Osamělé srdce přehled

Osamělé srdce
https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/508124/bmid_osamele-srdce-XHp-508124.jpg 4 397 397

Scarlet Luck série

1. díl >

Rosie nemůže uvěřit, že jí v její internetové rozhlasové show poskytnou rozhovor samotní Scarlet Luck. Nejenže kapelu sleduje už roky, její písně ji také dostaly přes nejtěžší období jejího života. Fascinuje ji především bubeník Adam, a to nejen proto, že se o něm ví leda tak to, že už léta nesnáší, když se ho někdo dotýká – kdokoliv. Pak ale kapela přichází do Rosiina malého studia a všechno se pokazí. Rozhovor se musí zkrátit a na Rosie se po internetu valí vlny nenávisti. Když ji dokonce fanoušci napadnou na ulici, Scarlet Luck ji stručně pozvou na koncert na znamení, že chtějí vše hodit za hlavu. Najednou Rosie stojí před Adamem podruhé. Před Adamem, v jehož očích vidí neskutečnou bolest – a ke kterému se nesmí nikdy přiblížit.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Red

Lonely Heart , 2022

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Osamělé srdce. Přihlašte se a napište ho.

KajinaH722
06.06.2024 5 z 5

Máme tu od autorky další emociální jízdu plného strachu, bolesti z těžkým tématem. Je to smutný příběh, který skončí bez odpovědí a o to víc mě zajímá,co se Adamovi stálo, že prožívá tak těžké chvíle a Rosie to nemá o moc jednoduší. Jsem ráda,že můžu hned navázat na druhý díl,kde to skončilo.

Misshell1
05.06.2024 5 z 5

Příběh mě velmi překvapil. Je o dvou mladých lidech, kdy každý má svůj problém a i přesto se snaží najít cestu k sobě. A tolik nezodpovězených otázek, na které doufám v druhém díle dostaneme odpověď. Moc oběma fandím a opravdu je kniha poutavá, že vás nutí číst.

Dani3
04.06.2024 2 z 5

Kniha mě moc neoslovila, pořád jsem čekala, že se „něco“ stane a ono nic. A jaké bylo moje rozčarování na konci, když jsem zjistila, že to má ještě další díl. Otevřený konec je svým způsobem také konec, takže do další ho dílu se už pouštět nebudu.

Ústřední dvojice byla sympatická, nicméně romantickou linku držely nad vodou jen chaty a telefonáty mezi Rosie a Adamem. Panická ataka i alkoholismus jsou vážné problémy, ale tady je to všechno popsané strašně odlehčeně. Zasloužilo by si to lepší zpracování.

všechny komentáře

Související novinky (2)

10 nejprodávanějších knih (20. týden)

24.05.2023

Falešné růže, Osamělé srdce a další knižní novinky (16. týden)

16.04.2023

Citáty z knihy (4)

Jsem jenom já, a to je víc než dost - Ashley

Sdílená bolest je poloviční bolest - Rosie

Musíš trpieť rovnako ako ostatní, inak to nebude fér. Navyše ľudia, ktorí čakajú až na druhú sériu, patria medzi dôvody, prečo sa druhé série nakoniec nerobia. Mal by si si to pozrieť čo najskôr a oddať sa utrpeniu. Hocičo iné je podvod.

Více citátů z knihy najdete u autora.

Kniha Osamělé srdce v seznamech

ve Čtenářské výzvě83x