p.pavlina p.pavlina komentáře u knih

Sloní paměť Sloní paměť Alex Lasker

Kniha se četla hezky, byla zajímavá. Občas mi bylo až smutno z toho, co lidé dokáží napáchat na zvířatech. Ale je pozitivní, že jsou stále lidé, kteří se snaží taková zvířata chránit a pomáhat jim.

23.04.2024 4 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Tato kniha mě zatím od autorky bavila nejméně a musím říct, že filmy byl mnohem zajímavější než kniha.

09.04.2024 2 z 5

Oko Oko Bernard Minier

Příběh je opravdu velmi čtivý a napínavý. Konec je celkem překvapující a už se těším na další díl.

16.03.2024 5 z 5

Matčiny hříchy Matčiny hříchy Irene Kelly

Knihu jsem si půjčila v knihovně jen tak, protože jsem potřebovala něco na čtení, když jsem si zapomněla knihu z domova. Udělala jsem moc dobře. Kniha byla fascinující a Irene je neskutečně silná žena, která dokázala přežít nemožné.

04.03.2024 5 z 5

Dokonalé děti Dokonalé děti Sophie Hannah

Kniha mě vůbec nebavila. Velmi těžko se mi četla.

30.01.2024 1 z 5

Kde jsi, když nejsi Kde jsi, když nejsi Radka Třeštíková

Příběh byl čtivý, psaný tak, že rychle ubíhal, ale jinak celkem o ničem. Stejně tak chování Jakuba i Dáši bylo nepravděpodobné.

30.01.2024 3 z 5

Ořechy na cukroví Ořechy na cukroví Michaela Kalivodová

Kniha se mi moc líbila. Příběh byl zajímavý a ten konec mě skutečně dojal.

19.01.2024 4 z 5

Cyankáli v šampaňském Cyankáli v šampaňském Agatha Christie

Po této knize jsem sáhla jen tak na blind, protože jsem si už dlouho chtěla od této autorky něco přečíst a zjistit, proč ji má spousta čtenářů tak ráda. Bohužel mě ale nezaujala a nebavila mě. Měla jsem co dělat, abych ji dočetla.

09.01.2024 2 z 5

Moje kamarádka Anne Franková Moje kamarádka Anne Franková Hannah Pick-Goslar

V knize je velmi čtivě vyprávěn silný příběh.

27.12.2023 5 z 5

Tíživé ticho Tíživé ticho Robert Bryndza

Kniha se mi opravdu moc líbila. Velmi dobře se četla a byla napínavá do samého konce. Paráda

06.12.2023 5 z 5

Černá lilie Černá lilie Vlastimil Vondruška

Po delší době se mi líbila kniha z této série. Přišlo mi to trochu jiné, než knihy doposud. Zajímavé od začátku do konce.

03.12.2023 5 z 5

Moje milá smrti Moje milá smrti Veronika Hájek Hurdová

Od knihy jsem očekávala něco jiného. Nicméně přečetla jsem ji a obdivuji autorku, jak skon svého manžela zvládla.

02.10.2023 3 z 5

Losos v kaluži Losos v kaluži Markéta Lukášková

Tento typ knih čtu velmi málo, vybrala jsem si ji spíše náhodně. Ovšem příběh se mi moc líbil. Styl už trochu pokulhával, ale šlo to přehlédnout.

29.09.2023 4 z 5

Anděl smrti Anděl smrti Vlastimil Vondruška

Pan Vondruška patří mezi mé oblíbené autory, ale tato kniha mě zklamala. Nějak jsem se do ní nemohla začíst a nebavila mě. Přišla mi taková fádní.

23.09.2023 3 z 5

Les v domě Les v domě Alena Mornštajnová

Kniha mě nebavila a několikrát jsem měla chuť jí odložit. Autorčin styl psaní mi nesedí, je těžkopádný a nic neříkající.

23.09.2023 2 z 5

Děti jsou taky lidi Děti jsou taky lidi Zdeňka Šíp Staňková

Je to celkem zajímavá kniha. Určitě mě donutila k zamyšlení nad výchovou mého syna a nad tím, čím ho vlastně vybavují do budoucna svým chováním a nezpracovanými traumaty.

23.09.2023 4 z 5

Zakletý v čase Zakletý v čase Audrey Niffenegger

Mě se tedy kniha moc nelíbila. Velmi špatně se mi četla a měla jsem několikrát chuť ji odložit. Bohužel, protože jinak nápad na příběh dobrý.

05.06.2023 2 z 5

Kniha o druhé ženě Jindřicha VIII. byla opravdu velmi zajímavá. Osud Anny Boleyonové jsem prožívala od první do poslední věty, jak moc dobře je příběh napsaný. Doporučuji!

19.05.2023 5 z 5

Duchové rodiny Folcroftů Duchové rodiny Folcroftů Darcy Coates

Kniha, která nenadchne, ale ani neurazí. Je to celkem nudný příběh, který je formátovaný a psaný tak, že ho člověk velmi rychle přečte.

28.04.2023 3 z 5

Ženy mezi dvěma světy Ženy mezi dvěma světy Pavla Frýdlová

V knize jsou velmi zajímavé příběhy, které zaujmou a nepustí čtenáře dříve,než na konci posledního příběhu.

28.04.2023 5 z 5