Nejlepší víkend

Na Silvestra si Andrea, Jirka, Dáša, Bert, Markéta a Pavel dají zásadní novoroční předsevzetí. Žádný z nich ale nikomu neřekne, jaké je to jeho. Doufají, že se jim to během nového roku podaří, mohlo by, protože času na to budou mít dost. Kromě ranních a večerních hodin pracovních dnů mají k dispozici padesát dva víkendů, deset státních svátků a čtyři týdny dovolené. To je dohromady šest tisíc sedm set šedesát hodin volna, během kterých se dá změnit téměř cokoli....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/387884/big_nejlepsi-vikend-tUp-387884.jpg 3.72857

Kniha Nejlepší víkend

BaruJ.

Moje třetí knížka od Hartla. Je slabší, ale není tak špatná, jak se tu píše.
Vůbec jsem se neztrácela v postavách ba naopak jsem byla ráda, že jich tam je víc, protože ten příběh je taky jiný, než aby se to natahovalo kolem dvou lidí.
Knížka mě opět dostala do fáze zamyšlení se nad životem nás lidí. Každý máme svůj příběh a každý dopadne jinak. Hartl prostě píše o životě, tak jak to prostě je. Oceňuji, že je autor i vulgární, nevím proč by nám to mělo vadit, tak to prostě je. Občas ten život stojí za hovno a je to v pořádku to takhle nazvat. To samé erotika, klidně bych jí brala více. My lidé se máme milovat a množit. :)

Hanncha

Tuto knihu už jsem ani nedočetla. Přečetla jsem všechny předchozí, ale tohle byla ona pověstná poslední kapka, která mi (minimálně na nějakou dobu) zkazila požitek ze čtení Hartlových knih a jen tak po nějaké z nich nesáhnu.

p.stranska

Příběh se mi líbil, dokonce jsem si několikrát říkala, že by to bylo pěkné i zfilmované. Styl psaní pana Hartla mám ráda, jen jsem tentokrát opravdu celou knihu bojovala s chaosem v postavách. Nevím proč, ale ne a ne si zapamatovat, kdo je kdo a ke komu patří. Dávám kvůli tomu jen tři hvězdy.

Květinka008

Můj první Hartl a musím říct, že rozhodně ne poslední! Baví mě jeho jazyk, obraty, postavy. Výborná myšlenka, že člověk má vlastně každý rok 52 příležitostí užít si něco neobvyklého, zajímavého, kdy může rozbít tu týdenní (pracovní) rutinu a třeba i něco změnit. Hvězda dolů za množství postav, ve kterých jsem měla dlouho docela chaos a trvalo mi pojmout jejich vztahy. Obecně jsou ale všechny uvěřitelné a autentické, i se vší svou ne/sympatičností.

Kira283

Kamarádka mi Nejlepší víkend půjčovala se slovy, že se jedná o nejlepší Hartlovu knihu. Ehmmm... To asi mluví za vše :)

Nemůžu říct, že bych od Hartla měla vše načteno. Nejlepší víkend byla teprve druhá kniha, kterou jsem od tohoto autora četla. Z 15 roků lásky jsem byla naprosto u vytržení. Proto jsem díky doporučení kamarádky čekala něco naprosto výjimečného. Ano, příběh byl nápaditý, vtipný, lehce se četl, ale wow efekt, který jsem čekala, mi tam chyběl.

Nicméně, primárně kladně hodnotím prolínání příběhů a vyústění všech dějových linek. Zamysleli jsme se někdy my sami nad sebou a vlastními životy, jak nám jeden jediný rok dokáže změnit život k nepoznání? :)

Nejlepší víkend je ale skvělá oddychovka a Hartlovce určitě nezklame :)

marketsim

První kniha co jsem četla od Hartla díky čtenářské výzvě. Za mě zbytečně moc postav v jedné knize. Vetšinou jsem se těšila na příběh Markéta a její dcery Dáši.

1Booklover

Hartlovi knihy jsou velmi odpočinková četba.
Poznáváme skupinku lidí, kteří se navzájem znají a někteří společně i pracují v zážitkové firmě. Každý jeden z nich je se svým životem nějak nespokojený. Na Silvestra si každý jeden z nich řekne, že chce svůj život změnit a žít ho v novém roce jinak.
Mně osobně se každodenní trápení a vše, co jednotlivé postavy po celý rok provázelo neskutečně líbilo. Bavilo mě pozorovat, kam se jejich životy ubírají a byla jsem zvědavá, co dalšího je potká.
Knihu jsem přečetla velmi rychle, protože jsem ji nechtěla přestat číst.
Při čtení se zasmějete, uvolníte a zároveň jsou tam momenty, kdy je čtenář napjatý, jak vše dopadne.
Hvězdičku jsem ubrala, protože mi přišlo, že občas autor používá až moc nevhodných slov. :)

Janadvorackova

Trochu jsem se ztrácela mezi jmény postav. Prostě mi dělalo nějakou dobu problém zjistit, kdo s kým, protože v autorových knihách mnohdy opravdu není problém, aby jaksi... všichni se všema -:))).
Celkový názor - šlo to.