Malý pražský erotikon

Malý pražský erotikon je druhým románem režiséra a autora úspěšných divadelních komedií Patrika Hartla, jehož literární prvotina PRVOK, ŠAMPÓN, TEČKA a KAREL se těší velkému zájmu čtenářů. Tento nový román je díky autorovu nekonformnímu nadhledu a smyslu pro humor určený i těm, kteří bývají ke knížkám o lásce zpravidla nedůvěřiví. Na Babě stojí nad strání s výhledem na Prahu dvě sousedící řadovky, ve kterých bydlí rodiny, jejichž členové prožívají pod povrchem zdánlivě všedních dní nečekaně osudové milostné příběhy. Honza cítí pokušení, ale protože si nechce komplikovat život, snaží se mu odolat. Marta, přestože je vdaná, občas neodolá, a Zbyněk se ani odolávat nepokouší. Táňa miluje tajně, Petra má zábrany, Tomáš je až příliš velký romantik, Cyril trochu zvrhlík a Adéla se miluje častěji než všichni předchozí dohromady, aby se necítila sama. Malý pražský erotikon je zábavným obrazem jejich intimního života, který líčí jejich touhy, okamžiky radosti i katastrofy od předškolního věku až po věk důchodový....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/227249/big_maly-prazsky-erotikon-227249.jpg 4.24444

Kniha Malý pražský erotikon

lenka4434

Kniha se čte dobře, děj nikde nevázne a i když nemá bůhvíjakou zápletku, tak je hodně zajímavá. Myslím, že každý si v ní najde kus sebe sama. Kdo nečeká nějaké veledílo, tak bude příjemně překvapen. Líbí se mi, že kniha nemá moc omáčky kolem.

BaruJ.

Miluju to, ale i to nesnáším. Kniha je skvělá, vtipná a vtáhne Vás takovým způsobem, že to sami ani nečekáte. Potom si uvědomíte, že taková je realita nás lidí a začnete ztrácet iluzi o normálních vztazích mezi lidmi. Doporučuju.

Janadvorackova

To nemělo chybu.

sweeney

Zábavné, ačkoli místy i smutné čtení, které nás rychle vtáhne do děje a nepustí. Teda alespoň mě ne :) Po skvělé autorově knize Prvok, Šampon, Tečka a Karel jsem se rozhodla, že jen u jednoho příběhu od P. Hartla nezůstanu a dobře jsem udělala. Doporučuji :)

Mikanadeta

Noje třetí knížka od pana Hartla a opět nezklamala. Děj odsejpal, bavil mne, četla jsem stále dál a dál. Kniha je vtipná a místy i smutná, sem tam vede k zamyšlení. Za mě určitě doporučuji.

ClavusHřebík
08. dubnaodpad!

(+ SPOILER) stejně jako všechny tyto knihy od tohoto spisovatele i tato stojí za nic, měl jsem si koupit spíše křečka, byla by s ním větší zábava :D

eltondo

Velké zklamání. Moje první věc od pana Hartla. Očekával jsem vtipnou knihu, když se autor umí tak živelně smát. Bohužel tu nejsou ani vtipné situace a co je horší: ani vtipný jazyk. Vše se valí fádně beze změny rytmu na více než 400 stránkách. Okořeněno pouze všemi variantami sexu a vztahů. Po revoluci už je to vyloženě červená knihovna: TV hlasatelka, slavný fotbalista, špičkový plastický chirurg, bulvární novinářka, věhlasný gynekolog, světová modelka, asistentka hollywoodských hvězd, mistryně republiky v atletice a ocenění sbírající architekt. Takové dvě normální rodinky.

janasim

Malý pražský erotikon je kniha, která mapuje život několika generací. Je zde dost erotiky, ale nemusíte se bát, nic vulgárniho. Prostě tak jak to k životu patří. Spíš jde o vztahy, skryté lásky, stud, nevěru a jak se s tím postavy vyrovnavají a jak celkově žiji v souvislosti s našimi dějinami. Takže na začátku se setkáte s mladým párem, který na konci knihy už řeši starosti seniorských vztahů.
Mně se kniha určitě lìbila, je čtivá, humorná, smutná, k zamyšlení,...