Ztracená naděje

Colleen Hooverová okouzlila čtenáře románem Bez naděje, příběhem toho, co se stalo, když dívka jménem Sky potkala dávno ztraceného přítele z dětství, Deana Holdera. S Holderovou pomocí odhalila Sky šokující rodinná tajemství a vyrovnala se s city a vzpomínkami, které v ní zanechaly hluboké jizvy. Bez naděje byl Skyin příběh. A ve Ztrácení naděje se konečně dozvíme pravdu o Deanu Holderovi....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/19_/197039/bez-nadeje-ztracena-nadeje-eIh-197039.jpg 4.4995

Bez naděje 2.

Vydáno, Yoli

Losing Hope, 2013

Kniha Ztracená naděje

vikyna9
předevčírem

Děj stejný jak v Bez naděje. Jen z pohledu Holdera. Z mého pohledu velmi zajímavé, četla jsem hned po dočtení první knihy. Situace naskakovaly samy, protože byly známé, jen teď jeho slovy. Bylo zajímavé poznat i jeho myšlenky, bezradnonst... Sestřin deník, tvrdý náhled do bezradné duše puberťáka. Nejsem vůbec na romantické čtení, ale tyto dvě knihy jsou prostě úžasné.

Kekik
04. prosince

Bez naděje, Ztracená naděje

Vždycky si připadám jako absolutní blbec, když o knize, která zpracovává závažné téma, napíšu, že je krásná. Jenže ono to jinak popsat nejde. Ty knihy jsou nádherné. Srdcervoucí. Ale nádherné.
Autorka je opravdu nejlepší ve svém oboru. Její knihy jsou psány s láskou.
Nechybí jim humor, napětí, vášeň. Postavy jsou tak sympatické, že si je okamžitě zamilujete.
Bez naděje a Ztracená naděje jsou knihy, která mají ode mě obrovské DOPORUČENÍ !!!

Obě knihy jsem přečetla během několika hodin.
BEZ NADĚJE vypráví příběh o dívce Sky, která se setká s klukem jménem Holder. Její život se tímto setkáním změní. Sky mi byla od počátku velmi sympatická. Její minulost je opravdu tragická, smutná, šílená. Přesto se během čtení najdou okamžiky, kdy jsem se usmívala od ucha k uchu. Autorčiny styl psaní je jedinečný.
Dean Holder získal moje srdce.

ZTRACENÁ NADĚJE je psána z pohledu Holdera. Vracíme se zpět na začátek příběhu a prožíváme jej znovu. Jeho život poznamenaly dvě velmi tragické události, které si vyčítá.
Občas jsem si říkala, jestli jsem neudělala chybu, když jsem se do příběhu pustila hned po dočtení Bez naděje, jelikož tato kniha obsahuje mnoho scén, které jsem četla pár hodin předtím. Rozhovory jsou popsány slovo od slova stejně jako v první knize. Ovšem tentokrát nám myšlenky sděluje Holder. Nakonec jsem uznala, že to bylo správné. Intimní scény z Holderova pohledu se mi více vryly pod kůži. A více jsem pochopila Holderovo chování, když jsem mu teď viděla do hlavy.
Dean Holder získal moje srdce podruhé a navždy.
Připravte si kapesníčky a ponořte se do jednoho z nejemotivnějších příběhů.

kikikrat
22. listopadu

Tak jako první díl i tenhle mne dostal. Sledovat příběh z pohledu Holdera bylo tak nové a přitom známé. Na konci jsem byla dojatá. Je to krásný příběh smutný ale plný lásky.

betule3
07. listopadu

Druhý díl mě neskutečně bavil, stejně jako ten první. I když jsem četla ten stejný příběh, měla jsem pocit, že se dozvídám tolik nových informací a detailů, že přehodnocuji některé myšlenky a názory, které jsem si utvořila při čtení prvního dílů. Moc se mi líbily všechny ty dopisy, jak od Holdera, tak ten závěrečný od Les, kde jsem opravdu neměla daleko k slzám. Autorka prostě psát umí a tady to jen opět potvrdila.

pavlikova9332

Z Deanova pojledu zajímavé stejný děj ale pěkné

TomuVer

Pre decká,ktoré vstupujú do sveta vzťahov a strednej školy môže byť. Privedie aj k zamysleniu o tom,aké je dôležité sa rozprávať a odpúšťať.

Ráčkajda

Tak po přečtení prvního dílu jsem hned přečetla díl druhý z pohledu Holdera. Musím říct, že pasáže, které se doslova opakovaly z prvního dílu jsem vždycky jen tak přelítla, ale jinak jsem si užila jeho dopisy sestře, jeho humor a konec mě fakt dojal, takže ukápla i slza.

Karciina

SPOILER
Kniha vás nijak extra nepřekvapí, ale přesto se jedná o pěknou youngadult plnou polibků a motýlů v břiše.
Rozhodně musím vyzdvihnout dopisy od Holdera mrtvé Less, víme o něm víc, i o tom, jak se cítí.
Daniel, kamarád Deana, je úžasný, je o něm i jedna další kniha (u nás nevyšla). Skvělou scénou mi přijde to, když odvádí pozornost od Holdera v jídelně, ale použije na to velmi originální způsob.
Dozvídáme se třeba i to, že čtečka knih, co Sky dostane od Breckina, je vlastně od Holdera.
Shrnuto a podtrženo, pěkná, odpočinková YA.