Podezřelý

V roce 2014 byl Daniel Wyrwa ještě vojákem u 6. výsadkářského praporu v Glivicích, zatímco Maria Zimnická slibnou advokátní koncipientkou. Daniel neměl – jemně řečeno – zrovna nejlepší pověst. O jeho problémech se zákonem a drogami, o násilnických sklonech a také o tom, že byl namočený do nelegálních akcí, věděli všichni, tedy kromě Marie. Ale láska si přece nevybírá… Marii se narodila holčička, Daniel skončil na odvykací léčbě a Maria se vdala za kamaráda z dětství a pak… Pak to všechno začalo být rychlé, tvrdé, děsivé, bravurní a překvapivé, zkrátka takové, že vás to úplně pohltí. Fanoušci Pauliny Świst dostanou více, než čekali, zatímco její noví čtenáři si nepochybně záhy pořídí i její předchozí knihy! Tato spisovatelská hvězda září stále jasněji!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/430450/podezrely-USe-430450.jpg 4.2216

Prokurátor 3.

Literatura světová, Romány, Erotika
Vydáno, Kontrast

Podejrzany, 2018

Kniha Podezřelý

tamdr

trochu mi vadilo přeskakování z minulosti do současnosti,vadilo mi i hodně vulgárních výrazů-to fakt nemusím,ale jako celek výborné čtení,od všeho trochu,násilí,drogy,napětí ,sex a moc sympatická hlavní dvojice,taky se mi více líbí drsňáci jako Marii

Evule114

Ze začátku mě mátly kapitoly současnosti a minulosti. Ale jak jsem se začetla, tak to byla opět jízda. Super počtení.

Sarkak94

Tak tady bylo snad úplně všechno. Napětí, drogy, sex, vojáci, porno filmy…. Hlavními hrdiny jsou zde sestra Lukasze, Marie a bratr Radoslawa, Daniel. Oba dva Marii od začátku před Danielem varují, že pro ní není, ten správný. Jenže Marie je paličatá a umanutá a vždy dostane co chce….V tomto díle se mi líbí jak se prolíná minulost, to jak se Marie s Danielem poznali, a přítomnost.

Karola050716

Přehnané v každém ohledu a proto ne moc uvěřitelné. Autorku nezatratím, ale snad budou další knihy více jako Komisař a méně jako Podezřelý.

mistrikova
12.12.2020

Poslední díl trilogie má trochu matoucí název. V podstatě jde o propojení příběhu obou kamarádů, komisaře a prokurátora na jedné straně a komisařova bratra Daniela, který je bývalý voják a celoživotní průšvihář. Polští padouši opět úřadují. Na scéně se samozřejmě objeví i prokurátorova sestra Marysia, která si začne s Danielem. Samozřejmě děj nepostrádá sexuální scény, kde si autorka libuje v sexuální submisivitě ženy (což je pro ni typické). V tomto závěrečném dílu gradují i slovní vulgarity a násilí, což mi přišlo až moc přitažené za vlasy a rozhodně to polským policajtům nedodávalo více na "tvrďáctví".

Martullle1407
03.12.2020

stejne jako první díl :-) knizka se povedla.

Saskiova11
01.12.2020

Velmi som sa tesila na poslednu cast a vobec ma nesklamala. Pacilo sa mi aj striedanie minulosti a pritomnosti..celu seriu Odporucam!

Lenka51
27.11.2020

Opět zhltnuto během jednoho dne, ostatně jako všechny knihy ze série Prokurátor. Doporučuji číst sérii postupně, člověku to do sebe poté krásně zapadá a všechno dává smysl.
Napínavý příběh od začátku do konce, erotika, pro mě sympatický vývoj vztahu hlavních postav. Opět se mi tajil dech a hltala jsem stránku za stránkou.
Jsem ráda, že jsem si celou sérii pořídila do své knihovny, kde je teďka mou ozdobou a velkou pýchou.

Božský milenec
Božský milenec