Kde jsi, když nejsi přehled

Kde jsi, když nejsi
https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/514753/bmid_kde-jsi-kdyz-nejsi-Rk5-514753.jpg 4 1120 1120

Bouřlivé, syrové a vášnivé vyprávění o rozchodu. Toto je příběh o svobodě, závislosti, zbabělosti a statečnosti. O poslušnosti, laskavosti i lhostejnosti. O těch nejlepších a nejhorších rozhodnutích. O naději a beznaději. O zraňování a zraňování se. O tom, co se stane, když s něčím tak strašně moc škubneš. Toto je příběh bez pravidel. Je to jenom hra, anebo jde o život?... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kde jsi, když nejsi. Přihlašte se a napište ho.

silhavaemilka
22.07.2024 5 z 5

Po rozporuplných recenzích na tuto knihu jsem s ní dlouho otálela. Nicméně mně se kniha opravdu hodně líbila. Kniha mne vždycky dostane, když ve mně vzbudí spousty emocí. Tady tomu tak rozhodně bylo. Považuji zatím za autorčinu nejlepší knihu. Neškrobený styl psaní mi k tomuto prostě sedí. Výbuchy myšlenek a pocitů, které postava měla, mne donutili se na ni napojit a vše prožívat s ní.

kler1207
21.07.2024 5 z 5

Po třiceti stranách, kdy knížka ležela netknutá na nočním stolku několik měsíců, jsem se k ní vrátila a dočetla během jednoho večera. Líbí se mi jak Třeštíková píše, takže dlouhé věty plné myšlenkových vsuvek mi nevadí, děj pak plyne rychle. Přeházené kapitoly jsem četla tak, v jakém pořadí byly napsány a neztrácela jsem se. Už ke konci mě napadlo, že si to asi jednou přečtu znova v číselném pořadí.
Co se týká děje, byl to docela úzkostný příběh, přišlo mi to, na rozdíl od jiných komentářů, autentické a pokud si někdo z čtenářů prošel něčím obdobným... Určitě to je silná knížka na emoce. No a abych nezapomněla okomentoval tolik propírané vulgarity :) je jich dost jen v některých částech příběhu a podle mě tam prostě sedí a patří. Zdůrazňují tu odlišnost, změnu... Knížka je skvělá, Třeštíková mě ani tentokrát nezklamala :)

Emma27
20.07.2024 5 z 5

Kniha se mi líbila sice to na mě pusobilo dost zmateně ze začátku.Hodnotím kladně. Bylo to dost bouřlivé psaní o manželství a zaroven o vztahu s novym partnerem. Tato kniha asi nebude pro každého.

Poslední žebříček, kterým uzavřeme rok 2023, je tady!

07.02.2024

100 nejčtenějších knih roku 2023

27.12.2023

10 nejprodávanějších knih (42. týden)

25.10.2023

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Chci tě vidět dotknout se nebe.

Kniha Kde jsi, když nejsi v seznamech

v Právě čtených38x
v Přečtených1 520x