koupit knihy

Mona Kasten

německá, 1992

Nahrávám...

Nová kniha

Snít znovu

Snít znovu - Mona Kasten

Když se Jude Livingstonové v Los Angeles zhroutí sny, utíká za svým bratrem do Woodshillu, kde se chce znovu postavit na vlastní nohy. Jenže netuší, že jedním ze spolubyd... detail knihy

TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všech 6 knih

Komentáře (4)

Přidat komentář
MonaLisa42
06.07.2020

Skvělá autorka, která umí ve čtenáři vzbudit velké množství emocí. Její knihy jsou velice čtivé a krásně napsané, postavy si dokážeme v mysli dokonale představit a prožít s nimi celý příběh. Její milostné romány rozhodně ocení mladá čtenářka, ale myslím si, že možná i těm starším se zalíbí... Prvním dílem od Mony jsem si nebyla příliš jistá, ale s každým dalším se dál a dál zlepšuje. A už se nemůžu dočkat dalších knih.
Líbí se mi, že ve knižní sérii Znovu skutečně rozeznávám útržky z reálného života vysokoškoláků. Ráda jsem se při čtení setkala a pobavila s tak úžasnou partou kamarádů. Moc děkuji!!!

TetaPeta
29.03.2020

Mona to umi...jeji knihy ve me vyvolavaji radost, stesti, slzy, smich i smutek...vsechny knihy jsem cetla 2x, coz se mi jeste nestalo. Poprve jsem hltala pribeh a podruhe si uzivala kazde slovo... co me nejvice zklamalo, je cesky preklad, ktery velke nadseni trosku kazi. Jsem moc rada, ze jsem ji objevila❤️

TerezaMondeková
16.02.2020

Pravý spisovatel je pro mě člověk, který ve mě svou knihou něco zanechá. Ať už je to nějaká hluboká emoce, nebo když s jistotou vím, že nikdy nezapomenu na to, o čem ta daná kniha byla, když tu knihu můžu číst pořád a pořád dokola a neomrzí mě to. A Mona Kasten ve mě zanechala dost hluboké pocity. Těším se na každou její knihu, na každou větu, na každé její slovo. Mona Kasten je opravdu jedinečná a úžasná spisovatelka.
P.S. Musím říct, že je mi opravdu ctí číst knihy, které napsala samotná Mona Kasten! ♥

AmazingUnicorn
26.12.2019

Uzasna autorka, ktera mi vratila lasku ke cteni :)