmě byla o něco více obohacena . Příběhy čtyř kamarádů, kteří mají každý jiný přístup k životu pobavil. Další kniha od p. Hartla, která mě pobavila.

Alizon
13. března

Moje první kniha od autora - brala jsem ji jako nenáročnou oddechovku - a v rámci žánru očekávání splnila. Jako lehčí jednohubka na víkend (kniha je poměrně tenká) proč ne. Vyprávění pěkně odsýpalo, odregovala jsem se a pobavila. Dlouho jsem váhala nad hvězdičkami, při pohledu na seznam mnohem lepších knih, kterým jsem taky dala 4. Ale v daném žánru si je nakonec zasloužila. I když konec byl možná až moc rychlý. A koukám, že hodnocení mých oblíbených uživatelů se pohybuje mezi odpadem a 5 hvězdičkami:)


Lexi7892
13. března

Film je rozhodně lepší.

maca_t
11. března

Knížka mě bavila, nenásilná a vtipná. Co mi vadilo bylo velké množství více či méně "skrytých" reklam na různé výrobky a služby. S tím jsem se v takové míře ještě nesetkala a bylo to trochu až trapné. Filmové zpracování se mi také líbilo a tam kupodivu bylo těch "skrytých" reklam o poznání méně....

Romanka89
10. března

Tohle není vůbec můj žánr, knihu jsem asi předloni dostala k Vánocům, máma si chválila film i s tátou, když na tom byli v kině, tak jsem se hecla. Jelikož jsem neměla valná očekávání tak mi to sedlo, taková oddechovka příjemná, jednoduchá, četlo se lehce. Ale fanynkou Hartla se nestanu, i když rozhodně nelituju četby.

katerina5544
09. březnaodpad!

Bylo to....divný. Nezasmala jsem se. Škoda, fakt jsem se na knihu těšila, zkusím film, ten by mohl být povedený.

Dagmus
01. března

Zaruka poteseni

Dejnau
23. února

Vtipný příběh čtyř kamarádů od úžasného Patrika Hartla, kteří se chtějí ujistit zda žijí tak, jak chtěli, když byli plnoletí.

1 ...