koupit eknihy

Radka Třeštíková

česká, 1981koupit eknihy

Nahrávám...

Nejnovější kniha

Dobře mi tak

Dobře mi tak

Sebestředný a bezohledný malíř Boris se rozvádí se svou ženou a stěhuje se ze společného bytu ke kamarádu Viktorovi. Tento životní zlom ho nutí zamyslet se nad sebou samý... přejít na knihu

Události

21.07.2018 - Kosmas / Argo stage - Meltingpot na Colours - Ostrava

Komentáře (5)

Přidat komentář
1alena1
28.07.2017

Nechci být protivná a příliš kritická, ale přesně u této autorky je vidět, že se prodává "humbuk" kolem knížky a ne opravdová kvalita. Znám mnoho lepších knížek českých autorek, ale vydavatel nevrazí tolik do reklamy (nemají známé obličeje kolem sebe) a proto se neprodávají tak, jak by si zasloužily. Přečetla jsem od autorky všechny knihy dosud vyšlé a je to čtivé, ale obávám se, že tolik negativních a zvláštně nesympatických postav se časem omrzí, protože jsou zatím všude.

JakubiRa
05.02.2017

Recyklovaná Halina??? Snad jen podle stylu upoutávek, které se píší kvůli prodejnosti. Radka Třeštíková píše skvěle. Ona sama říká, že ne dokonale. Ale co je dokonalé? Umění psát ovládá. Její knihy se mi moc líbí. Jen tak dál.

jindriskamalovc
06.01.2017

Mě se její knihy líbí

Adris
24.07.2016

RH faktor - Halinu jsem tedy nečetla, ale Bábovky od této autorky byly skvělé. A ano, čte a číst bude, klidně to samé na sto způsobů.

RH faktor
03.03.2015

...narazila jsem na blog této "spisovatelky" . Taková recyklovaná Halina. To fakt ještě někdo /resp. pořád dokola to samý/ čte?


Radka Třeštíková - knihy:

Autor je 201x v oblíbených.