15 roků lásky

Realita umí být neuvěřitelná a skutečné události někdy působí nepravděpodobně. Aleš by do svých třiceti dvou let nevěřil, že jeho život bude vypadat takhle. Představoval si ho úplně jinak. Jednoho dubnového odpoledne roku 2001 se zamiloval do ženy, která na něj naložila takovou porci lásky, že by to porazilo i vola. Tento román vypráví o všem, co musel zvládnout, aby se s tou láskou naučil žít....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/481656/big_15-roku-lasky-jwH-481656.png 3.81682

Kniha 15 roků lásky

KydlochMoris
předevčírem

Velmi pěkný příběh, který by se ale vešel na 300 stránek. Četla se výborně, ale moc dlouhá :-).

Madi

(+ SPOILER) Bože to bylo tááák roztahané. Aleš byl neuvěřitelná fňukna, furt jenom sebelítost a nasranost na celý svět.
Zajímavá mi přišla aspoň Jelena, ale ta se z děje vytratila hodně brzy...
Taky jsem moc nepochopila vztah Aleše a Sovy, chovali se jak puberťáci a ne dospělí co maj děcka.

Pistácie

Věřím, že v kategorii nenáročných knih na dovolenou by třeba uspěla. Upřímně mi kniha drásala nervy už od začátku. Opravdu by někdo kvůli zamilovanosti najezdil a nalítal zbytečně tolik km? Možná jen nejsem takový romantik, jak jsem si myslela. Nebo jsem spíše realista. Ale to byla jen chuťovka na úvod. Bylo to čtivé, ale zbytečně vleklé. Asi tam nebyla jediná pro mě zajímavá a sympatická postava, která by to rozproudila. Pořád souzním s názorem, že autorova první kniha byla nejpovedenější a od té doby mě každá baví o něco méně.

vmatusko

Zaujímavý príbeh o Alešovi ktorý vychováva nevlastné dvojčatá. Opisuje 15 rokov v ktorých prežíva radosti i starosti... Veľmi dobre sa to číta - ako odychovka.

Pri čítaní tejto knihy som si uvedomil aké je vzácne to že ešte žijem v usporiadanej rodine a nemusím zažívať rozvody, vzájomné podvádzanie sa či iné podobné excesy u mojich blízkych. Začína to už byť bežné, nielen vo veľkých mestách ale aj na vidieku - striedanie partnerov, večne byť s niekým nespokojný a len tak si bezhlavo užívať. Myslím si že to nie je cesta správnym smerom.
Život nie je len o tom aby sme si len užívali ale prichádzajú aj ťažšie chvíle, ktoré vyžadujú od druhého obetu a niekedy aj veľký seba-zápor. Zvládnutie týchto situácií vie partnerov zceliť a posunúť ďalej. Len treba vytrvať...

VeronikaNika78

I mistr má nárok na slabší kus. Ale i tak v rámci oddechovek velmi slušné.

Sixao

Nejslabší kniha od Hartla. Dokud ještě byla na scéně Jelena, byla to celkem zajímavá love story. Pak už jsem u toho víceméně trpěla. Odkládám nedočtenou.

heczek
30.12.2022

Moje první kniha od p. Hartla. Oddechovka to byla příjemná, příběl byl čtivý a četl se svižně, ovšem ani jedna postava mi moc nesedla.

Přečti_si
30.12.2022

Ze začátku (asi na prvních 50 stranách) jsem měla chuť knížku odložit, nějak mi nesedl způsob psaní. Po určitých událostech v Japonsku ale knížka chytla a nepustila. Na konci mi bylo trochu líto, že těch dalších 15 let už "neuvidíme". :) Moc spokojená jsem i s obálkou a celkově formou, tento měkký paperback je hned po tvrdé vazbě bez přebalu můj nejoblíbenější. :)