Desetkrát a dost přehled

Desetkrát a dost
https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/521079/bmid_desetkrat-a-dost-64ddfe144355e.jpg 4 296 296

Scarlett Wilková, jak ji neznáte. Současný román plný řeckého slunce. Seznamka po padesátce je jako spící sopka – všichni jsou zdánlivě zkušení, klidní a vyrovnaní, ale pod povrchem to vře. Svoje štěstí tam zkouší i novinářka Markéta, pečovatelka Briana a majitelka seznamky Tamara. Všechny se poznají se sympatickým mužem, který ale vždycky po desáté schůzce zmizí. Při pátrání po jeho identitě se ženy seznámí a zjistí, že sdílejí celou řadu zájmů, třeba lásku k cestování. V malebném řeckém městečku Parga na ně pak čeká zajímavé překvapení...... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Desetkrát a dost. Přihlašte se a napište ho.

Máca216
včera 4 z 5

Od autorky třetí kniha, podle mého názoru zatím nejslabší. Je to takové klidné čtení, hezký příběh, vtipné momenty, myslím že na léto ideální kniha.

Mrňous1
17.07.2024 5 z 5

Opět výborné čtení, autorka prostě umí, píše nejenom dokonalé články, ale i dokonalé knihy. Rozhodně doporučuji.

Aaloha
14.07.2024 5 z 5

Spokojenost, kniha se mi líbila. Pobavila mě, kniha od které nechcete odcházet a jste zvědavé, jak to celé dopadne. Kniha plná pravd ze života, kniha o tom, že život je krátký a máme si ho užít a ne jen prožít. Zamilovat se po padesátce a blbnout jako ve dvaceti, žádný problém.

Desetkrát a dost, Příchuť zla a další knižní novinky (42. týden)

15.10.2023

Zatím zde není žádný citát z knihy. Přidejte citát.

Kniha Desetkrát a dost v seznamech

v Právě čtených6x
v dalších seznamech3x