Za zamčenými dveřmi přehled

Za zamčenými dveřmi
https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/521936/bmid_za-zamcenymi-dvermi-65784d6d43a7e.jpg 4 587 587

Když si Nora Davisová dělala jako malá v pokojíčku úkoly, netušila, že její otec zatím ve sklepě vraždí ženy. Až do dne, kdy se jim u dveří objevila policie. O desítky let později je Nořin otec stále za mřížemi a ona je úspěšná chirurgyně s poklidným a osamělým životem. Nikdo netuší, že její otec byl sériový vrah. Pak však Nora zjistí, že jedna z jejích pacientek byla zavražděna – a to stejně děsivým a jedinečným způsobem, jakým vraždil i její otec. Někdo ví, kdo Nora je, a chce, aby za ten hrůzný zločin nesla zodpovědnost. Jenže ona není vrah. Policie jí nemůže nic přišít. Pokud se jí tedy někdo nepodívá do sklepa…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Kalibr
Originální název:

The Locked Door , 2021


více info...

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Za zamčenými dveřmi. Přihlašte se a napište ho.


Komentáře (168)

Ophelie
včera 5 z 5

Opět velmi povedený, napínavý thriller (stejně jako Pomocnice). Krátké kapitoly, svižný děj a napínavá zápletka, přičemž jsem měla dva tipy, kdo by mohl být onen vrah, ale konec mě překvapil - to jsem opravdu netipovala. Kniha, při jejímž čtení se nebudete nudit ani chvilku. Těším se na další knihy autorky.

lenik284
včera 5 z 5

Tak toto se mi líbilo moc, super.Byla jsem napnutá od začátku až do konce.Možná si troufám tvrdit, že se mi to líbilo vic než Pomocnice.Tak nějak od půlky jsem si říkala to je jasný to vím,ale samá voda.Ten konec jsem tedy nečekala.


Galloway
16.06.2024 5 z 5

Skvěle napsaný thriller, kde se prolíná přítomnost s minulostí.

V minulosti Nora objeví tátovo velké a dost nechutné tajemství. Následně celý život bojuje s tím, že není jako on, i když po něm nejspíše zdědila trochu toho špatného (možná víc než jen trochu). Nejhorší okamžik byl ten, kdy se její táta těšil, až ji zaučí “ve svém koníčku“.

V přítomnosti je Nora úspěšná doktorka, žije sama a po vlastní rodině netouží – nechce předat dál geny svého otce. Je přesvědčená, že nikdo neví o její minulosti, ale opak je pravdou. Někdo to ví a nyní začal vraždit stejně vypadající dívky, jaké měl rád její otec. Také je vraždí stejným způsobem.

Asi v půlce knihy jsem měla jasný tip na vraha – ten byl špatný. Přišel druhý tip – taky špatný. Vrátila jsem se k tipu číslo 1 a zase špatně. Opravdového vraha a důvod toho všeho jsem nerozluštila a poslední stránky hltala. Pokud máte rádi thrillery, tohle prostě musíte přečíst.

všechny komentáře

Související novinky (12)

10 nejčtenějších knih (květen)

15.05.2024


10 nejčtenějších knih (duben)

15.04.2024


Žebříček nejprodávanějších knih (11. týden)

21.03.2024

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.


Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.


Kniha Za zamčenými dveřmi v seznamech

v Právě čtených25x
v Přečtených704x
ve Čtenářské výzvě133x
v Doporučených28x
v Knihotéce224x
v Chystám se číst536x
v Chci si koupit156x
v dalších seznamech4x