Nejlepší víkend

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Na Silvestra si Andrea, Jirka, Dáša, Bert, Markéta a Pavel dají zásadní novoroční předsevzetí. Žádný z nich ale nikomu neřekne, jaké je to jeho. Doufají, že se jim to během nového roku podaří, mohlo by, protože času na to budou mít dost. Kromě ranních a večerních hodin pracovních dnů mají k dispozici padesát dva víkendů, deset státních svátků a čtyři týdny dovolené. To je dohromady šest tisíc sedm set šedesát hodin volna, během kterých se dá změnit téměř cokoli....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/387884/nejlepsi-vikend-tUp-387884.jpg 3.72475
Žánr
Romány, Literatura česká
Vydáno, Bourdon
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (772)

Kniha Nejlepší víkend

Přidat komentář
Kaajiinka13
09. května

Oddechová knížka, má druhá od autora. Za mě byla určitě lepší než Erotikon. Ale i tak jsem od ní čekala trochu víc.

jana1941
29. dubna

Odpočinkové čtení. První půlka super, druhá už trochu nudnější. Čekala jsem víc humoru, ale nevadí, i tak mě autorovi knihy baví.


mia.com
28. dubna

Ma druha kniha od autora a opet musim kladne hodnotit. Libi se mi jeho hovorovy styl psani, vyobrazeni postav takovym zpusobem, ze mam pocit, ze je dokonale znam a pribeh i pres vetsi pocet stranek rychle ubiha. Za me super.

Rind
24. dubna

Hartla mám ráda, jeho smích miluju, u jeho knížek si odpočinu. Většinou. Teď se radost nekonala. Za měsíc si nejspíš ani nevzpomenu. Váhala jsem mezi 2 a 3*. Za pravopisné chyby u zájmen se přikláním ke 2* Bohužel.

zouharov
17. dubna

Nejmíň zajímavá knížka od Hartla, co jsem četla. Po knížce jsem sáhla, protože jsem čekala oddychové čtení pro pobavení, oddych ano, ale pobavení ne, nezasmála jsem se ani jednou. Žádná z postav mě nezaujala, s žádnou jsem se nesžila. Možná tam bylo až moc postav a moc vedlejších linek.

LenaBil
10. dubna

Z knihy mám stejný pocit jako z ostatních knih Patrika Hartla, při čtení mě bavila, ale nemá žádný větší přesah. Je to takové vyprávění, které přečtu a už mě dál nenutí přemýšlet. Prostě klasická oddychovka, která věřím, že pobaví i "nečtenáře" třeba na dovolené u moře.

Dagros
09. dubna

Nejprve jsem přečetla asi 50 stránek a musím se přiznat, že mě kniha nebavila. Strčila jsem jí tedy zpět do knihovny. Po roce a kousek jsem knížku znovu vytáhla a přečetla ji během 3 večerů, najednou mě to bavilo a vtáhlo mě to do děje ani nevím jak. Byla to taková oddychovka.

emilieselden
07. dubna

Nebavila mě. Jestli jsem se zasmála jednou? Prostě nuda. Prvních 150 stránek jsem ani pořádně nevěděla kdo je kdo. Pořád jenom čtete o tom, jak je někdo nespokojený se svým životem, ale vlastně ani neví proč a neví co a jak by měl změnit. P. Hartl píše o obyčejných problémech obyčejných lidí. Ale není to ani čtivé, záživné, zábavné. Nedokážete se s žádnou z postav ztotožnit. To A. Mornštajnová píše také o problémech obyčejných lidí i když na pozadí českých dějin. Ale píše s takovou lehkostí a nenásilností, že člověka ten příběh pohltí od první stránky a nemůže přestat číst. To se tady vůbec, ale vůbec nekonalo!!

1 ...