Prvok, Šampón, Tečka a Karel

Prvok, Šampón, Tečka a Karel https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/118080/bmid_prvok-sampon-tecka-a-karel-7nf-118080.jpg 4 5329 5329

Román vypráví s vtipným nadhledem příběh čtyř kamarádů. Autorem knihy je Patrik Hartl - autor a režisér divácky úspěšných her. Příběh je o čtyřech kamarádech, kteří si dvacet let po maturitě položí otázku, jestli žijí opravdu tak, jak chtěli, když jim bylo osmnáct. A protože si musí přiznat, že by sami ze sebe nejspíš byli zklamaní, pokusí se to změnit.... celý text

lenamor
07.05.2016 5 z 5

Vtipna a čtiva kniha pro zasmatí. Jen tak dal

Marčullkas
06.05.2016 5 z 5

Chlapi mě neskutečně bavili! Nasmála jsem se a je to skvělá oddechovka. Doporučuji

Ditules
30.04.2016 4 z 5

Patrik Hartl je pro mě zjevením na poli současné české literatury. Dokonalost, přesná načasovanost a trefnost odkazů na popkulturu podtrhuje sondu do života mužů v krizi středního věku... Dokonalá odpočinková četba, za kterou se nemusíte stydět...

simlenka
25.04.2016 2 z 5

Oddechovka na dovolenou, ale žádný zázrak. Kdybych v půlce číst přestala, tak jsem o nic nepřišla. Nechápu čemu se u toho smát nahlas, pár usmevnych momentu tam je, ale že by to bylo nějak vysoce vtipné, to mi nepřišlo. Přečíst se dá, není to katastrofa, ale mrzí mě, že jsem podlehla reklamě a koupila obě Hartlovy knihy, protože pochybuji, že se k ty druhy někdy dokopu...

kudrdlinka
18.04.2016 5 z 5

Oddychové čtení, u kterého jsem se docela bavila :) Beru to i jako možnost nahlédnout do mužského myšlení.

janulka1310
16.04.2016 4 z 5

Knihu jsem přečetla za dva dny. Myslím, že popsat na pár stránkách čtyři obyčejné české životy s takovou nadsázkou, není zas tak jednoduché a autor to dle mého zvládnul dobře. Krize středního věku a syndrom vyhoření je celkem aktuální téma a bohužel většina lidí s tím nikdy nic neudělá a jen čekají, až dožijí. Proto se mi líbilo, že autor nechal své hrdiny udělat aspoň "něco" a tím ovlivnit svůj dosavadní život. Pro mě lehké oddechové čtení.

Rendis
10.04.2016 odpad!

Vydržel jsem to zhruba do padesáté stránky. Trapné, povrchní, zbytečně vulgární a vůbec ne vtipné. A do toho všeho kostrbaté dialogy.
Souhlas s DominouCZ

Alemraj
02.04.2016 2 z 5

Nebylo to zlé, ale Malý pražský erotikon je nevídaně lepší, navíc si to je v lecčem podobné. Přečteno, ale jen proto, že mi bylo líto to nečíst, když už jsme to koupila. Určitě jsem se neválela smíchy, ale vtipné to je... ale nezanechalo to ve mně nic.

limetka2008
31.03.2016 2 z 5

Domina CZ - tvůj komentář sedí přesně jak p*del na nočníku :) Už jsem si myslela, že jsem divná sama, když se neválím smíchy nad tou trapností! Tož už jsme nejmíň dvě a je mi ctí s tebou tvořit tuto menšinu :)

DominaCZ
31.03.2016 odpad!

Hmmm tak bohužel.
Z hlášek KAREL V PRDELI BAREL a VÍTEJ, TY Pí*O CHLUPATÁ ( hoši se potkali na srazíku) fakt záchvaty smíchu nemám.

Anet257
18.03.2016 3 z 5

Kniha byla čtivá a zábavná. Děj sice nebyl nějak podrobně rozepsaný a konec (přesně úmrtí jednoho z hrdinů) považuji za vynucenou a zbytečnou tečku děje. Nicméně celkově příjemné čtení. :)

fajvka
16.03.2016 5 z 5

Super zážitek při čtení, veselá a hravá knížka:-)

jany70
04.03.2016 5 z 5

Super knizka konečně o chlapek diobře napsané libila se mi moc.

Verunka289
02.03.2016 5 z 5

Asi první kniha mého života, u které jsem se opravdu nahlas a srdečně zasmála! :D A hlavně hláška "Karel, v prdeli barel" mi bude znít v hlavě ještě hodně dlouho....

gougish
24.02.2016 4 z 5

Mrzí mě, že jsem nejdříve četla erotikona. Jako autorova prvnotina super! Těším se na další knihu :)

ajla5
23.02.2016 4 z 5

Idylická kniha o lidech. A vtipná! Doporučuji.

Š.Ala
11.02.2016 5 z 5

Tato kniha dokonale zasáhla do mého života v naprosto správný čas. Úžasná, vtipná, poučná a nakonec zdrcující. Přiznávám, že na konci jsem nechtěla věřit slovům, které pan Hartl napsal. Ale i to k životu patří, že? Rozhodně doporučuji přečíst.

simsa12
07.02.2016 5 z 5

kniha o štyroch kamarátoch, ktorí sa stretávajú po rokoch a zisťujú, že ani jeden z nich nežije tak, ako si to predstavoval, keď bol mladý.... pri čítaní knihy si aj mladý človek uvedomuje, že na to, aby žil vysnený život, musí na tom pracovať každý jeden deň

sBety
05.02.2016 4 z 5

Velmi humorné nahlédnutí do myšlení muže.

CorneKraan
04.02.2016 5 z 5

Podle mě žádná oddychovka ani osvěžení. Spíš takové na plnou hubu řečené co většina chlapů v současnosti zažívá a co si myslí, ale moc se o tom nemluví. A to je přece není málo. Výzva "nejsi sráč" dobrý, ale z mýho pohledu je zajímavější druhá výzva. Jen si to zkusit nebo se nad tím aspoň zamyslet v kolika běžných situacích se musí lhát, jenom aby se hrálo na to, že vše je ok.

"...že říkat za všech okolností pravdu je kravina. A taky proto, že má nějakou zodpovědnost."
"Takže ty lžeš, protože seš zodpovědnej?"