Z deníku kocoura Modroočka přehled

Z deníku kocoura Modroočka
https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/26230/z-deniku-kocoura-modroocka-26230.jpg 5 1135 1135

Hřejivé vyprávění malého kocourka o všem, co zažil se „svým člověkem“ od prvních krůčků po světě až po chvíli, kdy se sám stal pyšným otcem čtyř koťátek. Modroočkův deník nám prozradí, kdo je Zelenoočka, Bělovous Zrzunda, Kiki a co se od nich kocourek naučil. Modroočkovy příhody pobaví a rozveselí, a navíc leccos zajímavého vypoví o vlastnostech a zvycích různých zvířátek. Mnohé z nich děti již znají z rozhlasu i televize.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Z deníku kocoura Modroočka. Přihlašte se a napište ho.

Liduka
24.07.2024 3 z 5

(SPOILER) Přečetla jsem kvůli čtenářské výzvě. Kniha mě popravdě moc nezaujala. Nelíbilo se mi, jak tam byla zvířátka bita, ani jak se občas choval Modroočkův páníček. Každopádně se mi líbily ilustrace od legendární Heleny Zmatlíkové.

evik91
11.06.2024 5 z 5

Miluji tento příběh už od dětství

Věra91
04.06.2024

Tuhle knihu jsem četla jako dítě ve škole. Teď jsem ji poslouchala jako audioknihu kvůli čtenářské výzvě a úplně mě to vrátilo do dětství. Líbilo se mi, jak udržuje děti v pozornosti, když musejí odhalovat, jaké věci z běžného života Modroočko popisuje. Milovala jsem ji už v dětství a teď mě znovu uchvátila.

Zatím zde není žádná související novinka.

Zatím zde není žádný citát z knihy. Přidejte citát.

Zfilmováno

Z deníku kocoura Modroočka (2002)

Kniha Z deníku kocoura Modroočka v seznamech

v Právě čtených7x