Kde jsi, když nejsi přehled

Kde jsi, když nejsi
https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/514753/bmid_kde-jsi-kdyz-nejsi-Rk5-514753.jpg 4 1082 1082

Bouřlivé, syrové a vášnivé vyprávění o rozchodu. Toto je příběh o svobodě, závislosti, zbabělosti a statečnosti. O poslušnosti, laskavosti i lhostejnosti. O těch nejlepších a nejhorších rozhodnutích. O naději a beznaději. O zraňování a zraňování se. O tom, co se stane, když s něčím tak strašně moc škubneš. Toto je příběh bez pravidel. Je to jenom hra, anebo jde o život?... celý text

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kde jsi, když nejsi. Přihlašte se a napište ho.

Slůník
04.06.2024 4 z 5

U této knihy se hodně řeší vulgarismy, já je vůbec nepoužívám, ale tady jsem je nevnímala, natolik silný mi příběh připadal. Je hodně bolavý, žádné oddechové čtení.

Barbievitko
02.06.2024 3 z 5

Nějak mě to za srdce nevzalo.
Čekala jsem od toho víc (větší hloubku). Nakonec to bylo až příliš (přitažené za vlasy).

hudeckova73
31.05.2024 5 z 5

Zvláštní, smíšené pocity. Čekala jsem něco jiného, ale nakonec knihu zhltla poměrně rychle. Autorka mě překvapila svými originálními příměry a metaforami. Hlavní hrdinku jsem chápala, ale s jejím přístupem nesouhlasila. To ale jen z otázky vlastního nastavení, nikoliv z přesvědčení, že by její chování bylo špatné. Ačkoliv bylo. Kdo ale jsme, abychom soudili druhé?

všechny komentáře

Související novinky (31)

Poslední žebříček, kterým uzavřeme rok 2023, je tady!

07.02.2024

100 nejčtenějších knih roku 2023

27.12.2023

10 nejprodávanějších knih (42. týden)

25.10.2023

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Citáty z knihy (1)

Chci tě vidět dotknout se nebe.

Kniha Kde jsi, když nejsi v seznamech

v Přečtených1 455x
ve Čtenářské výzvě280x