silhavaemilka silhavaemilka komentáře u knih

Clona Clona Samuel Bjørk (p)

Bjork zase a opět nezklamal, ale musím se znovu opakovat, že mi neskutečně vadí ty jeho extrarychlé konce příběhu.

03.05.2019 5 z 5

Sova Sova Samuel Bjørk (p)

Super. Bjork opět nezklamal. Jen mě trochu trápí ty jeho zbrklé konce.

03.05.2019 5 z 5

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

Super detektivka. Napínavé čtení, spousty dějových linek - každá svým způsobem zajímavá. Jen ten konec mi přišel trochu nedořešený a moc rychlý.

12.03.2019 4 z 5

Šifra mistra Leonarda Šifra mistra Leonarda Dan Brown

Kniha je mnohem lepší než film. Pomohla mi pochopit spousty věcí. Moc se mi líbila.

25.02.2019 4 z 5

Jumaroro Jumaroro Sylva Lauerová

Velice zajímavá kniha. S hlavní hrdinkou prožíváte každičkou část vzrušující cesty po amazonii. Jen závěr mohl být trošičku rozvinutější.

25.02.2019 4 z 5

Jepice Jepice James Hazel

Asi jsem od knihy čekala něco málo víc. Nicméně není špatná. Příjemně se čte a nápad je to zajímavý.

10.10.2018 3 z 5

Dítě ohně Dítě ohně S.K. Tremayne (p)

No jak tuhle knihu popsat...celá kniha mě bavila, pořád a pořád jsem přemítala kdo jak co proč. Bohužel závěr této knihy mě absolutně zklamal.

10.10.2018 3 z 5

Mengeleho děvče Mengeleho děvče Viola Stern Fischerová

Nikdy nemůžu pochopit co je lidská havěť schopna provádět. Každou kapitolu jsem musela dlouho rozdýchávat. Kniha mi zabrala trochu více času než je obvyklé.

18.09.2018 5 z 5

Zkurvenej příběh Zkurvenej příběh Bernard Minier

Příběh se mi moc líbil, zvlášťe jeho konec a zamyšlení se na dnešní mocí internetu a všeho kolem. Nicméně kniha je místy hodně zdlouhavá, ale určitě doporučuji :)

23.07.2018 4 z 5

Poslední paní Parrishová Poslední paní Parrishová Liv Constantine

Kniha se mi velmi líbila. Vtáhla mě uplně do děje. Už se těším na další dilo :)

30.05.2018 5 z 5

Mazací tramvaj Mazací tramvaj Magda Stachula

Knižka mě hodně bavila. Na jednu stranu mě strašně rozčilovala, každopádně mám ráda když ve mě kniha vyvolává emoce....Na konci mě mrzelo, že je konec.

26.04.2018 5 z 5

Zimní lidé Zimní lidé Jennifer McMahon

Duchařiny nemám mic ráda, ale tato kniha mně hodně oslovila a vtáhla do děje...

18.04.2018 5 z 5

Zmizet Zmizet Petra Soukupová

Kniha byla zajimavá, plna sourozeneckých rivalit. Zajímavý náhled do sourozeneckých vztahů.

16.04.2018 4 z 5

Policie Policie Jo Nesbø

Harry je skvělí jako vždycky, tentokrát došlo jen k mírnému zklamání v podobě vrah :(

28.03.2018 4 z 5

Před pikolou za pikolou Před pikolou za pikolou Linda Green

Kniha mě bavila, zajímavé téma. I když se v knize pořádně nic neděje stejně doporučuji ke čtení.

21.02.2018 4 z 5

Levhart Levhart Jo Nesbø

Za mě zatím nejlepší díl s Harrym. Kniha mě moc bavila už se moc těším na další díl.

18.02.2018 5 z 5

Spasitel Spasitel Jo Nesbø

Další Harry, opět nezklamal...ale bavil mě o trochu mín než předchozí díl.

11.02.2018 5 z 5

Poslední dívka Poslední dívka Riley Sager (p)

Docela nudné čtení, ale překvapivé.

11.02.2018 4 z 5

Pentagram Pentagram Jo Nesbø

Další skvělý příběh s Harry Holem. Jelikož je to šestá přečtená kniha s ním - už mi přirostl k srdci i když mě umí pěkně naštvat.

29.01.2018 5 z 5

Nemesis Nemesis Jo Nesbø

Má pátá Nesbeova s Harrym. Mě se líbila hodně. Musím se přiznat, že tentokrát jsem s vrahem Anny byla uplně vedle :D.... Jen i docela chybela Rachel :(....

05.01.2018 5 z 5