Sexy srážka

Sexy srážka https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/427683/bmid_sexy-srazka-etZ-427683.jpg 4 359 78

Kailyn Flowersová byla vždycky klidná, racionální a měla všechno pod kontrolou – dokud neskončí rozplácnutá na Daxtonu Hughesovi, bývalém herci, do něhož byla jako puberťačka poblázněná. A pak udělá nemyslitelné: během pěti vteřin se z ní stane fanynka tělem i duší, což může a nemusí zahrnovat vyznání nehynoucí lásky. A co je ještě zvláštnější, Daxton nevezme nohy na ramena. Jejich sexy srážka ve skutečnosti vede k přátelství, o němž se jí nikdy ani nesnilo. Samozřejmě ani nečekala, že ji zradí... A teď Dax potřebuje její pomoc. Jako opatrovník své třináctileté sestry toho má až nad hlavu. A i když Kailyn Daxovi neodpustila, není ani tak bezcitná, aby ho v tom nechala samotného. Jejich přátelská setkání se brzy promění v rande u večeře a Kailyn cítí, že chemie mezi nimi je stejně výbušná jako dřív. Jak by však mohla ukončit obranu před chlapíkem, který láme srdce na počkání?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Meet Cute , 2019

Cucy
15.03.2024 4 z 5

Čtivý příběh se zajímavou zápletkou. Oddechovka na klidné večery.

Jita160
04.02.2024 4 z 5

Taková kniha ze života prostě vždy se nedějí jen pěkné věci.
Ty dva po delší době svedla dohromady ztráta blízkých a boj o opatrovnictví.
Jednoduché ,milé, sexy i když předvídatelné, ale chytlo mě to za srdce.
Epilog se moc povedl.

MAU256
11.01.2024 4 z 5

Někdy nám ty nejtemnější tragédie přinesou ta nejjasnější světla.

Romantická jednohubečka, příběh který začíná na vysoké škole a zdá se, že by mohl byl ideální, jenže pak nastane okamžik, který to vše pokazí a není cesty zpět. Pět let odloučení, kdy doufala, že už ho nikdy nepotká, jenže jednoho dne se objeví v její kanceláři. A ten pocit zrady x touhy se opět navrátí v plné síle.

monika0181
28.12.2023 5 z 5

Vtipná jednohubka. Romantický příběh na pozadí smrti rodičů. Pubertální zamilovaná dívka do YA hvězdy televizního seriálu. Setkají se na vysoké škole, kde spolu studují práva. Pak se cesty rozcházejí a setkají se opět po letech.
Zápletka jak vyšitá z jiných knih. Ale autorka nám to okořenila smrtí rodičů Kaylin, kterou adoptovali noví rodiče, o které také přišla. Daxtonovi rodiče zemřou při nehodě a jemu zbyde malá sestra Emme. Teta Linda a možnost pracovních postupů nám příběh pěkně okoření.
A už z toho není 100x čtený příběh. Přesto je to jednoduchý příběh, který Vás chytí za srdce a budete si přát happy end.
Psáno z pohledu obou hrdinů, to se mi moc líbí. Dává to vyprávění pěknou šťávu.

adela2230
12.03.2023 4 z 5

Oddechová kniha, na deštivé odpoledne. Relativně klasický scénář u tohoto typu knih.

Ewe291
14.02.2023 3 z 5

Knihu som uz raz citala a kedze som ju chcela aj ohodnotit musela som si ju precitat este raz. Co dokazuje, ze je to jedna z knih, ktora sa mi " nezarila" do pamäte tak, aby som ju ohodnotila bez precitania. A aj tak za mna take nemastne - neslane. Neohuri ale ani nieje zla. Ale kazdemu sadne nieco ine, no za precitanie urcite stoji

hadenka
29.01.2023 4 z 5

Oddechové, příjemné čtení. Kniha mě bavila.

Leído
23.07.2022 3 z 5

Neurazí, nenadchne. Četlo se to dobře, ale dlouho si ji pamatovat nebudu.

