To nejlepší v nás

Nový román bestsellerové autorky Colleen Hooverové o nešťastném manželství a jednom dávno zapomenutém slibu, který by ho mohl zachránit. Quinn by v životě nenapadlo, že potká osudovou lásku v nejhorší den svého života. Přesně to se ale stane. Začátek jejího vztahu s Grahamem je naprosto dokonalý, jsou jako stvoření jeden pro druhého. O sedm let později je ale jejich manželství v troskách. Zpočátku dokonalá láska je ohrožena tisíci nedokonalostmi jejich společného života. Člověk by řekl, že manželství přestává fungovat tehdy, když lásku nahradí zloba a pohrdání. Ale Quinn a Graham se na sebe nezlobí. Prostě už jen nejsou stejní jako dřív... Všechny společné sny a vzpomínky, místo aby je držely pohromadě, je od sebe oddělují. A to jediné, co by je mohlo zachránit, je dost možná právě, co jejich vztah nenávratně zničí......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/41_/417221/to-nejlepsi-v-nas-hYY-417221.jpg 4.5126
Vydáno, Ikar (ČR)

All Your Perfects, 2018

Kniha To nejlepší v nás

Mabella
včera

Len táto autorka dokáže, že prežívam trápenie postáv tak, akoby mi sedel slon na hrudi. Krásny príbeh.
P.S. Pre všetkých, ktorým sa príbeh páčil... prečítajte si jej knihu Finding Cinderella. Až potom pochopíte narážku na študentku Seven, ktorá bola na konci spomenutá. Mne prešli až zimomriavky po tele, keď som si domyslela to prepojenie.

Hanisek
včera

Tohle se povedlo. Myslím, že sílu toho příběhu nejvíc pochopí ti, co něco takového prožívají nebo prožili.

eva3992
včera

Příběh Quinn a Grahama, které osud svede dohromady za podivných okolností. V knize sledujeme dvě časové roviny - v minulosti ten nejvíc romantický vztah a v současnosti, kdy se jejich manželství ocitá v krizi.
No a co k tomu víc napsat? Prostě Colleen umí. Původně jsem si myslela, že dám nižší hodnocení, protože mě kniha v první části nenadchla, ale po přečtení celého příběhu to do sebe všechno tak zapadlo a nechalo ve mě spoustu pocitů a emocí, že je jasné, že pět hvězdiček si zaslouží.
Moc mě baví styl, jak autorka píše. Knížka je čtivá, že vás vtáhne do děje a nepustí. Její konce, kdy prostě potřebujete hromadu kapesníků, miluji.
Tím, že už mi dávno není dvacet, mě možná příběh dostal o něco víc, protože spoustu věcí, které byly v knize, jsem si zažila. Knížku bych doporučila pro věk 20+, aby se člověk dokázal lépe vcítit do hlavní hrdinky.
Colleen je prostě jen jedna a musím dohnat resty a dočíst si od ní všechny knížky.

Dandelina
včera

Veľmi som sa na túto autorku tešila pretože má výborné hodnotenia ale táto knižka bola pre mňa sklamaním. Musím to napísať keď vidím tie superlatívne hodnotenia. Príbeh bol veľmi presladený až nereálny a chovanie a reakcie postav dosť neadekvátne a nepochopiteľné. Musela som sa nútiť aby som to dočítala. Veľa zbytočnej omáčky okolo. Ta hviezda je za ten záver. Za odkaz ktorý chcela autorka tou knihou vyjadriť. To jediné bolo pekné. Ale obišlo by sa to i bez toho toho všetkého pozlátka okolo, ktoré zniživalo úroveň knihy.

maya.mm
předevčírem

Tolik pocitu v jedne knize,proste krasa :)
Urcite veci jsem prozivala s Quinn,nemohla jsem chvilkama cist dal... Hrozne moc jsem jim fandila a bala jsem se jak to dopadne.Kdyz jsem cetla dopisy,zrejme jsem se do Grahama taky zamilovala :D Na autorce mam rada hlavne to,jak dokaze popsat situace a hlavne pocity,urcite se s nekterou situaci kazdy z nas kdo knihu cte setkal,ja teda ano,no musim rict ze jsem mela husi kuzi,prozivala jsem to s hlavni hrdinkou a zaroven znovu sama se sebou.Dlouho si knizku budu pamatovat a podle toho vzdycky poznam,ze kniha byla necim vyjmecna :)

blonďatá.luc
předevčírem

Colleen, jak jen to děláš? Pořád si říkám, že už snad nemůžeš přijít s ničím novým, a Ty s něčím novým přijdeš. A ne jen tak s něčím obyčejným - ale s knihou, která mě rozloží na milióny malinkých kousíčků... Během čtení jsem byla jak na horské dráze, chvíle smutku střídaly nejisté úsměvy a rozpačité doufání v lepší zítřky. Myslím si, že knihu jen tak z hlavy nedostanu, a jsem si zcela jistá, že se k ní ještě mnohokrát vrátím. Graham, hlavní hrdina, byl takový slaďoušek, který to v životě neměl úplně (vlastně spíše vůbec) jednoduché. S hlavní hrdinkou jsem soucítila, ani ona to neměla jednoduché, a to, čím si spolu s Grahamem musela procházet... nedokážu si moc představit, že bych něco takového měla zažívat, přesto si myslím, že bych jednala jinak než ona. Na druhou stranu je její chování pochopitelné a opodstatněné. Knihu jsem dočetla dneska ráno a pořád jí mám plnou hlavu - strašně moc se mi líbí střídání minulosti se současností, které nás dostává do hloubky jejich vztahu, ukazuje nám, jak svou lásku postupně stavěli, pěkně "kámen po kameni". Líbí se mi, jak se autorka nebojí takových vážných témat, o kterých se sice ve společnosti mluví, ale jen v omezené míře. Líbí se mi, jak čtenářům ukazuje, že ať se situace může zdát sebehorší, může se člověk dočkat svého "happy endu". A co se mi líbí úplně nejvíc je fakt, že ať píše o čemkoliv, přiková své čtenáře ke knize a nepustí je až do posledního písmenka.

Sabča92
14. listopadu

Další nová Colleen, která opět nezklamala. V To nejlepší v nás se řeší velmi aktuální téma, které řeší mnoho párů. Musím se přiznat, že čtení o Quinnině problému ve mně budilo velmi silné pocity, jelikož moje maminka řešila stejný problém několik let. Quinn a Graham nejsou dokonalí hrdinové, ale kteří lidé jsou? Žádní. Možná v tom tkví kouzlo tohoto příběhu, neboť působí natolik reálně, že mi celá kniha lámala srdce. Několikrát jsem si u ní pobrečela. Opět tleskám Colleen za nesmírně čtivě napsaný příběh, který mi zlomil srdce na milion kousků. Jak je možné, že na tak malém obsahu je tolik emocí? Příběh o tom, že každý jsme strůjci svého osudu, a že i když jsou některé věci v životě nemožné, jiné jsou stále k dispozici. Doporučuji všem mladým a zamilovaným čtenářkám, které věří v budoucnost svého vztahu.

Elsasbooks
14. listopadu

Pro mě trošku slabší než Námi to končí, Odvrácená tvář lásky a Život jedna báseň. Knížka byla zase čtivě napsaná a stránky letěly rychlostí blesku. Bohužel mě ale občas strašně rozčilovalo chování hlavní hrdinky a Grahama. Kdyby spolu více komunikovali, tak by se jejich manželství nemuselo vyhrotit až do takového extrému.