Život jedna báseň

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Po nečekané smrti svého otce je osmnáctiletá Layken nucena být tou silnou kvůli své matce i mladšímu bratrovi. Navenek vypadá odolná a houževnatá, ale uvnitř ztrácí naději. Na scénu přichází Will Cooper. Atraktivní, jednadvacetiletý nový soused od vedle s fascinující vášní pro recitaci poezie a jedinečným smyslem pro humor. Během několika dní vzájemného oťukávání si Will a Layken vybudují intenzivní emocionální spojení, které v Layken probudí novou naději. Nedlouho po úžasném prvním rande jsou navráceni do reality šokujícím odhalením, jež je nutí jejich vztah okamžitě ukončit. Denní interakce jsou neskutečně bolestivé, protože se snaží najít vzájemnou rovnováhu mezi pocity, které je k sobě táhnou a tajemstvím, co je od sebe drží....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/202810/zivot-jedna-basen-0S8-202810.jpg 4.41213
Série

Život jedna báseň 1.

Žánr
Romány, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno, Yoli
Orig. název

Slammed, 2012

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (303)

Kniha Život jedna báseň

Přidat komentář
TeriLin1111
23. října

Moc krásný příběh. Sice se přiznám že mě občas hlavní hrdinka trochu štvala ale jinak fajn. Není to dle mého názoru nejlepší kniha od Colleen ale i tak si myslím že stojí za přečtení. :)

Ivet1990
06. října

Další milá oddechovka pro mladší ročníky od této autorky. Za mě to bylo příjemné počtení


mirinda973
02. září

Všechny autorčiny knížky jsou tak jiné díky různorodým tématům a osudům hlavních hrdinů, ale zároveň tak stejné díky krásným a dojemným příběhům, které se snad nikdy nepřejí. Líbilo se mi, jak autorka popisuje krásné spojení mezi Lake a Willem, krásný vztah Lake a Willa se sourozenci nebo jejich podobně nelehký osud. Sice moc podobných náhod a spojení, ale tak tenhle žánr je přesně o tom...o spojení a lásce. Opět moc hezké čtení,jen ten konec by si zasloužil trošku víc

Mišák240
28. srpna

Hezky napsaná kniha, pro mě spíše slaďák, ale s dojemným a smutným příběhem.

majule
23. srpna

Emočně velmi nabitá kniha....napadá mě jen..... Někdy, když se zdá, že se věci rozpadají, tak ve skutečnosti do sebe velmi dobře zapadají.

princesse
11. srpna

Opět jsem si skvěle početla. Přečteno doslova za chvíli. Skvělý příběh. Zatím jsem od autorky přečetla vše a vše stálo za to!!! Hvězdička dolů jen za rychlý konec. Těšila jsem se na více detailů při sbližování hlavních postav, jak jsem u autorky zvyklá a téměř závislá. To jediné mi zde chybělo. Ale rozhodně i tak jsem opět nadmíru spokojená doporučuji.

Aja39
27. července

Krásná kniha slza ukápla. Vždy mě překvapí jak se dá napsat krásná kniha i když s vážným tématem. Těším se na další.

Catyna
17. července

Už dlouho jsem u knihy nezažila tolik emocí

1 ...

Doporučujeme

První nástrahy
První nástrahy
Divný dárek
Divný dárek
Anděl Vicky
Anděl Vicky
Dopisy na konec světa
Dopisy na konec světa