Bez naděje

Bez naděje https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/182778/bmid_bez-nadeje-bez-nadeje-xSL-182778.jpg 4 2652 569

Beznádejná série

1. díl

Bez naděje série

1. díl

Je lepší zjistit pravdu, nebo věřit lžím? Když se sedmnáctiletá Sky seznámí s Deanem Holderem – možná jediným klukem, jehož provází ještě horší pověst než ji – něco se v ní změní. S ním poprvé ucítí něco, co v ní všechny povrchní známosti předtím probudit nedokázaly. Holder ji uchvátí i vyděsí už během prvního setkání, ale hlavně ji dokáže probrat z citové otupělosti, kterou už začala považovat za součást své povahy. A vyvolat v ní vzpomínky na minulost... vzpomínky tak bolestné, že by si přála nechat je dál hluboko pohřbené.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Yoli (ČR)

Hopeless , 2013

Malous
23.02.2014 5 z 5

Silný příběh. Jistá podobnost s Moře klidu, ale i tak skvělá :)

Péťa11
23.02.2014 5 z 5

Prostě nádherná knížka. Všem doporučuju. Nic víc psát nebudu neboť bych se nezastavila. Těším se na další knihy od této autorky

Sosyk
22.02.2014 5 z 5

pfff... no... teda... kruci, nějak nemůžu najít správná slova, takže to prostě nechám jenom tak...

kneslova
17.02.2014 5 z 5

Vynikající příběh, skvěle napsané, opravdu to připomíná Hvězdy nám nepřály, ale prostě jinak, pět hvězdiček bez váhání

Babouš
14.02.2014 4 z 5

Podobně jako Hvězdy nám nepřály nebo Hledání Aljašky vypráví o mladých lidech, kteří se musí vyrovnat s něčím, na co mnohdy nestačí ani dospělí. Výborně popsáno, zpočátku vtipné a lehké, postupně atmosféra houstne a na konci je to slušné drama.

ciniminisek
09.02.2014 5 z 5

Celý příběh se mi líbil. Lehce předvídatelné, ale na kráse příběhu tomu neubralo. Musím podotknout, že to je jedna z mála knih, kde jsem udělala och - v překladu - do háje! Celou dobu si myslíte, že víte kde, co a jak a najednou máte pusu dokořán a kýváte hlavou do stran.

Další postavy velmi chválím. Vtipem nikdy nic nezkazíte a spisovatelka to moc dobře věděla. Po emoční stránce to byl příběh dokonalý. Prvními kapitolami, mě provázel smích, nadále očekávání ze vztahu a lehké šimrání v podbřišku, když k tomu došlo. Smutek, ten se také objevil - na slzy to ale nebylo. Do děje bylo zakomponováno pro nás všechny, jedno citlivé téma. Po dočtení, jsem nevěděla co přesně budu o této knize psát. Trvalo mi celý den, nějaké myšlenky v sobě probudit. Prostě a jednoduše, tato kniha si pozornost zaslouží. Při čtení jsem se cítila, jak na kolotoči. Vím, že když za pár let uvidím tuto obálku, ihned se mi vybaví celý příběh a přesně tak to má být.

P.ary
02.02.2014 5 z 5

Super, tahle knížka předčila mé očekávání, vzala mi dech... Pět hvězdiček je fakt málo... A já nemůžu jinak než doporučit dál!

JajaAP
25.01.2014 5 z 5

Naprosto úžasná kniha, kdybych mohla dát víc hvězdiček tak to udělám. Znáte to, když si přečtete anotaci ke knize a říkáte si, že by mohla být dobrá a ona není? Tak tady je to úplně obráceně. Anotace nedostatečná, ale kniha úžasná. Nejde jen romantiku jako v každé druhé knize ale, je to příběh dívky, které se zhroutí celý život, když zjistí pravdu o svém životě, ale díky lásce všechno zvládne. Rozhodně doporučuji přečíst.

Rozy
18.01.2014 5 z 5

Knihu jsem přečetla jedním dechem. Byla úžasná. Ze začátku to bylo trochu zmatečné, než jsem se zorientovala, ale pak už to mělo spád. V půlce knize, jsem měla tendenci nalistovat poslední kapitolu, abych věděla jak to dopadne. Ale neudělala jsem to ;) Za mě kniha dostala plný počet hvězdiček.