Prvok, Šampón, Tečka a Karel

Prvok, Šampón, Tečka a Karel https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/118080/bmid_prvok-sampon-tecka-a-karel-7nf-118080.jpg 4 5316 1210

Román vypráví s vtipným nadhledem příběh čtyř kamarádů. Autorem knihy je Patrik Hartl - autor a režisér divácky úspěšných her. Příběh je o čtyřech kamarádech, kteří si dvacet let po maturitě položí otázku, jestli žijí opravdu tak, jak chtěli, když jim bylo osmnáct. A protože si musí přiznat, že by sami ze sebe nejspíš byli zklamaní, pokusí se to změnit.... celý text

pil
17.06.2013 4 z 5

Osvěživé čtení! Vtip, nadhled. Moc zajímavá prvotina....

magnolia
17.06.2013 5 z 5

Výborné čtení - od začátku zaujme, jen co si uděláte pořádek v těch chlapech. Vtipné - už nepamatuji, u které knížky jsem se naposledy tolikrát smála nahlas. A vůbec celkově zajímavé - různá prostředí, typy lidí, situace (nejen humorné), vztahy, názory - bezva knížka i pro ženy. A tak jí dám 5*, už za tu zábavu.

sachista
11.05.2013 5 z 5

Tyhle bilanční romány mám opravdu od srdce rád. Hartlova románová prvotina uzavřela moji osobní vysoce ceněnou trojici podobně zaměřených románů, a to vedle Vieweghovy Vybíjené a Hanibalova Konce časů medových. Všechny hrdiny jsem si záhy velmi oblíbil a držel jim palce při jejich životních peripetiích. Sice mi vadilo Šamponovo chování, ale i jeho vnitřní dobrota se nakonec projevila. Výborný román, přivedl mě k myšlence navštívit nějakou Hartlovu hru v Divadle Palace.

evasamankova
07.05.2013 4 z 5

Vtipná i smutná začínající krize středního věku čtyř kamarádů. Nenáročná oddychová četba. Mně se líbilo.

misacaj
05.04.2013 4 z 5

Vtipná, pohodová knížka o kamarádech, kteří se sejdou několik let po maturitě. Každý z nich prožívá svoje starosti a jejich "vtipná" sázka je vyhrotí.

Niki
20.10.2012 5 z 5

Velmi povedená kniha a to jak z pohledu žánru a děje, ale i stylu psaní. Jediné co knihu kazí je krátký nepromyšlený konec. Ten se opravdu nepovedl.

jasmína
13.06.2012 3 z 5

Mně se taky kniha celkem líbila, a závěr též !

skulenka
13.04.2012 4 z 5

Prvotina na jedničku. Lehký oddychový příběh čtyř pánů po maturitě, vtipná soutěž kamarádů, díky níž odhalí své skryté já a sáhnou si na dno svých možností...

RADOST
12.04.2012 4 z 5

Osvěžující vtipná četba. Pobavila mě nejen obsahem, ale také autorovým "chlapským" stylem.

mysterygirl
10.04.2012 4 z 5

Líbilo se mi to. Spíš taková oddechovka pro pány,ale ten konec mě zklamal.Trochu "useknutej" a divnej.