Prvok, Šampón, Tečka a Karel

Prvok, Šampón, Tečka a Karel https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/118080/bmid_prvok-sampon-tecka-a-karel-7nf-118080.jpg 4 5340 5340

Román vypráví s vtipným nadhledem příběh čtyř kamarádů. Autorem knihy je Patrik Hartl - autor a režisér divácky úspěšných her. Příběh je o čtyřech kamarádech, kteří si dvacet let po maturitě položí otázku, jestli žijí opravdu tak, jak chtěli, když jim bylo osmnáct. A protože si musí přiznat, že by sami ze sebe nejspíš byli zklamaní, pokusí se to změnit.... celý text

Vaanek
26.08.2016 4 z 5

Paráda - pohoda na léto. Zatím jsem sráč...

Bublinka.
23.08.2016 5 z 5

Naprosta parada. Vtipne, mohla jsem se uchechtat.:-)

Thrixie
18.08.2016 4 z 5

Nebyla sice tak skvělá jak Maylý pražský erotikon. Ale i tak se mi moc líbila. Už se těším na další knihu od tohoto autora.

LenkaKa
16.08.2016 5 z 5

Kniha vtipná i pravdivá, ale Malý pražský erotikon se mi líbil víc.

jarka2222
15.08.2016 5 z 5

Veselá knížka o smutných věcech. První půlku knížky jsem se smála, druhá už mne nutila trochu přemýšlet a tak se pro mne víc vlekla. Určitě je to příjemné letní počtení, ale srovnám-li to s erotikonem, tak jsem čekala víc.

beruzzka
12.08.2016 3 z 5

Knihu mi doporucila kamaradka, podle hodnoceni jsem cekala skvelou knihu, ale nijak zvlášt me nenadchla a ja docetla spis tak z povinnosti, at mam v ctenarske vyzve ceskeho autora.

Nelibil se mi moc humor, osloveni deti "harpie" ani naprosto jasne situace. A styl "yes man" kdy take po nelogicke a silene veci prijde pozitivni vydledek a hrdinovi to zlepsi zivot.

Pozitivne ale hodnotim konec knihy, cekala jsem 100% happyend a nedockala se, aspon ze tak!

martousek
26.07.2016 4 z 5

Knihy jsem četla obráceně, než byly vydané, napsané. Bohužel prvotina od Patrika Hartla mě neoslovila tolik, jako Malý pražský erotikon. Ten jsem si ve čtení opravdu užívala. Čtyři kamarádi ze školy a jejich příběhy mi přišly chvíli trochu moc:-). Taková jedna velká pohádka:-).

marketa0224
22.07.2016 4 z 5

Pohodová knížka na léto.

Peprnicka
22.07.2016 4 z 5

Vtipná, oddechová a chytlavá knížka!

kalinkacz
18.07.2016 4 z 5

Na to, že autor není profesionální spisovatel budete jen valit oči nad tím, jak dobře se vám jeho prvotina bude číst... Jedná se sice o spíše oddychovou literaturu, ale stránky vám jednoduše budou mizet pod rukama, protože tuhle knihu nelze odložit! Budete se smát, vážně hrozně moc, ale jistě budete mít chvíle, takové jaké jsem měla já, kdy vám bude všech v knize líto..

dajens
14.07.2016 4 z 5

První z knížek, kterou jsem od P. Hartla četla. Schválně jsem si dala jako první tuto jeho prvotinu a až pak půjdu do Malého pražského erotikonu. Zpočátku jsem si musela trošku zvyknout na styl psaní a taky mi vadily ty sprosté výrazy. Ale nemůžu říct, že bych se nebavila. Knížku jsem doslova zhltla a velmi mě bavila. Byla opravdu dobrá, místy dost vtipná a i trochu dramatická. Prostě taková, jaký je sám život.
Dokázala bych si představit, že by podle knihy vznikl film. Úplně jsem viděla v hlavě ty scény :-)

kobyb
12.07.2016 3 z 5

I přes mnohé nechutné vulgarity nemohu knihu úplně odsoudit. Je příběhem ze života, o nedostatečné komunikaci, vztazích mezi lidmi a partnery. Některé části jsou poněkud přehnané, ale tak nějak podobně to funguje v životě. Přečetla jsem za jeden večer, taková oddechovka, místy humorná, místy dojemná...

Alienn
08.07.2016 4 z 5

Erotikon se mi líbil o něco více, ale i u této jsem si odpočinula a užila jsem si jí. Sedí mi autorův styl psaní, nic mě neruší, už se těším na další knihy.

RézinaKudrnatá
07.07.2016

Po Pražském erotikonu (líbil se mi více) jsem se s chutí pustila do další Hartlovi knihy. Oddechovka, naplnila očekávání, přečteno za cca 3 dny.

Trina1
25.06.2016 4 z 5

Skvělé čtení... až na tři věci: vulgarismy, harpyje (jednou, snad i dvakrát by to i bylo vtipné, ale proč tak byly holčičky nazývány v celé knížce?), no a nakonec ten závěr :-(. Ale jinak se knížka velmi dobře a lehce četla, určitě se pustím do další.

pauli17
14.06.2016 5 z 5

Lidi, máte pravdu, kniha je prošpikována vulgarismy, naháči, postavy jsou ploché, autor připomíná Viewega...Ale zároveň je neskutečně inspirativní. Jen ta představa, jak se v obýváku jednoho mého známého, kde se kafe pije z červených hrnečků Nescafé, zato se zdviženým malíčkem. Kde trůní na poličce kameninové krmítko, protože: ,,Ven je ho škoda a jak by ti ptáci nadělali na balkóně." Kde se debatuje o tom, zda si koupit do koupelny předložku s puntíhy nebo raději s kosočtverci. Jak se uprostřed jedné z takových debat postavím a sundám oděv. Osvobozující. Není to hluboké čtení, je to především velká prdel.

Ormos Atalia
09.06.2016 4 z 5

Zábavná kniha, kterou jsem přečetla za jedno odpoledne :-)

hejnak
07.06.2016

Super knížka, po dlouhé době skvělá oddechovka, přečetla jsem jí za jeden den. Už se těším na Erotikon.

Dreisii
06.06.2016 4 z 5

Super! Neskutečně sem se bavila.

Ondis
29.05.2016 4 z 5

O kamarádství chlapíků ve středním věku. kteří se nebojí výzev všedního života. Bavil jsem se!