Bez naděje

Bez naděje https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/182778/bmid_bez-nadeje-bez-nadeje-xSL-182778.jpg 4 2655 569

Beznádejná série

1. díl

Bez naděje série

1. díl

Je lepší zjistit pravdu, nebo věřit lžím? Když se sedmnáctiletá Sky seznámí s Deanem Holderem – možná jediným klukem, jehož provází ještě horší pověst než ji – něco se v ní změní. S ním poprvé ucítí něco, co v ní všechny povrchní známosti předtím probudit nedokázaly. Holder ji uchvátí i vyděsí už během prvního setkání, ale hlavně ji dokáže probrat z citové otupělosti, kterou už začala považovat za součást své povahy. A vyvolat v ní vzpomínky na minulost... vzpomínky tak bolestné, že by si přála nechat je dál hluboko pohřbené.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Yoli (ČR)

Hopeless , 2013

kklepkaa
11.06.2014 3 z 5

Kniha pravděpodobně doplatila na mé přehnané očekávání. Čekala jsem dospělé drama a dostala jsem takové nedomrlé pubertální něco.

Veronika.C
09.06.2014 5 z 5

Úžasná knížka ... přečteno jedním dechem

Melaanie
07.06.2014 5 z 5

Moc hezký a silný příběh, už čtu dvojku a doufám, že bude stejně dobrá.

vaili
02.06.2014 4 z 5

Tak pěkná kniha je pravda, že místy více sladká :) ale proč ne. Chvilkama by člověk i záviděl, ale celkově určitě ne. A souhlasím s názorem, že Holder je až moc dokonalý :)

Moňule13
31.05.2014 5 z 5

Ze začátku se příběh Sky a Holdera může jevit jako typická středoškolská romantika mezi dvěma spolužáky, ale postupně se dozvídáme děsivá tajemství ze Skyina života, se kterými jí Holder pomáhá vyrovnat se. Byl to silný a propracovaný příběh, moc se mi líbil.

lupenova
29.05.2014 5 z 5

Člověk by čekal bezduché čtení pro puberťačky, ale zdání klame!

KatušŠš
25.05.2014 5 z 5

Moc krásná knížka.. nemám slov..

Spark
24.05.2014 4 z 5

Kniha je svižná a moc pěkně se čte. Téma je velice silné. Jen je to až příliš romantické a hlavní hrdina příliš ideální.

Peace
22.05.2014 3 z 5

Jelikož je kniha srovnávána s mou srdcovkou "Moře klidu", šla jsem do čtení s poměrně velkým očekáváním. Jak už to v životě bývá, ne vždy se očekávání naplní a to platí bohužel i u tohoto titulu. Vykreslení postav na mě v určitých situacích nepůsobilo zrovna reálně, bylo až moc vyspělé a zromantizované. Zápletka na mě působila snahou ohromit za každou cenu, na pilu se tlačilo až moc. Dle mého názoru je méně někdy více...

MaggieEvans
22.05.2014 3 z 5

Příběh je hodně přeslazený, ale zápletka mi přijde naprosto úžasná. Jen díky ní jsem knihu dočetla, měla jsem velmi silné nutkání odložit ji po asi 100 stranách. Ale přežít se to dá.

Sobotikova
20.05.2014 3 z 5

Začátek knížky byl hodně rozvláčný, chvíli jsem přemýšlela, jestli knížku mám odložit. Pak se tam objeví ta zápletka, která mi jako pro matku dvou holčiček nebyla moc příjemná a trochu se to rozjede....Každopádně chování obou postav je hodně na jejich věk "dospělé", hlavně Holdera, který je tedy tuplovaný klaďas a má neuvěřitelné sebeovládání. Nevím, když knížku srovnám s jiným titulem - Moře klidu, která taky pojednává o dvou dospívajích a jejich problémech, i když asi ne tak vážných jako jsou tyto, tak musím dát jen tři hvězdičky.

andulka1406
19.05.2014 5 z 5

Moc pěkná knížka. Ani jsem moc nevěděla, co od příběhu očekávat, ale bylo to vážně něco. Určitě bych jí všem doporučila. Nebudete chtít přestat číst.

pipi.sava
18.05.2014 5 z 5

Moc krásná hniha.

lukyli154
18.05.2014 5 z 5

Až mě samotnou překvapilo, jak jsem se nemohla odtrhnout a hltala další a další kapitolu. Knihu s tímto tématem jsem ještě nečetla a musím říct, že to bylo vskutku zajímavé. Líbilo se mi, že zápletka není vůbec jasná a přijdete na ní až někdy ve třičvrtě knížky. Ústřední dvojice byla super, hlavně teda Holder, co si budem... :-)

Beni
17.05.2014 5 z 5

Moje nová oblíbená autorka... vášně úžasné.. líbilo se mi, že to nebylo takové moc přeslazené (díky těm Holderovým hlodům :-D ). Za mě 5*, a všem vřele doporučuji :-)

vlastus52
15.05.2014 5 z 5

Moc pěkná kniha, všem doporučuji, již se těším na další - Ztracená naděje

petule22
13.05.2014 5 z 5

snad nejlepší knížka, co jsem kdy četla! :) krásný a napínavý román, skvěle napsaný..

Catie_
12.05.2014 5 z 5

Máte-li zájem, tak tady je fanpage Colleen Hoover

bookcase
12.05.2014 5 z 5

Zdálo by se, že se jedná o dívčí románek. Hrdinka má 17 let, seznámí se s krasavcem Holderem...ale opak je pravdou. Po všech dystopiích konečně slušný psychologický román pro mladé (a nejen je). Klobouk dolů

KKlubovna
11.05.2014 5 z 5

Kniha byla.......dál se to dozvíte na mém blogu :)