Ms.Day
04.04.2022 4 z 5

Jednoduché, oddechové čtení, které se četlo samo. Ideální knížka na pochmurný večer.

moma08
02.04.2022 4 z 5

Na knihu jsem narazila náhodou a musím říct, že mě velice potěšila. Byla to taková dobrá oddechovka, kterou jsem přečetla na jeden nádech.
Každopádně hlavní hrdinka mě opravdu až na skoro konec štvala svým chováním a myšlenkami... Za to hlavní hrdina byl zlatíčko.

aquaver
06.03.2022 4 z 5

Příjemná nenáročná oddechovka, přímo ideální když se nechce moc přemýšlet.

alnahu
03.01.2022 3 z 5

Oddechová milostná romance,která mě zase až tak nenadchla.

lenkaabooks
07.12.2021 3 z 5

Kailyn a Dax. On - sen pubertálních dívek, ona - právnička a zároveň fanynka č. 1. Znají se z minulosti a teď se znovu potkávají za tragických okolností. A už to mezi nimi jiskří, vzájemná přitažlivost je obrovská. Je to erotické čtení, ale osou příběhu je právě ona tragédie.

Knihomolka97
16.11.2021 4 z 5

Od autorky jsem četla knihu Talisman pro štěstí, což nebylo špatné, ale spíš takový průměr. Sexy srážka se mi líbila o dost víc. Velmi příjemné nenáročné čtení, které jsem momentálně potřebovala - slaďárna jak vyšitá. :)

Kristy.Seb
18.09.2021 4 z 5

Člověk se naučí, jak žít s dírami v srdci.

Moc příjemná oddychovka zasazená do fajn prostředí.

nikca3976
25.08.2021 5 z 5

Strašně se mi ta knížka líbila..sfoukla jsem ji za pár hodin.. čekala jsem úplně něco jiného a byla jsem mile překvapená..
Daxtona jsem si oblíbila hned...na postavu Kailyn jsem si chvilku zvykala..ze začátku mi byla strašně protivná,ale postupem času si mě získala ️️
Krásný romantický příběh, nechybělo trochu toho dramatu a intrik

lihate
30.06.2021 5 z 5

"Někdy nám ty nejtemnější tragédie přinesou ta nejjasnější světla."

Nějak jsem netušila, co od téhle knihy čekat, ani po přečtení anotace, ale nakonec se mi to vážně líbilo. Vztah Daxe a Emme je krásně zachycený, jak v dobrých tak i ve špatných momentech. Jejich počátek, kdy spolu spíš trochu válčí, až po chvíli, kdy dojdou ke společnému příměří. Líbí se mi, jakou roli v jejich životech zastává Kaylin, ačkoliv mi to zpočátku přišlo trochu nepravděpodobné. Celá kniha je protkaná mnoha emocemi, které vám prostě nedají spát. Navíc jsem se často u knihy culila a chtěla se s nimi taky objímat. Příběh se vážně dobře čte a rychle plyne. Problém, který celou dobu Linda má jsem nečekala, a tak mě celkem překvapilo, jak se vše nakonec vyřešilo.

"Bolavé srdce je to nejhorší trápení. Připravuje člověka o rozum, o logické myšlení, o rozvahu a trpělivost. Všechno dobré je bolestně jasné a to špatné je zvýrazněné s intenzitou, již je těžké snést."

warca
21.06.2021 4 z 5

Nebylo to špatné, člověk hlavně příliš nečeká.
Hlavní hrdninové sympatičí, děj celkem originální, příjemné čtení.
Jen ke konci se to už trochu vleklo.

jaja10
18.05.2021 2 z 5

Měla jsem co dělat, abych to dočetla. Prvních 150 stran hrůza. Pak se to zlepšilo, proto 2*.

Leniii
16.04.2021 5 z 5

Hezký příběh..obsahuje vše co má - smutek, romantiku, přátelství a nakonec happyend. Dobře čtivé a pěkná obálka :)

láska úmrtí v rodině opatrovnictví

2020  79%Sexy srážka
2019  71%Talisman pro štěstí