Život jedna báseň

Po nečekané smrti svého otce je osmnáctiletá Layken nucena být tou silnou kvůli své matce i mladšímu bratrovi. Navenek vypadá odolná a houževnatá, ale uvnitř ztrácí naději. Na scénu přichází Will Cooper. Atraktivní, jednadvacetiletý nový soused od vedle s fascinující vášní pro recitaci poezie a jedinečným smyslem pro humor. Během několika dní vzájemného oťukávání si Will a Layken vybudují intenzivní emocionální spojení, které v Layken probudí novou naději. Nedlouho po úžasném prvním rande jsou navráceni do reality šokujícím odhalením, jež je nutí jejich vztah okamžitě ukončit. Denní interakce jsou neskutečně bolestivé, protože se snaží najít vzájemnou rovnováhu mezi pocity, které je k sobě táhnou a tajemstvím, co je od sebe drží....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/20_/202810/zivot-jedna-basen-0S8-202810.jpg 4.41007

Život jedna báseň (1.)

Romány, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, Yoli

Slammed (2012)

Kniha Život jedna báseň

martisko3

Přečteno za den, takže hodnocení jasné. Mě ty její knihy prostě baví...

whiolet

Coleen se nedá upřít jeden zásadní fakt a to je ten, že její knížky jsou brutálně NÁVYKOVÉ a vy musíte jen číst a číst.
Také jsem až s třetí knížkou od této autorky pochopila, že Coleen, svým postavám naloží tolik problémů na bedra, že to snad není ani možné. Bohužel tohle dělá i sám život, některým lidem a autorka to moc dobře ví,a tak se snaží,aby to ani její postavy neměly jednoduché.
Občas mi vadila překombinovanost děje a nevyspělost hlavních postav, na druhou stranu to všechno jako celé bylo milé a strašně čtivé.
A sakra já miluji poezii,takže máš u mě bod navíc Coleen.

kikikrat

Colleen patří mezi mé nejoblíbenější spisovatele. Každá její kniha má nějaké poselství. V tomto případě tomu není jinak a já knihu přečetla jedním dechem a opět jsem se smála, brečela a vůbec prožívala všechny emoce. Nicméně mi trochu vadila hlavní postava.. možná mi přes to všechno přišla tak nevyspělá. Kniha byla skvělá ale Námi to končí u mě stále vede.

Princezna_1

Toto je knížka, u které si zaručeně pobrečíte. Ale tak nějak hezky

snowpinkee

50% knížky jsem četla v slzách. :) Děj mě zasáhl úplně totálně. Kniha nerozebírá žádné vyloženě těžké téma, jako je násilí, válka, anorexie. Přesto dokáže zasáhnout hodně hluboko.
I když asi rozebírá.. nechci spoilerovat. Přečtěte a nachystejte si kapesníčky.

leník511

Odvrácená tvář lásky byla za mě lepší, ale toto bylo taky úžasné a moc vám to doporučuji (hlavně pokud mate rádi poezii).

JanickaP

Ach muj boze... To byla nadhera. Tak strasne se me ten pribeh dotykal :( jsem na tom casove stejne jako Lake co mi nahle odesel tatka... Ta knizka ma tak strasne pravdivy dej a nazor na vsechno, co se deje i v realu, az mi to prijde neuveritelne. Klobouk dolu pred Colleen.

Gabriela456

Jedním slovem nádhera.