Ztracená naděje

Colleen Hooverová okouzlila čtenáře románem Bez naděje, příběhem toho, co se stalo, když dívka jménem Sky potkala dávno ztraceného přítele z dětství, Deana Holdera. S Holderovou pomocí odhalila Sky šokující rodinná tajemství a vyrovnala se s city a vzpomínkami, které v ní zanechaly hluboké jizvy. Bez naděje byl Skyin příběh. A ve Ztrácení naděje se konečně dozvíme pravdu o Deanu Holderovi....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/197039/bez-nadeje-ztracena-nadeje-eIh-197039.jpg 4.41123

Bez naděje 2.

Vydáno, Yoli

Losing Hope, 2013

Kniha Ztracená naděje

snowpinkee
22. listopadu

Četla jsem v návaznosti hned po prvním dílu z pohledu Sky (Hope). Ničemu mi to nevadilo a tak nějak to dalo ten příběh dohromady. To co jsme se nedověděli v díle prvním nám tento druhý hezky doplní. Krásný příběh. Bolestný.

Alnima
06. listopadu

V knize mám ráda, když mohu nahlédnout i z jiného úhlu,většinou právě z toho mužského. A zde se kloubí silný příběh vyprávěný hlavním hrdinou.

Aranel15

Kniha výborně dokresluje příběh z první knihy. Napsat knihu i z pohledu druhého je vlastně skvělý nápad :-)

temna.vila

Ztracenou naději hodnotím o poznání lépe než autorčinu knihu Bez naděje. Obě knihy se dotýkají stejného příběhu, přesto mi ale Holderovo vyprávění přijde jaksi skutečnější a uvěřitelnější. Lépe jsem se s příběhem sžila a dokonce i Sky mi tady byla sympatičtější. Pokud s Colleen Hoover začínáte, nebojte se sáhnout po téhle knize, bude určitě důstojným startem.

evik2710

Pěkně se čte dobrá.na dovču tak jako první díl

ElikaS

Knížka se mi líbila už jen proto, že jsem si oblíbila Bez naděje. Na druhou stranu moc nového nepřinesla, i přesto hezky dokreslila původní příběh.

FairyD.

Krásne, vtipné, smutné, som veľmi rada že je aj spracovanie z Holderovho pohľadu. Aspoň viem aký život viedol. Jeho listy sestre, nakoniec list od jeho sestry. Pekne som si poplakala aj pri tejto knihe. Ako jeden človek dokáže zničiť dve rodiny, a ovplyvniť život toľkým ľuďom. Páčilo sa mi aj stretnutie Sky s jeho mamou.

petulkapeta

Příběh Deana byl ze začatku hodně smutny,ale chapu jeho pocity...dopisy sestre jsi myslim ze je to nejlepší co mohl pro sebe udělat a na dopis od ni jsem byla hrozne zvedava...a koho bavil Daniel,prectete si novelu o jeho Popelce je úžasná

Všechno, co máme
Všechno, co máme