Nejlepší víkend

Na Silvestra si Andrea, Jirka, Dáša, Bert, Markéta a Pavel dají zásadní novoroční předsevzetí. Žádný z nich ale nikomu neřekne, jaké je to jeho. Doufají, že se jim to během nového roku podaří, mohlo by, protože času na to budou mít dost. Kromě ranních a večerních hodin pracovních dnů mají k dispozici padesát dva víkendů, deset státních svátků a čtyři týdny dovolené. To je dohromady šest tisíc sedm set šedesát hodin volna, během kterých se dá změnit téměř cokoli....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/387884/nejlepsi-vikend-tUp-387884.jpg 3.72026
Romány, Literatura česká
Vydáno, Bourdon

Kniha Nejlepší víkend

jana1306

Pro mě velmi příjemná oddychovka. Více postav, více příběhů, to se mi líbilo;) Občasné zvraty a závěrečný happy end;)

vera5841

V první řadě je trošku složitěhší zorientovat se ve velkém množství postav (a že jmen je tam vážně hodně). Rok s partou z jedné kanceláře a pohled na jejich život a jejich rodin
Styl je vyloženě Hartlovský. Při jeho první knize (prvně jsem četla Erotikon) mi to přišlo osvěžující, u této poslední se mi to chvílemi zdálo na jedno brdo - u některých pasáží jsem si vybavila právě Erotikon nebo Okamžiky.
Každopádně ve výsledku zajímavé čtení, trochu poučné, jistě k zamyšlení. Je vůbec možné, aby se lidem za rok přihodilo tolik změn?

KKK

První Hartl a asi poslední, každý o něm mluví,ale mě to opravdu vůbec nechytlo.

Lokiz

Celou dobu jsem měl pocit, že je kniha celkem plytká a nezajímavá a osudy postav jsou mi dost jedno, ale stejně se mi nějakým zázrakem nakonec líbila. Několikrát jsem se za těch 476 stránek nahlas rozesmál a párkrát měl i slzu v oku, takže méně než čtyři hvězdy dát nemohu (je to spíš tak 3,6 hvězdy) :). Rozhodně to není tak povedené jako Pražský erotikon, ale dobré to je.

evka11

Výborné, doporučuji.

mstychov

Ta knizka ma celkem stavu a hlubsi smysl. Asi mi to vse nedoslo hned, ale postupne ano. Nevim, zda si ji jeste nekdy prectu, kazdopadne jsem rada, ze ma misto v me knihovne.

Hynais

Je to až neuvěřitelné, kolik barev pocitů, vztahů a lásek/nelásek dokáže Hartl nacpat fo jedné knihy. A přitom kniha zní stále svěže a uvěřitelně. Jenže... Před koncem knihy už jsem se cítil kapku přesycen a s některými postavami to už tolik neprožíval

Vendula0808

Super knizka, jako vsechny od pana Hartla :) prectene za jeden den

Dva proti Říši
Dva proti Říši