Veselí

Když dojdete až na konec slepé ulice, máte dvě možnosti, přešlapovat na místě, anebo se vrátit. Třiatřicetiletá Eliška se rozhodla pro návrat. Zpátky na jižní Moravu. Do svého dětského pokoje. K rodičům. K sobě samé. Ke své podstatě. Protože doma jsou odpovědi. Nová kniha s autobiografickými prvky se jmenuje Veselí podle Třeštíkové rodného Veselí nad Moravou....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/386002/big_veseli-0qh-386002.jpg 3.41937

Kniha Veselí

Fiddis

Podle hodnocení jsem neměla velké očekávání, ale byla to zas jedna z těch knížek, u které mi bylo líto, že už jsem ji dočetla. Moc mě bavila.

nikola3989

Na začátku vtipné, pak depresivní. Rozhodně je možné se s příběhem ztotožnit, od srdce se zasmát, pak posmutnit a najít si v tom poučení pro sebe samé. Doporučuji!

Ranuncul

Příjemné překvapení. Občas jsem se i smála nahlas.

tess.de.veles

Po 122 stranách jsem to vzdala... Vůbec mě ten příběh nezaujal.... Ale taky se musím přiznat k tomu, že jsem vůči paní Třeštíkové zaujatá...., protože je mi strašně moc nesympatická...ale tak moc, že si to nedokážete představit a já vysvětlit, proč tomu tak je....Četla jsem od ní Bábovky a Osm a přijde mi, že nepíše NIJAK světoborně...Mám pocit, že tím, že vyvdala slavné příjmení Třeštíková, si myslí, že je něco víc....a stejně tak i její psaní.....Konec zaujatosti, přeju JÍ a jejím knihám , ať se jim daří a čtou se...., dělají radost....ALE pro mě ani ONA ani její knihy nejsou a nebudou ...

Pavčule

Taková fajn trhlá knížka. Výborně jsem se bavila. Odpočinková.Za mě plný počet hvězdiček.

nikola3989

Jsem tak ve třetině a musím říct, že se opravdu dobře bavím. Ob několik stránek se ze srdce zasměju, ty situace jsou tak reálný, že to jinak nejde. Takže zatím rozhodně doporučuju! (Ještě jsem nikdy nepsala kladnou recenzi na nedočtenou knížku, takže další velký plus.)

EliBla

Knihu jsem četla hlavně kvůli výzvě. Bonus byl, že se hlavní hrdinka jmenuje stejně jako já. Myslela jsem si, že mě kniha zaujme více. Neustále jsem čekala, jak to všechno dopadne, ale závěr mě nijak neohromil. Bylo to čtení, které neurazí, ale ani nenadchne.

Noisette73

Ač Veselí nad moravou zbožňuji, knížka se nepovedla, úplně mě to fyzicky bolí, Eliška mi nebyla sympatická a obálka tedy mohla být lepší, toto je jako barevný mor.