Desetkrát a dost přehled

Desetkrát a dost
https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/521079/bmid_desetkrat-a-dost-64ddfe144355e.jpg 4 277 277

Scarlett Wilková, jak ji neznáte. Současný román plný řeckého slunce. Seznamka po padesátce je jako spící sopka – všichni jsou zdánlivě zkušení, klidní a vyrovnaní, ale pod povrchem to vře. Svoje štěstí tam zkouší i novinářka Markéta, pečovatelka Briana a majitelka seznamky Tamara. Všechny se poznají se sympatickým mužem, který ale vždycky po desáté schůzce zmizí. Při pátrání po jeho identitě se ženy seznámí a zjistí, že sdílejí celou řadu zájmů, třeba lásku k cestování. V malebném řeckém městečku Parga na ně pak čeká zajímavé překvapení...... celý text

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Desetkrát a dost. Přihlašte se a napište ho.

JankaV80
14.06.2024 5 z 5

Z komentářů, které jsem si ke knize přečetla, jsem nečekala nic "světa borného", ale kniha mě velmi příjemně překvapila. Bavil mě děj, všechny nabídne propojené postavy a příběh i příjemně plynul. Knihu doporučuji na relax nebo na dovolenou, autorka mě ani tentokrát nezklamala.

HH77
10.06.2024 5 z 5

Krásná, napínavá a ke konci I dojemna kniha. Námět úplně z jiného soudku než předchozí knihy autorky, ale téma také velmi dobre zpracováno.

Zuzulinka
10.06.2024 5 z 5

Kniha se mi moc líbila.

všechny komentáře

Související novinky (1)

Desetkrát a dost, Příchuť zla a další knižní novinky (42. týden)

15.10.2023

Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.

Kniha Desetkrát a dost v seznamech

ve Čtenářské výzvě130x

Štítky knihy

ženy Řecko kamarádky seznamky české romány

Autorovy další knížky

Scarlett Wilková