Z deníku kocoura Modroočka

Hřejivé vyprávění malého kocourka o všem, co zažil se „svým člověkem“ od prvních krůčků po světě až po chvíli, kdy se sám stal pyšným otcem čtyř koťátek. Modroočkův deník nám prozradí, kdo je Zelenoočka, Bělovous Zrzunda, Kiki a co se od nich kocourek naučil. Modroočkovy příhody pobaví a rozveselí, a navíc leccos zajímavého vypoví o vlastnostech a zvycích různých zvířátek. Mnohé z nich děti již znají z rozhlasu i televize....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/26230/z-deniku-kocoura-modroocka-26230.jpg 4.7888

Kniha Z deníku kocoura Modroočka

evickakyticka

Po dlouhé době jsme s dětmi přečetli moji oblíbenou knihu z dětství. Milovala jsem Modroočka. A i teď ho ráda čtu dětem. Je to moc milé čtení.

Zlatinka.Emilly

Pěkné pohádky, pěkné ilustrace. Četla jsem vnučce a moc se jí pohádka líbila.

Zuzulinka

Krásná kočičí kniha! Četli jsme ji spolu s vnoučkem a pecka!

Dandy1

Jako dítě jsem ji milovala. Teď ji budu číst vnoučatům. Díky ní mám doma už 16 let Modroočko v živé podobě siamské kočky.

m_martina

Milá pohádková knížka. Vnučkám se také moc líbila.

M100

Milá knížka.V dětství jsem nestihla tak až teď

Štěpinambura

Vtipně a mile napsáno. Úžasně spracováno. Chytí to za srdce.

miri.f

Moje srdcovka z dětství, ke které jsem se nyní vrátila díky dcerce a našemu každodennímu předčítání na dobrou noc. Dcerka si užívala i příběhy kocourka Modroočka, i krásné ilustrace Heleny Zmatlíkové. Věřím tomu, že přijde čas, kdy se dcerka ke knize vrátí sama.