To nejlepší v nás

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Nový román bestsellerové autorky Colleen Hooverové o nešťastném manželství a jednom dávno zapomenutém slibu, který by ho mohl zachránit. Quinn by v životě nenapadlo, že potká osudovou lásku v nejhorší den svého života. Přesně to se ale stane. Začátek jejího vztahu s Grahamem je naprosto dokonalý, jsou jako stvoření jeden pro druhého. O sedm let později je ale jejich manželství v troskách. Zpočátku dokonalá láska je ohrožena tisíci nedokonalostmi jejich společného života. Člověk by řekl, že manželství přestává fungovat tehdy, když lásku nahradí zloba a pohrdání. Ale Quinn a Graham se na sebe nezlobí. Prostě už jen nejsou stejní jako dřív... Všechny společné sny a vzpomínky, místo aby je držely pohromadě, je od sebe oddělují. A to jediné, co by je mohlo zachránit, je dost možná právě, co jejich vztah nenávratně zničí......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/417221/big_to-nejlepsi-v-nas-hYY-417221.jpg 4.31122
Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy

Vydáno: , Ikar (ČR)
Originální název:

All Your Perfects, 2018


více info...
Nahrávám...

Komentáře (352)

Kniha To nejlepší v nás

Pogy
dnes

Knihu jsem četla úplnou náhodou. Není to můj šálek kávy, ale docela mě to bavilo. Mám ráda, když se vyprávění střídá minulost s přítomností. Jako mozkový wellness bezvadný :-)

studentice
15. května

Čtivé, romantické, zároveň velmi bolestné. Po knize jsem sáhnula náhodou, jinak bych si takové téma nevybrala. Pro mě bylo čtení i poučné. Vadil mi ale špatný překlad, chyby v textu


Mentolka78
07. května

Pribeh ze zivota. Kniha se mi libila uvahami nad zivotem, zamyslenimi... Ovsem pribeh jako takovy nic moc. Manzel Quinn by musel mit svatozar, Quinn pusobila jako krehka sebestredna kvetinka, co si nevazi skveleho chlapa...

Jurajovamaka
26. dubna

Príbeh o dvojici, ktorej manželstvo bolo poznačené smútkom, nakoľko sa im nepodarilo naplniť túžbu mať deti....
Príbeh drží čitateľa v napätí od začiatku po koniec...
Záver príbehu neprezradím, začítajte sa...
ODPORÚČAM

terezarath
20. dubna

Po vší té chvále, kterou jsem na knihy od Colleen slyšela, jsem asi očekávala větší bombu. Jasně, bylo to smutný, ořvala jsem to a ne jen jednou, ale chtěla jsem od toho příběhu asi něco víc. Quinn mi bylo líto, ale zároveň mi byla tak strašně nesympatická a Graham byl až neuvěřitelně pohádkovej.

MiraRunaway
20. dubna

Moc se omlouvám za pouhé tři hvězdy. Věřím, že pro romantické duše je paní Hooverová bohyně. Dojemný příběh o vztahu dvou lidí, který je bohužel schovaný za mnoho a mnoho stránek plných muchlovaček a intimností. Nemůžu si odpustit přirovnání postavy Grahama k jednorožci. Třeba existuje.... :)

anna7852
18. dubna

Z téhle knihy me zamrazilo,nedokážu si představit čím si Quinn procházela,ale nevím proč bylo mi víc líto Grahama,kvůli němu jsem při čtení plakala.
Uff byla to zase smršť pocitů.
Každopádně bych potřebovala dát pauzu od čtení abych dohnala spánek,jen nevim,zda budu tak silná abych odolala nepustit se do další knihy:)

Knihom_olka_
17. dubna

Tahle autorka mě opravdu zabíjí s každou knihou, ale neumím si už představit život bez ní.
Opět tady byl velice silný příběh. A jak se kapitoly střídaly mezi minulostí a přítomností, tak se taky střídaly mé emoce. Prvně jsem se smála, a potom zase brečela. A tak to bylo až do samého konce.
Nedokážu si ani představit, že tento příběh není pravdivý, protože jak by to jenom mohlo být smyšlené, když mi to zlomilo srdce?
Neumím ani popsat, jak moc jsem se do Grahama zamilovala. Myslím, že každý si zaslouží někoho jako je on.
A přestože mě někdy chování hlavní hrdinky dovádělo k šílenství, věděla jsem, že je to přesně tak, jak to má být.
Líbil se mi zkrátka začátek, prostředek i konec.
Kniha byla neuvěřitelně čtivá a nesla v sobě spoustu skvělých myšlenek.

„Může vůbec bůh věřit ve mě?“ Graham

Prostě jsem Colleen zase věřila a ona mě ani na moment nezklamala. Jenom mi zlomila srdce...
Neměnila bych ani slovo. Zkrátka dechberoucí.

1 ...